Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник маска, до чого сниться маска уві сні

У будь-які часи маска використовувалася для приховування істинного обличчя. Тому поява цієї деталі уві сні має дуже символічне значення. Сонник рекомендує згадати найменші подробиці нічного ведення. Це допоможе краще розібратися,, до чого сниться сон.

Все, до чого сниться маска, символізує брехня, підступність, нещирість і нечесність. У той же час вона може передавати невидимі сторони душі самого сновидіння, внутрішній конфлікт і т. д. І тільки незначні на перший погляд деталі допоможуть правильно розшифрувати підказку небес.

На собі

Побачити маску на своєму обличчі — до тимчасових труднощів і ускладнень. Це виріб так само розшифровується сонником як ознака таємних бажань і пристрастей. У той же час відчувати виріб на обличчі уві сні, означає гідний захист у реальності.

Якщо вам приснилося, що ви одягаєте маску собі на обличчя, то ймовірно бажаєте щось приховати від оточуючих. І тут сонник рекомендує проявити обережність, якщо сторонній або ви самі зірвете з себе личину, то всі таємні помисли і приховувані недоліки стануть відомі.

Люди в різних образах

Особливим значення сонник наділяє нічне бачення, в якому ви перебуваєте на карнавалі, а люди навколо ходять в масках. Бережіться, ваше оточення наскрізь фальшиво і приховує справжнє обличчя.

Взагалі поява уві сні таких людей свідчить про інтриги і таємниці, наяву вам доведеться боротися із заздрістю і фальшю. Дуже добре, якщо сплячого вдасться дізнатися кого-то. Він отримає явну перевагу в нечесній грі.

Хороший знак, як сняться замасковані і озброєні люди. У реальному світі вам вдасться запобігти зраду, зраду і впоратися з серйозними проблемами.

Матеріал і призначення

Зрозуміти,, до чого сниться сон про маску, допоможе матеріал, з якого вона зроблена і її призначення. Наприклад, незастиглий глиняний зліпок трактується сонником як можливість змінити що-небудь.

У той же час розбити глиняний личину означає впоратися з брехнею і вчасно виявити обман. В цьому випадку сонник рекомендує зібрати всі внутрішні сили, адже зустріч з правдою може виявитися малоприємною.

Ще більш незвичним знаком є ​​підводний маска. До чого сниться такий сон, легко можна розібратися і самостійно. Дуже скоро ви побачите свій світ у всіх його подробицях, мов плавець через підводну маску.

Не вір золоту

Якщо сновидцу наснилося золоту прикрасу, то її значення посилюється. Тут сонник радить згадати, що золото уві сні також є символом обману і лицемірства.

Якщо вам наснився людина в золотій масці або ви просто розглядаєте виріб, то наяву варто поберегтися. Особливо це стосується молодих дівчат. Під красивою личиною ймовірно переховується дуже нечесна людина. В цьому випадку абсолютно зрозуміло,, до чого сниться зірвати ці образи. Вам вдасться вчасно розглянути неприємності.

Тривожний знак

Дуже неприємним символом є маска смерті на обличчі людини. Ймовірно, в реальному житті ви образили його і навіть не помітили, а він сильно страждає.

Багатьох цікавить, що означає уві сні поява безликої смерті. Так Ангел смерті є передвісником особливо серйозних небезпек, хвороб, важких переживань. Однак в цьому випадку сонник пропонує тлумачити дії персонажа і власні емоції.

Сонник маска, до чого сниться маска уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: