Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник масова бійка, до чого сниться масова бійка уві сні

Побачити уві сні побоїще — сигнал про те, що сновидіння очікує період, повний емоційних сплесків і раптових подій. Для більш повного розуміння того,, до чого сниться масова бійка, варто пригадати всі деталі сюжету, віщають сонники. Це допоможе вам не упустити шанс стати щасливішим і не дозволити неприємностей затьмарити ваше життя.

Тлумачення Міллера

Спірні питання вирішуватися так, як потрібно вам, обіцяє сонник Міллера тим сновидцем, які уві сні брали участь у масовій бійці, і вийшли з неї переможцем.

Жінкам і молодим дівчатам таке бачення обіцяє небувалу популярність у чоловіків. Але тільки в тому випадку, якщо після бійки вони виглядають гідно: без кривавих ран, рваних суконь і видертих жмут волосся.

Чоловіча бійка, як символ популярності

Ось, яке тлумачення сну пропонує сонник пастора Лоффа чоловікові, який бачить себе уві сні б’ються з іншими мужиками: ваше слово буде мати чималу вагу. Скористайтеся цим шансом, щоб досягти мети.

Жінці наснитися чоловіча масова бійка може в тому випадку, коли її популярність і затребуваність у чоловіків досягне піку. У цей період дівчата будуть «купатися» в компліментах і отримувати подарунки. Особливо актуально це у випадках, коли уві сні сновидицей билася нарівні з хлопцями, віщає сонник.

Жіноча бійка — ознака суперництва

Наснилася жіноча масова бійка? Слід підготуватися до жорсткого, якщо не сказати жорстокому, суперництва, попереджає Місячний сонник.

А Циганський тлумач сновидінь, тлумачачи, до чого сняться жіночі бійки, попереджає: бачите уві сні себе в крові — переживете зрада подруги або сестри. Причому статися це може з кількох причин: чи не поділіть хлопця, одна з вас зазіхне на місце іншої і інші неприємні моменти.

А якщо бачите, що в натовп людей, які б’ються дівчат втручається хлопець, то причиною конфлікту в реальності буде саме він. Якщо в реальності ви з ним знайомі, то на деякий час обмежте спілкування з ним, радить оракул.

Змішана натовп: Від пліток до самоконтролю

Гостре бажання змінити щось у своєму житті зазнає сновидицей, яка уві сні буде розбороняти забіяк. І якщо наснилося, що розігнати забіяк їй не під силу, то це означає, що за її спиною будуть пліткувати і пліткувати, засмучує сонник міс Хассе.

До чого сниться, що ви спостерігаєте з боку за масовою бійкою за участю обох «гендерних прошарків» суспільства? Таке сновидіння, за припущенням Англійського сонника, може означати ваше вміння зберігати спокій у стресовій ситуації і високий самоконтроль.

Через що «сир-бор» стався?

Якщо вам приснилося, що ви бачите або берете участь в масовій бійці, то пригадайте причини, за якими це побоїще почалося. Ось, наприклад, до чого сниться:

 • Зіткнення футбольних фанатів — до несподіванки і подиву;
 • Розгін поліцією демонстрантів — вас чекають неприємні хвилини в кабінеті у начальника;
 • Історичне побоїще — хтось з минулого нагадає про себе нерадісним сюрпризом;
 • Розбирання політичних партій — до отримання цікавих новин.
 • Сонник масова бійка, до чого сниться масова бійка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: