Сонник маленькі миші, до чого сниться маленькі миші уві сні

У багатьох людей миші викликають неприязнь і страх. Якщо уві сні Ви побачили саме цих гризунів, то, означатиме це може як щастя, так і неприємності. Кожен сонник по-своєму трактує,, до чого сниться подібне сновидіння.

У більшості випадків маленькі миші означають клопоти і дрібні неприємності. Один з небагатьох тлумачів, які трактують цей сюжет позитивно — сонник 21 Століття. Згідно з ним, маленькі миші віщують радість і легке подолання всіляких перешкод, наявних в реальному житті.

Варто також звернути увагу і на колір прівідевшіеся уві сні гризунів. Сприятливий знак — білі мишки. У реальному житті Вам буде багато вдаватися. Ви станете відчувати себе по-справжньому щасливим. Ловлення маленького гризуна до швидкого сватання. Вам належить будувати милостиві плани на майбутнє, що стосуються укладання шлюбних уз.

Бачити уві сні маленьких мишей за сонником Цвєткова до втрати близької людини. Ще один варіант,, до чого сниться подібне сновидіння з даного тлумачу — наявність таємних ворогів. Проявіть максимальну обережність і граничну уважність в реальному житті. Надмірна довірливість тільки серйозно погіршить стан справ.

Якщо Ви зловили гризуна, то наяву зможете помститися партнеру, який Вам змінив. Ще одне пояснення цього сюжету — отримання задоволення від пристрасних почуттів. Є маленьку мишу до небезпеки. Сон попереджає, що наяву необхідно дотримуватися максимальної обережності при спілкуванні з іншими людьми.

Згідно 21 сонником, вбити уві сні гризуна до смуток і смутку. Ставити в своєму сновидінні будь-яку мишоловку до брудних пліток. Тільки Ваша власна передбачливість дозволить мінімізувати негативні наслідки брехливих розмов.

До чого сниться маленька миша по сонником Міллера

Приснилися маленькі миші обіцяють неприємності в реальності. Причому, якщо їх було багато, то і негараздів найближчим часом обрушиться «на Вашу голову» досить. Привидівся подібний сюжет? Не довіряйте друзям, колегам і знайомим. Хтось із них точно бажає Вам зла. Найімовірніше, через заздрощі видали. Сонник настійно радить, не вірити улесливим словам і порожнім обіцянкам в безмежній відданості.

Побачити уві сні багато маленьких мишей і намагатися всіх їх розчавити до перемоги над ворогами або просто недоброзичливцями. У реальному житті Ви, так само як і в нічних мареннях, отримаєте перемогу над злими плітками і всілякими підступами. Переконували гризуни обіцяють сумнівну перемогу. Можливо, протистояння повністю і не буде закінчено і Вам доведеться побитися за свої інтереси трохи пізніше.

Сонник Міллера також розтлумачує, до чого сняться маленькі миші молодій жінці. Дівчину такий сюжет попереджає про наявність у неї таємних ворогів. Не виключений і досить жорстокий обман, замишляють цими недругами. Якщо Уві сні молода леді побачить, що миша сидить на її плаття, то в реальності варто підготуватися морально до грандіозного скандалу. В епіцентрі цього скандали буде сама сновидицей. Але, що б не сталося, завжди необхідно тримати себе в руках.

Сонник маленькі миші, до чого сниться маленькі миші уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: