Сонник масаж, до чого сниться масаж уві сні

Витлумачуючи,, до чого сниться масаж, сонник розглядає приснилося дію з урахуванням виду процедури та тих частин тіла, які масажувати уві сні. Сновидіння пов’язано зі спробами нав’язати власну думку оточуючих, а також може бути викликано проявом сексуального інтересу до когось.

Подбайте про своє здоров’я!

До чого сниться масаж спини, тлумачить Сучасний суміщений сонник. Так, проходити курс лікувальних процедур уві сні, спрямованих на масування спини або ніг, свідчить про сильну заклопотаність сновидіння власним здоров’ям. Часом, ви настільки занурені власним самопочуттям, що забуваєте поцікавитися здоров’ям близьких людей.

Наснилося, що отримуєте задоволення від масажу спини або ніг, значить, в реальній дійсності, ви витрачаєте левову частку часу і сил на сумнівні задоволення. Робити комусь масаж ніг або стоп, обіцяє сонником виснажливий, невдячна праця.

Жінці, робити масажний сеанс якомусь чоловікові уві сні, віщує про марність спроб сновидящей привернути увагу симпатичного їй людини. Чоловікові, масажувати стопи дівчині, обіцяє знайомство, яке закінчиться інтимною близькістю.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Бачити себе в ролі масажиста, який масажує голову, згідно психолога Міллеру, віщує зміну інтимного партнера. Наснилося, що будучи масажистом, ви приймаєте клієнтів в своєму кабінеті, значить, в реальності, приємно проведете час в дорогому кафе або ресторані, в компанії цікаву людину.

Вид масажу, як показник відносин з оточуючими

Тлумачачи,, до чого сниться масаж, загальний сонник приділяє пильну увагу увазі процедури. так:

 • Масажують голову уві сні — хтось намагається нав’язати вам свою думку;
 • Бачити, як розминають шию — проявіть обачність в особистих взаєминах;
 • Наснилося, що хтось робить масаж серця — будете потребувати велику суму грошей;
 • Якщо в сновидінні вам розминають руки — отримаєте своєчасну допомогу.
 • Масажний сеанс з еротичним підтекстом

  Східний жіночий сонник пояснює,, до чого сниться еротичний масаж. Так, відчувати насолоду від цього процесу, підказує про необхідність прислухатися до самопочуття. Доктор Фрейд подібне сновидіння пояснює можливістю переглянути свої погляди на сексуальні взаємини з протилежною статтю.

  Здійснювати комусь масажні послуги еротичного характеру уві сні, вважається знаком, що ваші благі наміри і доброзичливість можуть бути невірно витлумачені оточуючими.

  Не втрачайте пильності!

  Новітній снотолкователь подібну дію розшифровує, як попередження, що розслабившись і втративши пильність, ви можете опинитися в неприємній ситуації. Деякі тлумачі такий сюжет порівнює з необхідністю боротися зі своїми тілесними потребами.

  Бачити, що хтось здійснює масаж — обіцяє зустріч з далекими родичами або людьми, з якими давно бачилися. Надавати персонажу такі послуги, згідно снотолкователю Білого мага, пророкує подія, на яке виллється великими фінансовими витратами.

  Сонник масаж, до чого сниться масаж уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: