Сонник магазин одягу, до чого сниться магазин одягу уві сні

Сонник пропонує безліч тлумачень,, до чого сниться магазин одягу. Розібратися в них допоможуть подробиці, побачені уві сні. Згадайте, як виглядав інтер’єр і сподобалися речі, чим закінчився візит і яким був емоційний фон.

Прогноз Міллера

Якщо уві сні пощастило бути в магазині одягу і бачити найширший асортимент, сонник Міллера обіцяє удачу і фінансове благополуччя наяву.

Економ клас

Коли приснилося, що нестача грошей не привід йти з порожніми руками, і сплячий приймає рішення вкрасти те, що йому сподобалося, сонник підозрює, що наяву його також не дуже обтяжують моральні підвалини.

Найчастіше інтер’єр торгової точки відображає реальний стан сплячого. Коли уві сні трапляється бути в магазині одягу і бачити там повний хаос, не заважає привести в порядок свої справи.

Якщо уві сні довелося бути в «секонд-хенді» з метою оновити гардероб, сонник Фрейда радить розвивати впевненість у власній привабливості.

Ходити по магазину одягу, не плануючи нічого купувати — добрий знак. Безцільне, на перший погляд, споглядання вітрин і прилавків обіцяє підтримку близьких.

У розкішному бутіку

Цікаво дізнатися,, до чого сниться виявитися в магазині елітної жіночого одягу, яка свідомо не по кишені. Символ говорить про завищені амбіції і звичкою жити невідповідно до своїх достатків.

Коли сновидицей не може стати володаркою красивого одягу в магазині, Східний сонник попереджає про прийдешнє суперництві в діловому або любовній сфері.

Ефектна нова штучка на вітрині вказує на блискучі перспективи, які ви ризикуєте втратити через неуважність.

Відповідно до Сімейного сонником, новий одяг з магазину віщує зміни на краще.

Про що розкажуть переваги

Тлумачачи,, до чого сниться вибирати в магазині одяг, сонник звертає увагу на ваш вибір. Розкішне, щедро декороване вечірню сукню свідчить про бажання пустити пил в очі.

Якщо приснилося, що вибирати обновки припало до чиєюсь вказівкою, а не на свій смак, не виключено, що в дійсності хтось намагається маніпулювати вами. Тлумачення сну вбачає в символі готовність частково змінити себе.

Коли уві сні ви вільні вибирати все, що вам сподобалося, без оглядки на ціни і чужу думку, наяву ви відчуваєте себе на висоті, а обставини під контролем. Ваші рішення мають вагу і вплив на хід подій.

В примірювальній

До чого сниться, як уві сні ви зайшли в примірювальну? Значення символу залежить від того, що вам пощастило міряти.

 • Приміряти нижня білизна — не виставляти напоказ інтимні подробиці біографії;
 • Довелось міряти весільну сукню — шлюб з розрахунку виявиться вдалим;
 • Примірка ошатних речей означає радість і достаток;
 • Міряти найдорожчі речі трапляється напередодні сварки;
 • Наснилося приміряти діловий костюм — до підвищення на посаді;
 • Чи не вважали за потрібне міряти обновки — це означає довіру до рідних і колег.
 • Приснився забруднений товар — в реальному житті будьте пильні подвійно.
 • Що купили?

  Езотеричний сонник стверджує, що купувати що-небудь уві сні рівнозначно витоку енергії. Сучасні тлумачі вважають, що купувати обновки трапляється напередодні удачі.

  Якщо наснилася покупка верхнього одягу в магазині, образ говорить про бажання сховатися від зовнішнього світу. Форма свідчить про прагнення до порядку, куртка — про розкриття талантів, шуба обіцяє підтримку впливової персони.

  Придбання взуття свідчить про нереалізований потенціал і марних спробах компенсувати грошима брак особистісних якостей. Нова пара взуття також символізує неминучість змін.

  Дитячий світ

  До чого сниться відділ для малюків, розповість сонник Деніз Лінн. Коли дорослий випадково виявляється уві сні в дитячій крамниці, в реальності йому не завадило б переглянути свої пріоритети. Особливу увагу бажано приділити черговості важливих і другорядних завдань.

  Якщо сплячої довелося бачити себе вагітної в магазині дитячого одягу, в її житті неодмінно щось зміниться. Цілком можливо, що вона і справді стане мамою. Побачене уві сні також символізує участь в новому проекті або прийняття доленосного рішення.

  Сонник магазин одягу, до чого сниться магазин одягу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: