Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник маленьке цуценя, до чого сниться маленьке цуценя уві сні

Тлумачення більшості сонників дуже схожі між собою, але бувають такі образи, які викликають гарячі суперечки у тлумачів. Так, наприклад, пояснюючи,, до чого сниться маленьке цуценя, далеко не всі оракули сновидінь згодні, що це символ одного. Часом трапляється так, що миле дитя собаки, побачене уві сні, обіцяє дружні засудження і пересуди.

Як тлумачить Міллер

Провісником дрібних клопотів і турбот характеризує сонник Міллера мрію, в якій ви бачите, що у вас з’явився маленький щеня. Найгірше в цьому те, що ці турботи будуть віднімати весь вільний від роботи час, не залишаючи його для відпочинку.

Пояснюючи жінці,, до чого сниться гра з цуценям, психолог стверджує, що ця мрія означає бажання сновідіци мати дітей. Причому це бажання може бути, як явно виражене, так і не усвідомлене навіть самої сновидицей.

А якщо жінка уві сні грає з Кутенков в компанії чоловіка, то це означає, що саме від цієї людини вона бажає народити.

Порода собаки

Чи не малий вплив на тлумачення сну надає те, до якої породи належав маленьке цуценя, прівідевшіеся вам уві сні. Зверніть увагу, що пояснюють сонники:

 • Вівчарка — познайомитеся з гідною людиною;
 • Пудель або болонка — вас чекає «отвязной» настрій;
 • Бійцівські — до впливового покровителя;
 • Шпіц, йорк, чихуахуа та інша «дрібнота» — вас буде радувати кожна дрібниця.
 • Колір гуляють: Від звісток до подарунків

  Приснився маленьке цуценя чорного кольору? Познайомитеся з людиною, який згодом стане кращим другом, віщає сонник пастора Лоффа. Бачите уві сні, що чорний щеня до вас лащиться? Вас чекає звістка від коханого. А ось, якщо в своєму сновидінні ви бачите чорну собачку, сплячу разом з вами, то це говорить про те, що в сім’ї пануватиме гармонія.

  Розшифровуючи,, до чого сниться біла собачка, сонник Ванги згадує про зародження нового почуття. Не факт, що це буде любов, можливо хороші відносини колег. Біла собачка вкусила вас уві сні? Не варто обділяти увагою близьких людей, вони можуть образитися на вас за це. А якщо білий цуценятко їсть уві сні — чекайте подарунка.

  Копошаться «клубок» — ознака турбот

  Спостерігати уві сні за тим, як копошаться цуценята, що живуть в будинку, позначає метушливість і заклопотаність сновидіння. Особливо сильно будуть проявлятися дані якості, якщо наснилося дуже багато сліпих цуценят, щойно народжених у вас в будинку.

  Тримати на руках власного маленького цуценя — символ довірливого ставлення з друзями. А якщо на руках у вас виявився чужий вихованець, то це символізує налагодження відносин з товаришами по службі або сусідами.

  Якщо приснилося, що вам довелося взяти на руки першого-ліпшого копошаться цуценятко, то зверніть увагу, якої статі він був: дівчинка обіцяє приємне здивування, хлопчик — неприємне.

  Бездомну істота, як символ дружби

  А ось,, до чого сниться маленьке цуценя, тремтячий на вулиці і не має свого житла, на думку Східного сонника: вам слід навчитися цінувати дружбу.

  Наснилося, що ви забрали собі мокрого бродить малюка? У важку хвилину можете розраховувати на підтримку друзів, радує Циганський сонник. Годувати чотириногого бродяжку — до хорошого прибутку.

  Сонник маленьке цуценя, до чого сниться маленьке цуценя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: