Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник людина горить, до чого сниться людина горить уві сні

Дати однозначну відповідь,, до чого сниться палаюча людина, не можливо. Полум’я — це символ, як очищення, так і загострення пристрастей. Якщо уві сні ви бачите, що людина горить, не поспішайте переживати, краще згадайте всі подробиці бачення і загляньте в сонник — так ви зможете отримати точну відповідь на своє питання.

Короткий пояснення

Зрозуміти,, до чого сниться якась подія, не складно. Навіть якщо у вашому розпорядженні лише коротенький уривок сновидіння, це не страшно — сонники змогу порівняти різні розтлумачать всі деталі і допоможуть вам підготуватися до сюрпризів долі. Розглянемо, наприклад, що пророкує приснилося бачення про те, що людина горить.

 • Який загорівся бідолаха кричить уві сні — почуєте погані вісті.
 • Спалахнути самому — до очищення душі і совісті.
 • Підпалити кого-то уві сні — викрив його в неправді наяву.
 • Гасити полум’я на живу істоту — до важкого і копіткій праці.
 • Пророцтва Г. Міллера

  Сонник Міллера, тлумачачи,, до чого сниться полум’я, згадує, про удачу. Якщо вам приснилося, що ви горите, але болю при цьому не відчуваєте, то сновидіння означає успіх. Якщо уві сні у вас на очах людина горить — вас чекають приємні наслідки, так як означає подібне явище новий погляд на старого приятеля.

  Горіння, як символ очищення

  Сновидіння, в якому ви бачите себе в вогні, має не налякати, а порадувати. Ви зможете позбутися від шкідливих звичок. Якщо ж у вогні ви бачите свій одяг, надіти на вас, але самі не відчуваєте спека — погані спогади залишать вас. А ось якщо у вогні палає ваша плоть, а одяг при цьому навіть не тліє, то це пророкує зцілення від недуг.

  Наснилося, що на ваших очах загорівся дитина? Не лякайтесь! Бачення символізує дитячу безпосередність, властиву вам. Це підказка, що пора розпрощатися з наївністю. Загорілася тільки одяг, а сам малюк залишився неушкодженим? Тлумачення сну просте: відкиньте скромність, вона заважає.

  «Каскадери, каскадери…», або Чи не варто ризикувати!

  Цікаво, до чого сниться, що людина горить для зйомок у фільмі? Сучасне прочитання даної мрії нам дає Сучасний сонник: не ризикуйте даремно, не завжди ризики бувають виправдані. Побачили здалеку, що людина горить, який при ближчому розгляді виявився манекеном — знак брехливих надій і ілюзій, трактує сонник пастора Лоффа.

  Тим, хто уві сні відчув жах, побачивши обгорілого чоловіка, але не страждає від болю, а усміхненого, можна порадити погортати тлумачення сонника Білого Мага. На його сторінках ви знайдете пояснення обгорілому, але не постраждалій людині: поруч з вами є хтось, хто за посмішкою приховує свою ворожнечу.

  Гасіння пожежі — знак кропіткої роботи

  Наснилося, що чоловік горить, а ви його тушкуйте? Згорілий заживо чоловік, якого ви загасили, «обіцяє» важку, але грошову роботу. Згоріла заживо жінка — до швидкого збагачення.

  Довелось уві сні гасити пожежу, в якому ви знайшли згорілого заживо молодого хлопця — приготуйтеся до того, що працювати доведеться багато, а отримувати мало, засмучує Місячний сонник. В цілому, гасити пожежу уві сні — це символ того, що доведеться «попітніти» наяву.

  Сонник людина горить, до чого сниться людина горить уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: