Сонник мальки, до чого сниться мальки уві сні

Приснилися мальки завжди обіцяють щось хороше, якщо, звичайно, уві сні вони живі і верткі. Наприклад, більшість сонників, тлумачать,, до чого сниться цей образ, говорять про те, що жінці вони можуть обіцяти вагітність, а чоловікові дрібні перемоги і радості. Детальніше про все ви зможете дізнатися, погортавши різні тлумачі сновидінь, і вибравши то тлумачення, яке підходить до вашого реальному стану.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачите мальків, то це означає, що ви сподіваєтеся на успіх в ризикованих ситуаціях. Заміжньої дівчині приснився маленькі рибки обіцяють настання вагітності, а незаміжньою — переживання з цього приводу.

Чоловікові ж маленькі рибки пророкують невеликі, але значущі перемоги. А ще такі мрії можуть означати, що у вас дуже мало часу для здійснення якогось вчинку.

Короткі тлумачення

Побачені уві сні мальки можуть передбачати дуже різноманітні події та події, в залежності від того, що вони робили в мрію. Ось, декілька прикладів подібних сюжетів:

 • Бачити народження малюків — вас чекають нові знайомства або придбання зв’язків;
 • Золота рибка плавала в банку — хтось не хоче, щоб ви втілили в життя свої ідеї;
 • Хворий мальок заліг на акваріумному дні — стережіться неприємностей;
 • Риб’ячі малятка уві сні їли корм або водорості — до прибутку;
 • Наснилося, що мальки, пустуючи в річці, вистрибували з води — до розваг;
 • Побачити малюків, які рятуються від хижачки — стережіться небезпеки.
 • Акваріумні жителі: Вас чекають зміни

  Сонник пастора Лоффа так пояснює бачення, в якому ви бачите багато малюків в акваріумі: вас чекають зміни. Якщо риби в акваріумі були хижих порід, то зміни не принесуть радості, а ось, багато травоїдних риб обіцяють позитивні зміни.

  Свою версію, до чого сняться малюки риб в акваріумі, пропонує і Східний сонник: ймовірно, незабаром вас чекає поповнення в родині.

  Рибки зі ставка: Від здоров’я до пліток

  До чого сняться річкові мальки в чистій і прозорій воді, роз’яснює сонник Білого Мага: можете не турбуватися про своє здоров’я, ви у відмінній формі. А якщо вам приснилося, що в воді навколо рибок плаває різне сміття, то не відкладайте візит до лікаря, інакше почалася хвороба прийме хронічну форму.

  А ось, на думку сонника Ванги, плаваючі риб’ячі малюки в ставку в чистій воді — знак удачі і процвітання, а якщо водойма була каламутним або брудним, то це означає плітки, які будуть розпускати про вас недоброзичливці.

  Рибна ловля, як символ реалізації ідей

  На тлумачення сну, в якому вам приснилося, що ви ловите мальків у ставку, впливає безліч різних чинників. Отже, бажаєте дізнатися,, до чого сниться рибна ловля? Немає нічого простіше!

  Якщо бачите уві сні, що ви удіте вудкою, то це говорить про те, що заради реалізації своїх ідей ви готові прийняти будь-яку допомогу, навіть найменшу. Ловити уві сні руками — символ зайвої самовпевненості. Якщо ж вам вдалося зловити рибок руками, то можете розраховувати, що всі ваші задуми будуть реалізовані.

  Мертві Рибінкі — ознака проблем

  Дуже погано побачити уві сні мертвих малюків, віщає велика кількість сонників. Такі сновидіння пророкують серйозні захворювання, неприємності і проблеми, вирішити які буде складним завданням.

  Очікують настання вагітності жінкам, бачення з подібним сюжетом пророкують, що їм не судилося дочекатися бажаного в найближчий місяць. Їм слід набратися терпіння і почекати.

  Сонник мальки, до чого сниться мальки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: