Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лайнер, до чого сниться лайнер уві сні

Сонник стверджує, що все,, до чого сниться лайнер, відображає світосприйняття сплячого. Подробиці уві сні підкажуть, як сновидец уявляє своє життя, до чого прагне і чого побоюється. З тлумачень можна дізнатися, що в даний момент вдасться здійснити, і з якими несподіванками доведеться мати справу.

Прогноз погоди від Міллера

Тлумачення сну,, до чого сниться лайнер, в сонник Міллера нерозривно пов’язано з погодними умовами і часом доби. Якщо приснився вітряний день, обставини змусять змінювати плани на ходу. Бачити, як починається шторм. трапляється напередодні неприємностей.

Нічна подорож лайнером тлумач пояснює схильністю до невиправданих ризиків. Сонячна погода означає, що буде супроводжувати удача. У найближчий період вдасться багато чого досягти.

Вчора сьогодні завтра

Ранні передбачення обіцяють довгоочікувану зустріч з давніми друзями, якщо приснився круїзний пароплав.

У сучасних трактуваннях круїзний лайнер означає нестримне бажання діяти, трощити перешкоди і працювати, не покладаючи рук. Результатом виявиться блискучий успіх.

В сонник Медеї круїзний теплохід, що йде з порту без вас, уособлює заздрість. В даному випадку це почуття виявиться конструктивним, в реальності ви незабаром доведете свою перевагу.

За штурвалом

Цікаво дізнатися,, до чого сниться бачити себе на судні не в якості пасажира, а самому вести корабель.

У трактуванні Мандрівника потужний океанічний корабель символізує непомірні амбіції. Подробиці побаченого уві сні підкажуть, наскільки вони здійсненні.

На думку пастора Лоффа, бачити себе за штурвалом або в капітанській рубці доводиться тим, хто наяву зовсім жадає нести відповідальність за корабель, екіпаж і пасажирів. Улюблена тактика сновидіння — вислизнути від зобов’язань, щоб продовжувати дрейфувати за течією.

Океани любові

Сонник Фрейда розповість,, до чого сниться жінці бачити себе на палубі лайнера: сновидицей побоюється за своїх близьких. У чоловічих снах символ відображає боязнь надлишку емоцій і прихильності.

Коли уві сні довелося проводжати знайомого в плавання, в дійсності ви переживаєте за нього. Бачити морську подорож з коханою людиною доводиться незадоволеним інтимним життям.

Відчалює лайнер уві сні символізує спрагу стабільності і спокою. Безліч теплоходів говорить про сексуальну нерозбірливість.

Різнокольорові кораблики

Якщо уві сні довелося бачити лайнер, згадайте, будь він був кольору. Сонник розповість, до чого сняться традиційні і екзотичні відтінки.

 • Білий лайнер може приснитися, коли амбіції просто зашкалюють;
 • Білий пароплав уві сні обіцяє удачу, яка прийшла з півночі;
 • Білий теплохід уві сні означає, що наяву не все ще втрачено;
 • Якщо приснився червоний лайнер, чекає серйозна боротьба за життєво важливі інтереси;
 • Сріблястий колір уві сні говорить про те, що мрія неодмінно збудеться;
 • Сяючий золотом лайнер віщує величезне щастя, яке саме вас знайде.
 • Морські пригоди

  Більшість провісників вважає, що плисти на лайнері в шторм трапляється напередодні смуги невезіння. Поломка судна попереджає про серйозну небезпеку, ризиковані затії краще відкласти.

  Запізнення на рейс сонник Менегетті пояснює страхом втратити свій шанс. Якщо приснилося плисти благополучно, але при цьому відчувати тривогу без видимих ​​причин, на ранок все буде валитися з рук.

  Езотеричний сонник вважає, що тонути в морській безодні разом з лайнером доводиться залежним від деструктивної групи. Снотолкователь Велеса вважає корабля добрим знаком, провісником весілля або грандіозного успіху.

  Безтурботний мореплавець

  Ось як Психоаналітичний тлумач пояснює,, до чого сниться дрейфувати: ви намагаєтеся змиритися з неприйнятною ситуацією і живете за інерцією. Дрейф за течією також уособлює страх втратити мета і потреба у відпочинку.

  Сонник Дмитра та Надії Зими обіцяє, що стан апатії триватиме недовго. Набравшись сил, ви з ентузіазмом візьметеся за нову справу, яке виявиться вельми прибутковим.

  Жінка на борту

  Якщо океанічний лайнер приснився самотньою дамі, Східний сонник обіцяє поспішне заміжжя.

  Вагітній символ уві сні віщує народження сина, який, подорослішавши, вибере професію, пов’язану з морем.

  Образ часто є передвісником втілення в життя сміливої ​​ідеї.

  Летючий корабель

  В сонник Езопа знайдеться пояснення,, до чого сниться пливе по небу тура, вона ж сучасний авіалайнер. Побачене уві сні віщує порятунок із, здавалося б, безвихідної ситуації. При цьому з’ясується, що ключ до вирішення проблеми весь цей час знаходився у самого сплячого.

  Коли наснився авіалайнер, психолог Деніз Лінн закликає після пробудження спуститися з небес в реальну дійсність.

  В сонник Симона Кананіта повітроплавець означає виконання бажання, завдяки неординарному рішенням.

  Сонник лайнер, до чого сниться лайнер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: