Сонник маленькі діти, до чого сниться маленькі діти уві сні

У деяких будь-яка пустотлива витівка малюків викликає розчулення і посмішку, а інших дратує навіть їх присутність. А до чого сняться маленькі діти? Сонник неоднозначно інтерпретує сюжет з діточками уві сні: трактування може залежати як від деталей сновидіння, так і від вашого емоційного настрою по відношенню до малечі.

Для люблячої матері, побачити уві сні маленьких дітей здоровими і красивими — хороший знак: сонник передрікає щасливий і благополучний період в житті. Навіть якщо власні діти уві сні хворіють, це все одно вважається позитивним — вони дуже рідко будуть хворіти.

Якщо ви граєте з чужими дітьми, то в реальності не можете визначитися, яке заняття вам до душі. Краще трохи почекати зі зміною професії на улюблену, все одно в даний момент нічого не вийде.

Якщо маленькі діти наснилися діловому чоловікові, то сонник асоціює їх з недавно розпочатим справою. Пригадайте емоційне забарвлення сновидіння, як ви ставилися до хлопців? Якщо ви відчували роздратування, злість, то наяву бізнес не буде доставляти вам задоволення.

Якщо ж загальний настрій сну був позитивним, то і цілі, поставлені перед самим собою, будуть досягнуті з неймовірною легкістю. Крім того, ви отримаєте задоволення від їх досягнення, та й прибуток, яку ви отримаєте в результаті буде вище за всі очікування.

Маленькі діти часто сняться тим, хто з якої-небудь причини не може мати своїх. Це відображення підсвідомого бажання здобуття міцної дружної родини і домашнього затишку. Не переживайте, все це досяжно, головне проявити волю і зробити крок вперед.

Якщо ви часто бачите уві сні власних чад, то сонник дає попередження про те, що ви їм дуже потрібні. Приділяйте більше уваги малюкам, навіть якщо вони особливо від вас цього не вимагають. Також, це може бути підсвідомим уособленням занепокоєння за їх долю і майбутнє.

Залежно від ситуації сонник дає і інші передбачення, чому сняться маленькі діти. Жінка, яка уві сні обзавелася численним потомством може очікувати зустрічі зі старим другом. Ця подія спричинить за собою неприємності і турботи.

До чого сниться годувати малюків уві сні? Ви отримаєте важке завдання по роботі. Хоч вам і доведеться витратити на нього левову частку моральних і фізичних сил, винагорода буде вище заслуженого, гроші потечуть рікою.

Тлумачення сонника в залежності від статі і віку малюків

Для дівчини маленькі діти хлопчики уві сні — передвістя сонника про появу численних залицяльників. Якщо хлопчаки ще й одягнені добре, і симпатичні на обличчя, то шанувальники будуть все як на підбір — заможні і красиві.

Жінка може не сумніватися,, до чого сниться така картинка: вона отримає значні кошти, і для цього їй не доведеться вживати ніяких трудовитрат. Але хлопчики б’ються, то в реальності потрібно побоюватися сумнівних заходів — вони приведуть до руйнування.

Якщо уві сні ви побачили маленьких дівчаток, і діти при цьому були вам незнайомі, і заходили в будинок, то сонник пророкує прихід нежданих гостей. Причому приємною буде ця несподіванка, чи ні, залежить від поведінки дівчаток. Якщо вони були гучними, то гості принесуть тільки сумбур і плутанину в будинок.

А виховані, спокійно провідні себе дівчинки уві сні пророкують приємне товариство хороших людей, при спілкуванні з якими ви збагатите кругозір. Погано, якщо дівчата пристають до вас і задають багато питань, не виключено що після приємного вечора з друзями про вас розпустять плітки.

До чого сниться бачити своїх дітей маленькими? Сонник радить хоча б зателефонувати їм, а краще прийти. Зараз вони як ніколи потребують підтримки, і саме батьківське суспільство, розмова з ріднею, допоможе їм прийти в себе.

Також, якщо дорослі діти сняться маленькими, то це може бути підсвідоме відображення вашого бажання піклуватися про кого-небудь. Ви втомилися від самотності, і сонник радить збирати навколо себе якомога більше людей, і стан душі відразу прийде в норму.

Якщо приснилося багато маленьких дітей, і ви їх цілували, обнімали, виявляли прихильність, то сонник пророкує наяву життя перейде в спокійне русло, колотнечі і неприємності закінчаться, а вам залишиться тільки жити і насолоджуватися небувалою гармонією. Навіть такий негативно забарвлений сюжет, як биття діточок уві сні, розшифровується сонником як позитивний прогноз: вас чекає успіх у будь-яких починаннях, фортуна вам благоволить.

Підкидьки уві сні — хороший символ. У реальному житті вам випадково «підкинуть» работенку, яка виявиться вам до вподоби і принесе стабільність у фінансових справах. Негативно інтерпретується сюжет з діточками тільки в тому випадку, якщо вони вередують і вередує — дрібні клопоти і канітельние справи вам забезпечені.

Сонник маленькі діти, до чого сниться маленькі діти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: