Сонник людина в чорному, до чого сниться людина в чорному уві сні

Людина в чорному уособлює нещастя при багатстві. Однак, в залежності від особливостей його зовнішності уві сні, сонники далеко не однозначно трактують,, до чого сниться похмурий гість.

Символ небезпеки

Отже, сонники не одностайні, даючи тлумачення сну про людину в чорному плащі. Однак загальний тон передбачень досить сумний. Літній сонник пророкує влада і багатство без щастя, Осінній — безпросвітну тяжке життя, Весняний — моральну смерть. Хтось в темному одязі застерігає від прийдешньої небезпеки, але її можна уникнути. Якщо приснилося, ніби у нього були карі очі, ви зіткнетеся з віроломством.

Злякатися уві сні, відчувши переслідування людини в чорному вбранні, передрікає аналогічні почуття наяву: в скоро майбутньому належить заглянути ворогові в очі. Сонники вважають, що тінь символізує зворотний, негативний бік справи, початого напередодні. Чим вона довша, тим сумніше будуть наслідки.

Сонник Міллера: в масці

Наснитися самому собі в образі таємничого людини в чорній масці і плащі обіцяє неприємності, які вдасться подолати: соратник перекручено розцінить ваші спроби допомагати йому, його доведеться переконати в чистоті намірів. Якщо це була жінка, в реальності вона спробує збрехати довірливому товаришеві. Бачити уві сні сторонніх людей в масках і похмурих одязі Міллер розцінює, як отримання звістки про майбутній боротьбі з заздрісникам або прітворцамі.

Хороші знаки

Відверто сприятливих інтерпретацій подібних сюжетів зовсім небагато, і їх не можна залишити без уваги. Якщо чоловік в темному одязі приснився жінці — сонники обіцяють їй благополуччя. До чого сниться, що незнайомець дає сновидцу рукавички: справи складуться вдало.

Побачити уві сні силует у вікні обіцяє чоловікові цікаве знайомство, а жінці — наполегливі залицяння нового шанувальника.

Несподіваний образ

Деякі сновидіння навівають спогади про історії похмурого середньовіччя або дитячих страшилки. Бачити фігуру людини в чорному каптурі і плащі, який згодом виявляється священиком, означає, що належить зануритися в роздуми про сенс життя і своє призначення.

Жалобна плаття або хустку уособлює втрату. Наснилося самої надягати його уві сні — до проблем зі здоров’ям. Крепова вуаль, що закриває обличчя жінки з яскраво-червоному вбранні, повідомляє, що суперниця, яку вона ні в що не ставила, розлучить її з коханим. Чоловік в траурному вбранні розглядається, як сумну звістку про далекого родича. До чого сниться незнайома дівчина в траурному сукню: нещастя обійдуть стороною.

Моторошне враження залишає силует незнайомця без особи — до чого він сниться? Цей образ уособлює самого сновидіння — ще невідомого самому собі, такого, яким він стане в майбутньому. Тому особливо важливо пам’ятати, що з ним відбувалося уві сні — це відкриє таємницю майбутнього. Якщо силует без особи залишив тривожне відчуття, наяву сновидцу загрожує небезпека.

Сонник людина в чорному, до чого сниться людина в чорному уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: