Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник магія, до чого сниться магія уві сні

У житті все, що пов’язано з містикою викликає трепет і страх перед невідомим. Однак не всі,, до чого сниться магія, передбачає негативний підтекст. Уві сні цей символ може бути підказкою, що обіцяє зміни або приємну несподіванку. Деякі сонники пов’язують подібне сновидіння з магічними здібностями, які є у сновидіння.

Зачароване практика

За версією сонника Д. Лоффа, магія або атрибути чаклунства уві сні вважаються ознакою волеісполненія, здатного позбавити сплячої людини від насущних проблем. Важливим фактором є русло, в яке спрямовані магічні здібності.

Займатися чорною магією, цілеспрямовано завдаючи шкоди оточуючим, передбачає ситуацію, яку Ви усіма силами намагаєтеся контролювати. Можливо, варто усвідомити, що не всі в реальному житті мав би підпорядковуватися Вашим бажанням.

За версією Східного жіночого сонника, то,, до чого сниться вдаватися до чаклунства, говорить про низьку самооцінку сплячої людини, а також його нездатність брати на себе відповідальність за те, що відбувається.

Як стверджує Новітній тлумач Г. Іванова, приснився магія, чаклунство або магічний ритуал свідчить про природні здібності сновидіння практикувати езотерику.

Довелось уві сні присутні на сеансі чорної магії — чекайте неприємних клопотів. Чоловікові такий сюжет пророкує неприємності в сім’ї, діловим людям — попереджає про неправильному виборі партнера або партнера по бізнесу. Молодій дівчині таке сновидіння з використанням темної магії обіцяє небажану вагітність.

Ворожіння і гороскоп

На думку сонника Нострадамуса, то,, до чого сниться ворожіння за допомогою чисел, що проводяться за допомогою тривалого обчислення, передбачає можливість запобігти злі плани, спрямовані проти сновідящего.

Гадати уві сні за допомогою вогню, тлумачиться сонником в залежності від стану полум’я. Так, приснився слабкий вогник, готовий ось-ось згаснути, є ознакою прийдешніх тривог, пов’язаних з кардинальної зміною планів. Ймовірно, це всього лише ваші страхи, оскільки справи повинні скластися успішно.

Жіночий тлумач приснилися ворожіння за допомогою чисел, пов’язує з занепокоєнням, незадоволенням і невизначеністю в реальному часі.

Те,, до чого сниться яскравий спалах вогню, позиціонується нумерологічних сонником як поява нової мети, реалізація якої можлива за сприяння друзів і твердої впевненості в своїх силах.

Приснився власний гороскоп свідчить про удачу в справах, поблизу романтичної поїздки. Для дівчини подібне сновидіння передбачає знайомство з людиною, відносини з яким будуть тривалими і міцними.

Складати гороскоп, використовуючи магію дат і чисел, передрікає наяву поява містичних ситуацій. Читати уві сні складений астрологом прогноз, обіцяє непередбачений поворот в справах, розширення кола спілкування, тривалу подорож.

Добро чи зло?

Якщо уві сні Ви маєте справу з представниками білої магії, значить, в реальному житті можете сподіватися на позитивне рішення поточних справ, бо тільки втручання потойбічних сил допоможе уникнути неминучого краху.

Чорна магія уві сні, згідно сонником від А до Я, є показником сильнодіючих любовних чар, брехні і нещирості.

Сонник магія, до чого сниться магія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: