Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник маленькі кошенята, до чого сниться маленькі кошенята уві сні

Кошенята виглядають дуже милими і гарненькими, але, тлумачення у такого сновидіння вкрай несприятливий. Побачити уві сні маленьких кошенят до проблем і неприємностей. Про це говорить не один сонник, а практично все. Також найпоширеніший варіант, до чого сниться пухнастий клубочок — зрада.

Багато що залежить від того, якого саме кольору був побачений в сновидінні малюк. Якщо шкурка у нього була чорна, то варто чекати низку дрібних невдач і невезіння в реальному житті. Білі кошенята не завжди є негативним знаком, часто вони пророкують радість. Руді попереджають про проблеми, які виникнуть на любовному фронті.

Один з сонників пояснює, до чого сняться маленькі кошенята чорно-білі. Таке сновидіння обіцяє життя, наповнену і приємними, і прикро подіями. Чорні та білі смуги будуть швидко змінювати один одного. Тривалість одного періоду становитиме мінімум два і максимум сім днів.

Якщо забарвлення шерстки чотириногого друга, побаченого уві сні, дуже незвичайний, то готуйтеся отримати наяву раптовий сюрприз. Постарайтеся згадати, гладили Ви цього крихту по шерстці? Якщо так, то сюрприз буде пов’язаний з обдуреними надіями. У разі якщо до тварини Ви не торкалися, брехня обійде Вас стороною. Сонник настійно радить не торкатися до тварини!

Бачити уві сні кошенят маленьких новонароджених, згідно сонником, до вдалого періоду для протистояння. У реальному житті Ви сміливо можете чинити опору невигідним для Вас обставинам. Саме зараз може вийти відстояти свої інтереси. Але, врахуйте, бездіяльність здатне породити великі, навіть в деяких випадках фатальні проблеми.

Виявити у себе уві сні маленького кошеняти, якого Ви тримаєте на руках, до того, що Ви повинні більше стежити за своєю поведінкою в реальному житті. Деякі легковажні вчинки, попереджає сонник, назавжди зіпсують Вашу репутацію. Аналогічний сюжет, побачений представницями прекрасної статі, трохи по-іншому трактується. Дівчатам це сновидіння за сонником обіцяє безчестя і велика ганьба.

Ще кілька варіантів пояснення,, до чого сниться маленьке кошеня

Якщо уві сні Ви на вулиці або в під’їзді підбираєте тремтить від холоду маленького котика чи котика і приносите в свій будинок, то, будьте впевнені, саме Ви і є джерелом власних проблем. Не варто шукати винних у своєму оточенні. Тільки визнання власних помилок допоможе поліпшити своє життя і перестати наступати «на одні й ті ж граблі».

В одному з сонників розтлумачується,, до чого сниться багато маленьких кошенят. Виявляється, якщо представники сімейства котячих мирно сплять, то Ваші проблеми в реальному житті не будуть надто значні. Швидше за все, про їхню наявність Ви дізнаєтеся вже після благополучного вирішення. Якщо Ви побачили уві сні багато бігають і грають кошенят, як можна більш уважно придивіться до оточуючих людей. Є великий ризик того, що хтось із них затіває проти Вас великі підступи.

Подряпав маленький рудий кошеня уві сні? Готуйтеся до зради партнера. Також Ваш улюблений або кохана можуть повідомити про розрив відносин. Якщо біль у сні заподіяв саме маленький чорний кошеня, то, за сонником, зовсім скоро Вам належить участь в судовому розгляді. Відповідачем в ньому будете виступати саме Ви.

Кошенята маленькі грали або просто сиділи, і Вам вдалося їх прогнати? Це дуже хороший знак! Наяву Вам вдасться перемогти своїх ворогів і легко впоратися з усіма труднощами. Ви опинитеся переможцем в будь-якій ситуації, і ще довгий час ніякі прикрощі Вас не торкнуться.

Один з сонників пояснює,, до чого сниться кошеня маленький білий. Якщо уві сні Ви побачили симпатичного пухнастого крихітку, не спокушайтеся. У Вас точно є вороги, але поки вони себе не відкривають. Придивіться до тих, хто оточує. Якщо зробити це уважно, то можна завчасно обчислити особистість, що представляє певну небезпеку.

Агресивні представники сімейства котячих практично з будь-якого сонником означають нападки ворогів. Недруги активно намагаються нашкодити всілякими способами. Спробуйте уві сні прогнати злих маленьких грудочок. Якщо це Вам вдасться, то можете бути спокійні, вороги не заподіють Вам особливого зла.

Сонник маленькі кошенята, до чого сниться маленькі кошенята уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: