Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник людина тоне, до чого сниться людина тоне уві сні

До чого сниться, що людина тоне? Це натяк на те, що дуже скоро вам доведеться підтримати особу, лішівшуюся роботи. Сонник проте вважає, що це не єдине тлумачення того, що вам довелося бачити уві сні.

Позбавтеся!

Якщо приснилося, що людина тоне, то в реалі ви позбудетеся від того, що обтяжує вже довгий час. Якщо в мріях ви були на рибалці і підчепили на гачок потопельника, то скоро займете чуже місце.

Бачити потонув в реалі, означає, що ви зустрінете того, з ким давно розлучилися. Довелось спати потопаючого персонажа? Сонник вважає, що ваші заслуги і старання заслужать загального визнання.

Чоловікові спати даму — до бажання налагодити з нею більш тісний контакт, жінці рятувати чоловіка — до прагнення завести від нього дітей.

Інтерпретація Міллера

Сонник Міллера впевнений: якщо уві сні людина тоне на ваших очах і ви приходите до нього на допомогу, то отримаєте свою довгоочікуване щастя.

Одночасно це натяк на те, що духовне піднесення прийде через допомогу сторонній. А ось молодий панночці спостерігати, як потопає її коханий — погано. Це ознака прийдешніх переживань і неприємностей.

Потрібна жертва!

До чого сниться, що рідна людина тоне? Сонник обіцяє непередбачувані труднощі в добре продуманому справі. Є ймовірність, що плани спутають зовнішні події.

Наснилося, що захлинається рідний син або дочка? Домогтися бажаного вам належить ціною власного щастя.

Якщо рідна людина так і не зміг вибратися уві сні, то йому загрожує хвороба або неприємна ситуація.

Придивіться!

Наснилося, що дуже близька людина тоне? Сонник вважає, що хтось з вашого оточення потрапить під вплив чужої волі або втратить свободу.

Сталося бачити, що уві сні потопає близький друг? Можливо, він раптом стане надмірно релігійним або потрапить в секту.

До чого ще сниться, що потонув найближча людина? Якщо це чоловік, то незабаром ви дізнаєтеся про його роман на стороні, якщо дружина, то вас чекає великий фінансовий успіх.

Прийміть допомогу!

Щоб отримати найбільш точне тлумачення сну, сонник рекомендує згадати, де саме тонув сновідійний персонаж.

Наприклад, утоплення взагалі в воді символізує шкоди, отриманий від дій інших людей. Наснилося, що людина тоне у воді? Це означає, що наяву не обійдеться без підтримки друзів.

Якщо уві сні вам довелося відкачувати утопія в воді, то в дійсності належить повернутися до старого, давно занедбаного справі.

Конкретні розшифровки

Сонник пропонує кілька конкретніших варіантів.

 • У швидкій річці — небезпека, складна ситуація.
 • У каламутній — загибель.
 • У чистій — щастя.
 • У крижаній — затримка, охолодження.
 • В озері — спритність, кмітливість.
 • У море — невдача з власної вини.
 • В океані — боротьба з непереборним.
 • Дійте!

  До чого сниться, що людина тоне в болоті? Якщо він поступово занурюється в трясовину без найменшої можливості на порятунок, то наяву доведеться влаштовувати якесь урочистий захід, на що піде величезна кількість грошей.

  Наснилося, що хтось уві сні загруз в болоті? Сонник вважає, що у вас не залишилося часу на роздуми. Діяти потрібно негайно.

  Іноді болотна місцевість символізує одноманітність і нудьгу в звичного життя. Якщо ж уві сні ви допомогли якомусь персонажеві врятуватися, то бачення вказує на те, що ви явно не використовуєте приховані резерви або деякі можливості.

  Сонник людина тоне, до чого сниться людина тоне уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: