Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник матка, до чого сниться матка уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться матка, сонник відображає на необхідність прислухатися до власного організму і дати собі трохи відпочити. Особливо, якщо довелося бачити уві сні цей орган хворим.

Трактування Міллера

Наснилося матка, за версією психолога, сповіщає про сильній напрузі сплячої персони. Бачити операцію з її видалення, означає, що сновідящій потрібна додаткова допомога, щоб впоратися з душевними стражданнями, що навалилися проблемами.

Випала бджола-матка уві сні ототожнюється з можливістю допомогти високопоставленої особи, яка замість обдарує вас заступництвом і захистом. Бачити замість бджоли осу, говорить про можливе обмані, авантюрі.

Позбавтеся від негативу!

Деніз Лінн радить позбутися від образ, тлумачачи,, до чого сниться рак матки. Негативні емоції руйнують вас зсередини, перешкоджаючи досягненню раніше запланованих цілей і спокійного життя.

Езоп в своєму сонник приснилося видалення органу розглядає з позиції особистої образи жінки на чоловіка, яка може привести до остаточного розриву союзу.

Сонник Закоханих, витлумачуючи,, до чого сниться кровотеча з матки, радить щиро поговорити з другою половинкою і позбутися або утвердиться у своїх підозрах. Оскільки саме сумніви руйнують ваші взаємини.

Побережіть себе!

Східний сонник, тлумачачи,, до чого сниться маткова кровотеча вагітній жінці, застерігає сновидицей від важких навантажень, які можуть спровокувати викидень.

Молодий панночці побачити, що уві сні випала матка, слід уважно поставитися до слів близьких людей. Не потрібно зневажливо ставиться до порад бувалих, радять езотерики, інакше потрапите в неприємну ситуацію.

Тримайтеся!

Тих, кому довелося пережити уві сні видалення матки, сонник Деніз Лін сповіщає про важливу подію, перед яким потрібно зібратися і відпочити. Д. Лоффа рекомендує звільнитися від непотрібного (речей, відносин), щоб знайти спокій і душевну рівновагу.

Подумайте!

Жінці, у якої уві сні випала матка, сонник Закоханих нагадує про вірність і щирість перед другою половинкою. Її випадання, говорить про те, що, ви занадто зациклені на власних відчуттях, що зовсім не помічаєте потреб свого благовірного.

Наснилося, що йде кров з неї, означає, що відносини коханих знаходяться на етапі розвитку. Іноді, подібний сюжет сповіщає про несподівані діях другої половинки, які змусять вас засумніватися в її щирості.

Будьте готові до несподіванок!

Поєднаний сучасний снотолкователь вважає, що те,, до чого сниться маткова кровотеча, сповіщає про отримання шокуючих новин. Якщо крові уві сні було дуже багато, значить, інформація стосуватиметься родичів сплячої персони.

Якщо приснився сюжет бачить дама, у якої недавно настала менопауза, сновидіння говорить про привабливість сновідіци, можливості завести молодого залицяльника, здатного подарувати чимало задоволення і відвернути від важких дум.

Подробиці: що з нею?

Загальний сонник тлумачення сну ототожнює з побаченими особливостями приснився органу і діями самого персонажа. так:

 • Тримати матку в руках — віщає про можливість здійснити давні плани;
 • Бджолина матка — вас образить дама, яка займає високу посаду;
 • Здорова — відображає готовність до продовження роду;
 • Віддалена — говорить про небажання обтяжувати себе потомством;
 • Закривавлена ​​- символізує образи на протилежну стать.
 • Сонник матка, до чого сниться матка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: