Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник масло, до чого сниться масло уві сні

З маслом пов’язано безліч приказок — і як сир в ньому можна кататися, і ногами в нього приземлитися — всіх і не згадаєш. А, до чого сниться сюжет з твариною або рослинним жиром? Пророцтва сонника будуються на найдрібніших деталях уві сні.

Якщо вам вдалося побачити масло уві сні, в першу чергу згадайте, яким воно було — рідким, твердим, чи мало певний запах? Що ви з ним робили: вживали в їжу, просто дивилися на нього, або може розливали на підлогу? Такі подробиці допоможуть розшифрувати сновидіння і дати точний прогноз майбутнього.

Масло — тлумачення снів з позицій різних сонників

За Сонник Миллера масло уві сні — неоднозначний символ. Якщо маслечко свіже, смачне, то наяву ви будете мати богатирським здоров’ям, а всі плани стануть в мить легко здійсненні. Прогірклий смак — знак багатства, яке дістанеться вам тільки при максимумі зусиль, як фізичних так і моральних.

Сонник дає цікаву інтерпретацію того,, до чого сниться киплячу олію чоловікам. Душа сновидіння згорає від ревнощів до коханої жінки, хоча об’єктивних причин для цього не спостерігається. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, можливо друга половинка має зв’язок на стороні.

Чекайте переслідування недоброзичливців, якщо уві сні вам вдалося розлити масло. Якщо ж краплі золотистої рідини потрапили на ваш одяг, то наяву все ділові операції будуть вдаватися, ви прийдете до забезпеченості та незалежності.

Дещо інше тлумачення того,, до чого сниться пролити масло уві сні дає Єврейський сонник. Вас чекають майнові втрати, і в даний період не рекомендується брати в довго або позичати — позичені гроші підуть в порожнечу, а віддані ніколи не повернуться.

Якщо в житті ви часто виявляєте необережність, то не сумнівайтеся,, до чого сниться розлите олію. Через неуважність до тим, що відбувається навколо подій і самовпевненості ви піддасте на небезпеку себе та близьких людей, і понесете значні втрати.

Як поганий знак трактує Французький сонник те,, до чого сниться купувати масло. Горе і друк наздожене вас наяву. Швидше за все це буде пов’язано з руйнуванням відносин з коханою людиною, причому виною розриву будете саме ви.

За теорією психоаналізу, купити масло уві сні — знак підсвідомого почуття провини. Ви усіма силами намагаєтеся загладити провину перед хорошою людиною, намагаючись задобрити, обдарувати. Але поки ви не простите себе, підсвідомість так і буде посилати в сновидіннях такі картинки.

Старання приведуть до бажаної мети, якщо вам довелося збивати масло уві сні. Вам постійно доводиться прагнути до чогось, і головне не опускати рук в своїй справі — в результаті ви знайдете мир і гармонію в душі, і чиніть заповітне бажання.

Для нездорового сновидіння, якому довелося уві сні наливати масло, Малий Велесов сонник обіцяє якнайшвидше позбавлення від недуги. А якщо ви заливали масляну рідину в який-небудь механізм, то чекайте поліпшення в бізнесі, отримання прибутку.

Масло або жир з продуктами харчування

Мазати хліб маслом уві сні — найчастіше хороший знак, але подивившись на подробиці сновидіння, можна визначити, яким буде стан справ в майбутньому станом маслом, по виду хліба, і так само в залежності від того, хто намазував бутерброд.

До чого сниться хліб з маслом за сонником Фрейда? Якщо ви бачили, як хто-небудь робить бутерброд, то в реальному житті вам належить знайомство з дуже приємною особистістю протилежної статі, яка розжене тугу і нудьгу.

Ви досягнете гармонії і повного взаєморозуміння через осінь нетривалий термін, але тільки в тому випадку, якщо бутерброд з маслом намазувався легко. Якщо ж маслечко було замерзлим, то для серйозних стосунків доведеться подолати деякі перешкоди.

Є хліб з маслом уві сні, і відчувати хороший, свіжий смак як наяву — сприятливе пророцтво сонника. Ви будете забезпечені всіма можливими благами, життя обдарує вас і багатством і любов’ю, і повним взаєморозумінням з ріднею.

Якщо їсти хліб з маслом уві сні вам довелося в компанії з гарною людиною, то в цьому він зіграє важливу роль в придбаному вами благополуччя. Перебуваєте ближче до цієї особистості, вона принесе вам небувалий успіх.

Булка з маслом уві сні трактується сонником практично так само, як і хліб. Але якщо булочка була солодкою, ванільною, то успіх вас чекає крім усього іншого, ще й на любовному фронті. Доля піднесе вам таку другу половинку, про яку ви раніше і мріяти не могли.

Сонник попереджає про серйозне обмані, якщо уві сні ви їли млинці з маслом і цукром. Не купуйтеся на солодкі обіцянки і щедрі подарунки малознайомих осіб: це маніпуляції, які можуть привести до гіркого розчарування і плачевних наслідків.

До чого сниться картопля з маслом? Вживання в їжу такого блюда уві сні — поєднання відразу двох сприятливих символів, селищах багатство. Але отримання фінансової незалежності вас чекає тільки в тому випадку, якщо всі продукти в сновидінні були свіжими.

Якщо ви побачили уві сні сир і масло, то згадайте, що означає приказка за участю цих двох продуктів. Сонник передрікає безтурботне і багате життя, але не варто забувати про тих, хто допоміг вам досягти багатства.

Різні жири і масла уві сні

На відміну від вершкового, що передвіщає поліпшення добробуту, бачити уві сні рослинне масло найчастіше символ обману і невизначеності. Але не всі сонники настільки категоричні, і якщо ви точно знаєте, з чого було зроблено маслечко, то тлумачення можуть різнитися від найгірших до самих райдужних.

До чого сниться оливкова олія? Якщо ви просто дивилися на нього, то сонник пророкує втрати, пов’язані зі станом здоров’я. Але якщо ви пили цей продукт, то шлях до бажаної мети стане легко здійснимо за підтримки вірних хороших друзів.

Якщо уві сні ви відчуваєте задоволення, приймаючи ванну з ароматним ефірною олією, то сонник передрікає, що наяву ви будете купатися в любові другої половинки. Але якщо ви змащуєте ефірної рідиною своє тіло, то ви станете учасником неприємних подій, до яких призведе ваше ж легковажність.

Якщо приснилося соняшникову олію, то наяву ви будете дезінформовані: чи не приймайте чутки на віру, вони можуть привести до неправильних рішень. Смажити на ній пиріжки або коржі — символ гасіння негативних емоцій, який може привести до нервового зриву.

До чого сниться шоколадне масло? Якщо ви вже давно збираєтеся здійснити прибутковий проект, але не знаходите на нього сил і часу, то зараз найвдаліший момент для втілення задумів у життя. Сонник пророкує, що ви знайдете фінансову незалежність, будете жити в розкоші.

Бачити уві сні топлене масло — знак сонника про пізнання незвіданого. Наяву ви поступово будете купувати цінні знання, які змінять погляд на світ, і допоможуть у вирішенні багатьох питань.

Ароматне масло, запах якого вам подобається — завжди гарний прогноз сонника. Ви удостоїтеся пошани і високих привілеїв. Причому досягнення успіху буде повністю відповідати моральним нормам — ви не переступите через чиїсь інтереси, все вчинки, скоєні на шляху до пошани будуть правильними.

До чого сниться церковне масло? Сонник неоднозначно тлумачить таке сновидіння, потрібно згадати обстановку. Якщо ви були в церкві, і батюшка мазав вас єлеєм, то наяву ви отримаєте благословення ангела-хранителя за хороший вчинок, і це позначитися на долі. В подальшому життєвому шляху все перешкод будуть змогу порівняти різні долатися, ні відчай ні скорбота не торкнеться вас.

Інакше тлумачення сонника, миро масло може символізувати відчай, страх за скоєні гріхи. Якщо ви підпалювали його або самостійно змащували себе, то почуття провини вас не відпустить, поки ви не сходите до церкви і від щирого серця не попросите вибачення у тих, кому заподіяли шкоду.

Сонник масло, до чого сниться масло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: