Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник маленька дитина, до чого сниться маленька дитина уві сні

Милий маленький дитина уві сні викликає розчулення, заспокоєння, а іноді тривогу. Тільки сонник знає,, до чого сниться малюк, саме тут акумульовано і узагальнено досвід сновидінь.

Бачити дітей, як правило, віщує радість, успіх, проте тлумачення снів про маленьку дитину іноді підносить такі зашифровані послання, які зрозумілі тільки сновидцу.

Дівчатка-хлопчики

У більшості випадків сонники дають сприятливі інтерпретації, пояснюючи,, до чого сниться маленька дитина. Сонник Хасе стверджує — побачити уві сні маленьку дитину означає необхідність вірити в свої сили, щоб домогтися бажаного благополуччя.

Однак має велике значення, хлопчик це чи дівчинка.

Хлопчик уві сні насамперед віщує зміни матеріальної складової вашого існування. Є велика ймовірність зростання доходів, везіння, особливо якщо сновидіння сталося з четверга на п’ятницю — тоді масштаб майбутніх змін буде значним.

Якщо бачили дівчинку, то чекайте сюрпризів у емоційному плані. Головне, до чого приснився маленький дитина жіночої статі — дивовижні події в реальності, нові, несподівані сфери діяльності. Яскраві емоції, ентузіазм, позитивний настрій змінять весь уклад життя. По-різному тлумачать ці сни знамениті сонники.

За сучасним сонником, маленька дитина уві сні, якщо це хлопчик, з’явився, щоб попередити про неприємності, можливі сімейні чвари, конфлікти з колегами. Якщо ви доглядали за зовсім маленьким малюком — попереду радісні турботи.

Сонник Хасе обіцяє, незабаром після сновидіння про малюка ви будете весело святкувати.

За сонником Міллера, бачити уві сні маленьку дитину чоловічої статі — ожіданіе сюрпризу. Для вагітної жінки таке сновидіння — можливі передчасні пологи. Плаче хлопчик закликає піклуватися про сім’ю, кохану людину, причому не тільки на словах. Хлопчик в сновидінні завжди передбачає матеріальну складову ваших дій.

Також Міллер стверджує, ігри з хлопчиком принесуть сновидцу творче натхнення матеріальну стабільність. Побачити чужого маленьку дитину своїм сином говорить про відсутність довіри до протилежної статі.

Дівчинка уві сні — до чудес, про які навіть не мріялося, дуже радісним змін. Молоду дівчину, яка побачила маленьку дитину, дівчинку, чекає несподіване примирення з коханим при випадковій зустрічі, вагітну жінку — народження доньки.

Якщо мова йде про чоловіка, таке сновидіння, згідно сонником Фрейда, говорить про потребу в більш сильних сексуальних переживаннях. Не лякайтеся відразу, мова не йде про педофілію, скоріше — про необхідність урізноманітнити сексуальне життя.

Сонник Фрейда дає своє тлумачення сновидінь про дівчинку і для жінок. Можливо, подсознтельно, вам, як маленькій дитині, не вистачає ласки, тепла, ви чекаєте цього від свого партнера, але не отримуєте достатньо. Невпевненість в міцності вашого союзу вимагає розмови по душам. Інтимна життя з ним благополучна, проте, є потреба повністю довіритися чоловікові, знявши з себе відповідальність і переклавши на його плечі.

За сучасним сонником іноді дівчинка сниться до втрат. Можливо, хтось із близьких назавжди виїде з рідного дому або покине місто, країну. Сумно, якщо уві сні ви розмовляли з цим маленьким дитиною — це пророкує передчасну насильницьку смерть знайомої людини.

Тлумачення подій

Багато що залежить від того, яке у малюка настрій, пестили його уві сні, або лаяли.

До чого сниться, що маленька дитина був у вас на руках? За езотеричного сонником, можливо раптове порушення ваших планів. Пестити, няньчити його — належить самовіддана волонтерська, громадська робота, яка принесе гарні плоди, внутрішнє задоволення. Молодій дівчині няньчити малюка — бути підло обманутою.

Також вважається, тримати уві сні на руках немовля обіцяє цікаву дохідну роботу, молодій дівчині — несподівану вагітність, людям похилого віку — швидке збагачення, мандрівникові обіцяє легку дорогу. До чого сниться хворе маля на руках — попереду душевний біль глибока печаль. Якщо це чужий немовля, то вашою добротою, довірливістю спробують скористатися, будьте напоготові.

За сучасним сонником, якщо дівчинці заплітали коси — чекайте лелеки і поповнення в сімействі. Маленька дитина в сім’ї потребують багато клопоту і уваги, але все окупиться сторицею — життя набуде сенс, наповниться радістю.

До чого сниться малятко мамі, у якої дочка на виданні — її чекають приємні клопоти, пора готувати посаг, зустрічати сватів. Для всіх, хто уві сні побачив дівчинку, це сновидіння обіцяє здійснення давніх планів — не час сидіти склавши руки, все вийде!

За сонником Цвєткова, побачити уві сні сміється дівчинку — значить мати привід поплакати, лаяти дитину за провину — чекайте неприємності, нещастя, виною яким будете самі. Розмова з нею віщує випадковість, яка різко змінить хід подій.

Бачили уві сні малюка в колясці, значить вірний друг, завжди готовий допомогти, зробить приємний сюрприз. Самі катали маленьку дитину в колясці — чекає сюрприз, пов’язаний з подорожами, далекою дорогою.

До чого сниться купання немовляти? Сонником Міллера обіцяє — зі скрутного становища буде знайдений вдалий вихід, за іншими сонникам — бійтеся обману. За сонником Цвєтаєва, голий немовля — символ біди, зради. Малюк уві сні робить перші кроки — не варто слухати чужі думки, при вирішенні проблем цілком можна розраховувати на власні сили. Малюк, який гуляє один, самостійно — символ вашої незалежності.

Дамам особливо приємно дізнатися,, до чого сниться цілувати маленьку дитину уві сні — до глибокої старості вони збережуть бадьорість, свіжість, привабливість.

До чого сниться майже доросла дитина маленьким, загорнутим в пелюшки — це означає, що вами не цілком адекватно оцінюються деякі ситуації. Бачити немовлям себе самого — значить, доведеться докласти чимало зусиль, щоб подолати смугу невдач. Бачити себе ще маленькою дитиною, але не немовлям — ваш особистісний ріст, просування по шляху самовдосконалення, буде помічений і оцінений оточуючими. Все йде за планом, що не розслабляйтеся, попереду чекає задоволення результатами діяльності, можливість насолоджуватися життям.

Чарівні здорові дітлахи обіцяють процвітання і благополуччя. Важко стосуватися тлумачення,, до чого сниться хвороба і смерть маленької дитини — це важке сновидіння і тривожний знак.

За французьким сонником, мертве немовля віщує наведення порядку в грошових справах. Решта сонники дають не настільки оптимістичні прогнози, особливо коли це стосується власних дітей.

Бачити уві сні вмираючу дочку — сновидцу доведеться заплатити за борговими зобов’язаннями за рішенням суду, який помер син віщує, буде привід для занепокоєння за його майбутнє. Матері бачити свого маленького дитини хворим означає — у нього буде міцне здоров’я, але їй самій треба чекати нездужань. Мертве немовля застерігає від спонтанних, необдуманих рішень, прийнятих під впливом емоцій, слід контролювати себе, бути відповідальніше.

Сонник маленька дитина, до чого сниться маленька дитина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: