Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник матрац, до чого сниться матрац уві сні

Матрац уві сні — символ сімейного побуту і близьких відносин, відповідальної і прибуткової роботи, безмірною втоми і образи. До чого він сниться саме вам? Знайдіть в сонник свою історію.

Бачити матрац

Більшість збірників тлумачень, в тому числі Від «А» До «Я», трактують матрац уві сні, як втілення сімейного вогнища, спокою і благополуччя. Психоаналітичний сонник вважає його поява уві сні пророцтвом одруження або вільних інтимних відносин. Циганський підтверджує, що всі проблеми незабаром вирішаться.

Психоаналітичний сонник інтерпретуючи,, до чого сниться матрац, розглядає це з різних позицій. По-перше, як відношення до ситуації, що склалася. Якщо він зручний, значить, все і надалі буде складатися благополучно. Якщо жорсткий, пружини стирчать — у вас будуть серйозні ускладнення.

По-друге, інтимна сторона життя теж може знайти відображення в цьому сновидінні. Бачити уві сні комфортний — є ілюстрацією сексуальної гармонії. Відносини між подружжям настільки задовольняють їх обох, що цьому шлюбу судилося бути дуже міцним. І по-третє, духовний спокій, як і сум’яття, також знаходить відображення в подібних сюжетах.

Русский сонник підкреслює: затишна перина — знак саме умиротворення, але ніяк не лінь. Більш того, по Російському сонником, він віщує далеку дорогу, ділову поїздку.

До чого сниться голий, чи не застелений матрац — сновидіння відображає аскетизм, готовність задовольнятися малим. За сонником Мандрівника, матрац уві сні чоловіки — символ зв’язку з розпущеною жінкою.

Прилягти

Наснилося застеляти матрац — до стабільності. Солодко спочивати на ньому — ви задоволені комфортом, сімейним життям. Наснилося виготовляти його уві сні — наяву будете намагатися зробити життя успішніше, але Зоряний збірник попереджає про наступаючої бідності.

Спати на голому — отримувати задоволення від роботи вам заважає занадто низький дохід. Але бачити, як їх шиють — є передвістя того, що у вас знайдуться партнери, які розвернуть прибуткова справа, а ви будете мати там вагому частку.

Заміна

До чого сниться старий, брудний матрац — для іменинників мая / серпня, це обіцяє приниження і образу. За іншою версією — людина займе керівну посаду. Тим, хто народжений в вересні-грудні, таке мотлох пророкує сувору нужду, а січневим / квітневим — втрату роботи.

Наснилася покупка нового замість брудного — передвістя спорудження будинку або покупки нерухомості. Рішення викинути старий — пророцтво вдалою фінансової угоди. Бачити, що новий виявився зручним, означає: можна починати новий бізнес з надійними партнерами — проект буде прибутковим

Надувний і солом’яний

До чого сняться незвичайні матраци — надувні, солом’яні, спати на них, плавати?

Сільський матрац, набитий сіном, обіцяє в майбутньому нові знання і несподіваний досвід. Самому робити його, набиваючи соломою, відображає готовність взяти на себе більшу відповідальність.

Плисти на надувному матраці — до безтурботної щасливого життя з коханою. Наснилося плавати на надувному матраці, який раптово став здуватися, за сонником XXI Століття, те ж саме, що плавати по неспокійним хвилях бізнесу: справа, яку ви затіяли, занадто ризикована. Поспішили уві сні плисти до берега — скоро ви зрозумієте, що краще відмовитися від авантюри.

Сонник матрац, до чого сниться матрац уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: