Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник маленький крокодил, до чого сниться маленький крокодил уві сні

Маленький крокодил — звір, звичайно, менш страшний, ніж його батько, але ось, приснився, теж символізує неприємності. Хоча, трактуючи,, до чого сниться ця рептилія, згадайте свої відчуття від зустрічі з нею, а ще, як вона виглядала уві сні і чим займалася. Дуже може бути, що малюк-алігатор стане для вас символом перемоги над слабкістю, підказують сонники.

Коротко про «сучасних динозаврів»

Дуже рідко зустріч з крокодилом закінчується «хепі-ендом». Цей зубастий монстр якщо вже вхопить, то навряд чи відпустить. Прокинувшись вранці, після такого сновидіння, найправильнішим вчинком буде трактування приснився. Обов’язково з’ясуйте, до чого ж сниться подібний сюжет.

 • Маленький крокодил напав на вас уві сні — будьте готові до неприємностей.
 • Уві сні ви перебували поряд з хижаком — не дайте втягнути себе в аферу.
 • Стрибати по спинах алігаторів — вас не налякають ніякі перепони.
 • Бачити маленького крокодила в зоопарку — до незабутніх пригод з часткою ризику.
 • Сонник Густава Міллера і його крокодили

  Якщо ви уві сні побачили маленького крокодила, нічого доброго не чекайте. Незабаром вас обдурить людей, від якого ви не очікували зради. А якщо уві сні хижак вкусив вас, то це означає, що конкуренти вас підставлять. Пам’ятайте, будь-сновидіння, в якому присутня це зубасте плазун, означає небезпеку, пояснює сонник Міллера.

  Крихітний зубастик, як символ ризикових вчинків

  Хочете дізнатися,, до чого сниться сон, в якому ви тримаєте в руках щойно вилупилося крокодильчика? Ви дуже ризикуєте, впускаючи в своє коло спілкування людини малознайомого. Швидше за все, він виявиться підступним типом, здатним зруйнувати ваші плани, попереджає Сучасний сонник.

  Якщо вам приснилося, що ви купуєте крокодилів, для того, щоб займатися їх розведенням — ви готові на все, щоб добитися прибутку. А ось тримати крокодильчика, в руках і годувати — ви якимось дивом зумієте налагодити стосунки зі старим недругом.

  Маленький вбивця — знак зради і підступності

  Бачити уві сні маленького крокодила в воді — символ лицемірства й підступності. Хтось із близьких людей буде з вами нещирий. Наснилося багато дитинчат алігатора в воді — в вашому колективі завівся зрадник, постарайтеся зрозуміти, хто це, до того, як він завдасть комусь шкоду, радить сонник пастора Лоффа.

  Зрозуміти, до чого сниться, що ви плаваєте в річці і бачите навколо себе багато дитинчат каймана, допоможе Східний сонник — це попередження про те, що люди, вас оточують, не такі прості і нешкідливі, як здаються.

  Смертельна сутичка, або Небезпека не дрімає…

  Тлумачення сну, в якому на вас нападає і кусає малюк-крокодил, здивує. Подібний сюжет може бути відображенням характеру сновидіння: він готовий «рвати і метати», аби довести свою правоту. Ця якість може нашкодити і зіпсувати фінансову стабільність, підказує Місячний сонник.

  Ви спостерігаєте, як один маленький крокодил нападає на іншого і кусає його? Станете свідком боротьби двох сильних суперників. А якщо уві сні вас розбурхала картина, в якій зубастий звіря нападає на оленя і кусає, то ви встанете на захист слабовільного колеги.

  Сонник маленький крокодил, до чого сниться маленький крокодил уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: