Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник листівка, до чого сниться листівка уві сні

Часто, побачену уві сні листівку, сонники уособлюють зі звісткою інформативного характеру. Те,, до чого сниться цей предмет, залежить від дії сновидіння і зовнішніх особливостей приснилося поштової картки.

Сонник Лоффа пов’язує листівку і написаним в ній повідомленням з тим, що спляча людина скучив по комусь із друзів або родичів. Пора нанести візит тим людям, яких Ви давно не бачили.

Приснилося сновидіння, по Циганського тлумачу, пророкує відвідування розважального заходу, на якому Ви будете відчувати не в своїй тарілці.

Сонник Мандрівника, подібний предмет ототожнюється з красивою, легковажною і порожній дівчиною. Чоловікам таке бачення передбачає про зустріч з прекрасною, але меркантильної особливої.

Особливі прикмети

Бачити вітальну листівку уві сні, пояснюється сонником Міллера отриманням наяву різноманітної і суперечливої ​​інформації. Вірити таким новин потрібно дуже обережно, щоб згодом не поширювати неправдиві чутки.

Ще одне пояснення,, до чого сниться такий предмет, мається на Сучасному тлумачі. Так, отримати гарну картку віщує в реальному часі догану від начальства за недобросовісну роботу. Заміжній жінці таке бачення обіцяє побутову сварку з чоловіком.

Наснилося запрошувальна листівка пророкує вдалу можливість зайнятися своїм здоров’ям. Фотолистівка із зображеними містами говорить про непостійність сплячої людини в любовних відносинах.

Листівка з зізнаннями в коханні уві сні, висловлює щирий інтерес відправника до адресата. Прочитати чуже любовне послання — цікавість сновидіння і схильність до поширення чуток може незабаром сильно нашкодити комусь.

Дії з листівкою

За твердженнями сонника Міллера, купувати уві сні яскраву вітальну картинку відображає високу ймовірність виграти в лотерею. Головне, не забути придбати квиток.

Наснилося, що довелося підписувати вітальну листівку, значить, в реальному часі надмірна відвертість сплячої людини часто стає благодатним грунтом для пересудів навколишніх. Постарайтеся менше розповідати про своє особисте життя і привертати до себе загальну увагу.

Те,, до чого сниться відправляти послання в картинках, згідно Сучасному тлумачу, уособлює виконання наяву неприємної обов’язки. Сонник Міллера подібне сновидіння інтерпретує попередженням про те, що планам сновидіння не судилося здійсниться.

Опускати конверт у поштову скриньку уві сні, висловлює небезпеку для сновідящего піддатися спокусі і плотських задоволень.

Читати поштову картку, адресовану Вам — близькі люди сильно нудьгують. Читати чуже повідомлення — тримайте язик за зубами, а ніс подалі від чужих справ, інакше ризикуєте нажити собі злісних ворогів.

Все,, до чого сниться розносити листівки, пов’язане з отриманням інформації, що цікавить, яка допоможе людині здійснити давно намічені цілі. Перекладати фотолистівки в книгу уві сні — Ваша довірливість і необережність наяву може стати причиною краху планів.

Сонник листівка, до чого сниться листівка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: