Сонник магазин продуктів, до чого сниться магазин продуктів уві сні

Бачити продуктовий відділ супермаркету уві сні — до процвітання у всіх сферах життя. Налагоджений побут, комфортне оточення, повагу на роботі, повна ідилія в особистому житті — ось, до чого сниться магазин продуктів з повними прилавками товарів і задоволені продавці. Сучасні сонники вказують, що будь-яка покупка додає сновидцу рішучості і віри в успіх наяву.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Психологи неоднозначно трактують,, до чого сниться магазин продуктів. Якщо ви знайшли в ньому потрібний товар, придбали його і навіть спробували уві сні — будьте впевнені в правильності свого вибору. Якщо ж наснилося, що довелося купувати залежаний продуктовий набір, перевірте своїх партнерів ще раз і тільки потім робіть угоду.

Щоб з’ясувати докладніше,, до чого сниться відвідування бакалії, згадайте найдрібніші деталі сновидіння:

 • Працювати продавцем — до клопотів, побутовим проблемам;
 • Здобувати делікатеси, дефіцитні товари — до фінансового прибутку;
 • Бачити чистий доглянутий зал, свіжу продукцію — до одужання;
 • Порожні прилавки, бруд, неприємний запах — до зради, застуді.
 • Дерзайте — у вас все вийде

  До чого сниться магазин продуктів, добре роз’яснює сонник Нострадамуса. Бачити багато овочів, фруктів, м’яса, ковбас, сиру, молока, риби уві сні — до достатку в домі, приємних клопотів з організації сімейного торжества. Якщо приснилося, що довелося купувати їжу, торгуватися з крамарем — чекайте щедрих подарунків від керівництва у вигляді премії, цінних призів.

  Фінансова прибуток не змусить себе чекати всіх, кому приснився продуктовий відділ, завалений продукцією до відвалу. Вибирати фрукти, овочі, цитрусові, пробувати їх прямо в залі продажів — до успішного завершення проектів. Сновидіння означає, що на вашому шляху не буде виникати навіть дрібних перешкод.

  Час позитивних змін настав

  Бачити себе в ролі продавця в магазині продуктів уві сні — до активного способу життя наяву. Сучасні сонники стверджують, що сновидцу доведеться чимало потрудитися над створенням комфортних умов вдома, на роботі, організувати домочадцям, колегам свято, торжество.

  Купувати їжу, делікатеси, напівфабрикати уві сні — хороший знак. Для хворої людини — це поступове одужання, для здорового — готовність до подорожей, відпочинку, туристичним поїздкам, переїзду. За сонником Ванги зміна місця проживання чекає тих, кому довелося скупити весь асортимент, пропонований до продажу.

  Коли слід поберегтися

  Якщо приснилося, що довелося ходити по магазину продуктів, здійснювати покупки і відчути неприємний запах, або побачити залежані продукцію — будьте готові до деяких труднощів. Сновидіння означає початок простудного захворювання, наступ депресивного періоду в житті. Сонники рекомендують відразу ж взяти себе в руки, вжити профілактичних заходів, знизити темп, трохи перепочити.

  Сонник магазин продуктів, до чого сниться магазин продуктів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: