Сонник лоскотати, до чого сниться лоскотати уві сні

Лоскотати уві сні людини, відчувати на собі ця дія — двоякий знак. З одного боку сновидіння означає втручання в особисте життя подружжя, з іншого — отримання ряду задоволень, здійснення мрії. Прекрасно, якщо наснилося, що процес сподобався, гірше — якщо довелося бачити, що кого-то він втомив. До чого сняться тактильні дотику, добре розповідають сонники.

Значення сонника Міллера

Психологи стверджують, що люди, яких легко порушити, дуже емоційні, сприймають життя трохи по-іншому. Сама процедура швидко виснажує організм, навіть, якщо дає спочатку насолоду. Якщо приснилося, що лоскотати довелося близької людини — значить, саме його ви будете наяву турбувати настільки, що він вирішить розлучитися.

До чого сниться лоскотати, сонник Міллера пояснює так:

 • Улюбленого — до сварок, сцен ревнощів;
 • Чужу людину — до тривог, переживань;
 • Дитини — до розлуки, розставань на тривалий період;
 • Самому відчувати лоскіт — до проблем зі здоров’ям.
 • Готуйтеся до розставань

  Лоскотати малюка уві сні доводиться рідко. Таке сновидіння означає розлуку з партнерами, колегами, родичами. Хтось із приятелів, хороших знайомих незабаром виїде з країни, зв’язок загубиться надовго. Сучасні сонники пропонують бути делікатніше з оточуючими, якщо наснилося, що лоскіт не сподобалася малятку.

  Якщо малюк при цьому голосно сміється уві сні, тікає від вас, нервує, або навіть плаче — приготуйтеся до гучного процесу розлучення, поділу майна. Сонник Ванги попереджає: один з подружжя перенесе розлуку важко, буде чіплятися за минуле і тріпати нерви другого.

  Слідкуйте за станом організму

  Чутливі люди уві сні можуть бачити процес лоскоту в якості попередження про деякі починаються захворюваннях. Якщо жінці, дівчині приснилося, що довелося лоскотати чоловіка, іншого члена сім’ї — значить, слід звернути увагу на здоров’я цих людей. Особливо у випадках, коли родичі ревно пручалися і просили зупинитися.

  До чого сниться знемагати від перезбудження самому, лоскотати себе, сонник Цвєткова пояснює швидкою стомлюваністю організму, перенапруженням, нервовими зривами. Сновидіння означає, що пора перестати хвилюватися через дрібниці, щоб не впасти в депресію.

  Чи не набридає коханій людині

  Лоскотати п’яти своєму партнеру, бачити, як він сміється, відбивається від вас уві сні — не завжди добре. Виявляється, тлумачення сну у Фрейда зводиться до любовних сварок на ґрунті ревнощів. Причому, приводи для скандалу будуть вкрай дріб’язковими і недоказовими.

  Втрата інтересу з боку коханої, відсутність сексу, постійні чвари, взаємне нерозуміння — саме те,, до чого сниться лоскотати п’яти. Намагайтеся наяву не набридає партнеру, інакше розставання неминуче.

  Сонник лоскотати, до чого сниться лоскотати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: