Сонник льох, до чого сниться льох уві сні

Неможливо дати одного єдиного опису,, до чого сниться льох. Один сонник обіцяє достаток і щастя, інший — позбавлення та злидні. Дуже важливо згадати дрібниці, побачені уві сні. З їх допомогою можна розтлумачити сновидіння єдино правильно.

Пророцтва, що даються Гришиной

Бачити уві сні, як ви спускаєтеся в темний льох — до спроб розібратися в незрозумілому справі. Можливо, зараз ви не знаєте, як краще вчинити, але, потерпіть трохи, скоро ситуація проясниться.

Провісник дає зовсім інше тлумачення сновидцем-чоловікам. Передбачається, що для них примарилося льох — знак, що належить вступити в любовний зв’язок з холодною і закомплексованою жінкою.

Бачити уві сні, що ви замкнені в підвальному приміщенні — до очікування. Чи не нервуйте і не переживайте. Час працює на вас, а не проти вас. Наснилося, що намагаєтеся вибратися з пастки? Безумовно, буде шукати вихід з будь-яких труднощів і в реальному житті.

Спускатися в підвал з продуктами — до спогадів. Ряд подій або якісь звістки змусять згадати те, про що не думали вже тривалий час. Якщо уві сні було багато приписів, то зануритися в минуле доведеться надовго.

Якщо сниться, що льох з водою, значить, наяву ви хочете вступити в заборонену любовний зв’язок. Сонник Гришиной радить, перш за все, подумати про наслідки, які обов’язково настануть.

Думка про сновидінні Міллера

Якщо сниться, що ви перебуваєте в холодному і темному підвалі, то в реальності будете мучитися від сумнівів. Сонник Міллера переконаний, що впоратися з душевними переживаннями допоможе рада того, хто дорогий вам і кому ви довіряєте абсолютно в усьому. Не соромтеся звернутися по медичну допомогу.

Бачити уві сні, як впали в льох — негативний знак. Приготуйтеся втратити свою власність. Але, не варто просто так віддавати своє майно. Якщо це можливо — боріться! Сонник переконаний, що є шанс здобути перемогу.

Спускатися в підвал, заповнений пляшками з вином і всілякими припасами — до виникнення нових джерел доходу. Якщо подібне сниться молодій жінці, її очікує пропозицію руки і серця. Тільки отримано воно буде від людини, схильного до азартних ігор і шахрайства.

Якщо юної представниці прекрасної статі наснилося, що вона падає в льох, то зовсім скоро вона захворіє або посваритися з близькими людьми. Сонник рекомендує бути більш уважним і до себе, і до оточуючих людей.

Копати уві сні льох, значить, проявляти активну життєву позицію. Якщо ви копали яму, вона заповнилася водою, будьте готові до перешкод і всіляким позбавленням, з якими обов’язково доведеться близько зіткнутися на шляху до мрії. Чим більше наснилося води, тим складніше доведеться.

Ще кілька трактувань

Сонник Мандрівника переконаний, що примарилося льох з продуктами — символ благополучного життя. Найближчі місяці у вас не виникне проблем з коштами, на роботі і в спілкуванні з людьми.

Рити уві сні льох — до прийняття участі в складній справі. Але, якщо ви не станете пасувати перед труднощами і доведете те, що почали, до кінця — вас чекає успіх! Жіночий сонник обіцяє почесті і гроші. Якщо приснилося, що з погреба вкрали картоплю, значить, конкуренти вас випередять. Якщо сниться, що винесли не тільки картоплю, то і все припаси — приготуйтеся пережити поразку.

Сонник льох, до чого сниться льох уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: