Сонник магія, до чого сниться магія уві сні

У житті все, що пов’язано з містикою викликає трепет і страх перед невідомим. Однак не всі,, до чого сниться магія, передбачає негативний підтекст. Уві сні цей символ може бути підказкою, що обіцяє зміни або приємну несподіванку. Деякі сонники пов’язують подібне сновидіння з магічними здібностями, які є у сновидіння.

Зачароване практика

За версією сонника Д. Лоффа, магія або атрибути чаклунства уві сні вважаються ознакою волеісполненія, здатного позбавити сплячої людини від насущних проблем. Важливим фактором є русло, в яке спрямовані магічні здібності.

Займатися чорною магією, цілеспрямовано завдаючи шкоди оточуючим, передбачає ситуацію, яку Ви усіма силами намагаєтеся контролювати. Можливо, варто усвідомити, що не всі в реальному житті мав би підпорядковуватися Вашим бажанням.

За версією Східного жіночого сонника, то,, до чого сниться вдаватися до чаклунства, говорить про низьку самооцінку сплячої людини, а також його нездатність брати на себе відповідальність за те, що відбувається.

Як стверджує Новітній тлумач Г. Іванова, приснився магія, чаклунство або магічний ритуал свідчить про природні здібності сновидіння практикувати езотерику.

Довелось уві сні присутні на сеансі чорної магії — чекайте неприємних клопотів. Чоловікові такий сюжет пророкує неприємності в сім’ї, діловим людям — попереджає про неправильному виборі партнера або партнера по бізнесу. Молодій дівчині таке сновидіння з використанням темної магії обіцяє небажану вагітність.

Ворожіння і гороскоп

На думку сонника Нострадамуса, то,, до чого сниться ворожіння за допомогою чисел, що проводяться за допомогою тривалого обчислення, передбачає можливість запобігти злі плани, спрямовані проти сновідящего.

Гадати уві сні за допомогою вогню, тлумачиться сонником в залежності від стану полум’я. Так, приснився слабкий вогник, готовий ось-ось згаснути, є ознакою прийдешніх тривог, пов’язаних з кардинальної зміною планів. Ймовірно, це всього лише ваші страхи, оскільки справи повинні скластися успішно.

Жіночий тлумач приснилися ворожіння за допомогою чисел, пов’язує з занепокоєнням, незадоволенням і невизначеністю в реальному часі.

Те,, до чого сниться яскравий спалах вогню, позиціонується нумерологічних сонником як поява нової мети, реалізація якої можлива за сприяння друзів і твердої впевненості в своїх силах.

Приснився власний гороскоп свідчить про удачу в справах, поблизу романтичної поїздки. Для дівчини подібне сновидіння передбачає знайомство з людиною, відносини з яким будуть тривалими і міцними.

Складати гороскоп, використовуючи магію дат і чисел, передрікає наяву поява містичних ситуацій. Читати уві сні складений астрологом прогноз, обіцяє непередбачений поворот в справах, розширення кола спілкування, тривалу подорож.

Добро чи зло?

Якщо уві сні Ви маєте справу з представниками білої магії, значить, в реальному житті можете сподіватися на позитивне рішення поточних справ, бо тільки втручання потойбічних сил допоможе уникнути неминучого краху.

Чорна магія уві сні, згідно сонником від А до Я, є показником сильнодіючих любовних чар, брехні і нещирості.

Сонник магія, до чого сниться магія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: