Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник маленькі курчата, до чого сниться маленькі курчата уві сні

Щоб зрозуміти, до чого сняться маленькі курчата, сонник пропонує розглянути символ ближче. Ви помітите, що образ уві сні вимагає турботи і терпіння. Саме ці якості вам знадобляться в зв’язку з прийдешніми подіями. Подробиці сюжету сновидіння допоможуть передбачити їх характер більш точно.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера являє цікаве пояснення, до чого сняться маленькі курчата. На думку тлумача, саме таким сновидец відчуває себе наяву: безпорадним, пливли за течією в багатьох напрямках відразу, лякливим. Будьте обережні, вашою слабкістю можуть скористатися суперники і навіть кохана людина.

Безліч

Тлумачачи,, до чого сниться багато пташенят, сонник акцентує на їх поведінці і стані уві сні. Коли серед яких можна знайти багато дохлих, гряде напружений період. Висока ймовірність сімейних сварок і побутових конфліктів. З’ясування відносин краще відкласти до кращих часів.

Бачити багато курчат живими і навіть занадто рухливими трапляється в період втоми. Сонник підкаже, в чому її причина. Якщо майбутні півники і курочки носяться по кімнаті, вас втомили домашні клопоти. Якщо примарилась пташина біганина на відкритому просторі, вам до болю знайомий стан самотності в натовпі.

Трактування жіночих сновидінь

Коли бачити уві сні недавно вилупилися бройлерів довелося жінці, сонник вносить в тлумачення сну деякі доповнення. Найчастіше образ віщує сновидицей вагітність. Незалежно від того, чи була вона запланована, тлумач вважає символ сприятливим.

Це не єдине пояснення, до чого сняться жінці маленькі курчата. Бачити уві сні символ трапляється імпульсивним особам, схильним видавати бажане за дійсне. Тільки об’єктивність допоможе уникнути розчарувань.

Якщо жінці наснилося, що виводок зібрався біля годівниці, її досвід дуже скоро стане в нагоді.

Упереміш

Якщо наснилася неоднорідна компанія, в якій спостерігаються каченята, индюшата або підростаючі представники інших видів домашньої птиці, сонник обіцяє достаток, стабільність і лад в сім’ї.

Цікаво дізнатися, що віщують яйця, з яких вилуплюються маленькі курчата і каченята. Образ, який вам наснився, закликає до чуйності по відношенню до оточуючих і внутрішньої зібраності. Уміння концентрувати зусилля на поставленої мети приведе до успіху.

Жовтенькі пухнасті грудочки

Сонник розповість, до чого сняться жовті маленькі курчата. Таке забарвлення є одним з найбільш характерних, тому тлумачення найчастіше вказує на повсякденні турботи.

 • Іноді даний колір означає, що побутові проблеми накрили вас з головою;
 • Жовті курочки уві сні обіцяють безліч турбот;
 • Жовтуватий виводок символізує спробу втекти за дрібними справами від головної мети;
 • Примарилися жовтенькі півники? Ваші старання не пропадуть дарма;
 • Жовті відтінки уві сні говорять про те, що пора подбати про здоров’я.
 • Чорніше ночі

  Слід знати, чому наснилися чорні маленькі курчата. Сонник вважає, що сновидець перебуває в невіданні, можливо, з легкої руки недоброзичливців.

  Якщо уві сні фігурують чорні малюки, це означає, що слід з’ясувати справжній стан справ, причому чим швидше, тим краще.

  Пора брати реванш

  Якщо приснилися різнокольорові Квочкин дітки, які розбігаються в різні боки, сюжет відображає жалю сплячого про втрачені можливості.

  Тлумач обнадіює, що різнокольорові маленькі курчата символізують не лише події, кинувши в минуле. Саме зараз випаде нагода виправити минулі помилки або надолужити згаяне. Пам’ятайте, що удача на вашому боці і сміливо приймайте будь-яку допомогу, якої б несподіваною вона не здавалася.

  Сонник маленькі курчата, до чого сниться маленькі курчата уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: