Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник менструальна кров, до чого сниться менструальна кров уві сні

Існує думка, що менструальна кров — це символ неприємностей і хвороб. Однак більшість сонників не підтверджує це, і при тлумаченні рекомендує враховувати всі нюанси, що мали місце уві сні. Детально розібравши своє сновидіння, ви з легкістю істолкуете, до чого сняться «місячні».

Коротко, але по суті

Оракули сновидінь дають суперечливі тлумачення тим, хто уві сні бачить менструальную кров, причому в якомусь одному короткому сюжеті:

 • Бачити забруднений ліжко — остерігайтеся брехливих друзів.
 • Менструальні плями на сукні незнайомки — до появи у вашому житті суперниці.
 • Вагітна менструює — до легких пологів.
 • Чоловік побачив кров своєї жінки — він не впевнений у своїх почуттях до неї.
 • У чоловіка почалася менструація — до втрат.
 • Версія Густавус Міллера

  Більше всіх інших, сонник Міллера порадує вагітних жінок: власна менструальную кров — це знак того, що пологи пройдуть легко, і малюк народиться здоровим карапузом. А якщо дівчина нещодавно вийшла заміж, то подібне бачення означає настання вагітності.

  Особливу увагу на своє здоров’я необхідно звернути хворіє людині, якій приснилася менструація. Таке бачення може означати довге лікування.

  Якщо подібне наснилося жінці — це попередження про несподіванки

  Дуже часто молоденьких дівчат цікавить, що символізує менструальна кров на одязі. Найчастіше в цьому віці подібна мрія є передвісником реальних «місячних». Але все ж є й інше тлумачення сну. Східний сонник вважає, що наснилося чужа кров може бути передоднем важливої ​​події.

  Чужі криваві плями були на одязі, що належить вам? Чи не занадто довіряйте людям, які намагаються втертися вам в довіру, радить сонник пастора Лоффа. А якщо ви бачите свої сліди, залишені менструальної кров’ю на чужій одязі — НЕ будьте відвертий ні з ким — таємниці стануть відомі стороннім.

  Коли місячні сняться хлопцеві, або Розберіться в почуттях…

  Чоловіків не менше цікавить,, до чого сниться менструальна кров, так як бачать вони її так само часто, як і жінки. Так ось, Жіночий сонник дає такі рекомендації сильним представникам людства, який побачив менструальної кровотечі: якщо це кровотеча було у його супутниці життя, то йому слід більше уваги приділяти їй.

  Кровотеча відкрилося у незнайомки і дуже збентежило сновидіння або викликало почуття огиди? Такий сон сигналізує про те, що любовний запал сновидіння, на жаль, згас. Гірше, якщо уві сні кровоточив сам сновидець — втрати і шкоди чекають його, пророкує Циганський сонник.

  «Місячні» не за віком, як символ підтримки

  Цілком природно, якщо дівчинці приснилося, що у неї почалася менструація. Однак до чого це сниться, дізнатися не завадить. Тлумачі сновидінь міс Хассе і Ванги солідарні в трактуваннях: наяву дівчинку чекають неприємності, вирішити які зможуть тільки батьки.

  А ось якщо менструювати уві сні почав старий або літня леді, то, прокинувшись уранці, їм необхідно зателефонувати своїм дітям — скоріше за все їм потрібна допомога чи порада.

  Сонник менструальна кров, до чого сниться менструальна кров уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: