Сонник лагодити, до чого сниться лагодити уві сні

Про те, що назріла необхідність щось змінити, каже приснився сюжет про лагодження. А якщо лагодити уві сні доводиться не вам, а комусь іншому, то, за версією сонників, це означає, що ваша допомога потрібна близькій людині. Згадайте всі ключові моменти мрії і уточніть,, до чого сниться кожен з них.

Сонник Міллера

Лагодити що-небудь у сні — символ виправлення критичної ситуації. Так, наприклад, якщо вам довелося лагодити водопровідний кран, то це означає, що у вас є проблеми з грошима. І якщо наснилося, що ви успішно впоралися зі зламаним краном, то можете очікувати закінчення фінансової кризи.

А, тлумачачи,, до чого сниться лагодження унітазу, Міллер підказує, що ваші проблеми з грошима — це відображення нерозумних витрат. Відремонтований унітаз означає усвідомлення і виправлення власних помилок в управлінні фінансами.

На прийомі у стоматолога — сигнал про примирення з родичами

Уві сні ви чинили зуби? Якщо ви виступали в ролі дантиста, то це ознака того, що ви станете ініціатором примирення з родичами, сварка з якими трапилася вже досить давно.

А якщо наснилося, що зуби лікували вам, то чекайте «парламентерів» з примирливим пропозицією. Причому, якщо ви не відчували болю, то примирення буде легким і веселим, запевняє сонник Білого Мага.

Ремонт автомобіля: Проблеми та шляхи їх вирішення

Тлумачення сну, в якому вам доводиться лагодити автомобіль, залежить від того, до якого сонником ви звернетеся.

Сонник пастора Лоффа обіцяє неприємності, винуватцем яких стане сам сновидець, якщо уві сні він бачить, що безуспішно намагається відремонтувати машину. Щоб вийти з цієї ситуації з найменшими втратами, припиніть метушитися.

Італійський сонник дає інші трактування, розшифровуючи,, до чого сниться лагодження машини: ви усвідомлюєте свої помилки і намагаєтеся їх виправляти, а це — головна ознака перемоги над неприємностями.

А ось якщо уві сні ви спостерігали за тим, як лагодять машину, то ви станете учасником делікатній ситуації.

Годинникових справ майстер, або Чи не квапте час

До чого сниться ремонт годинників? Ось, що про це сказано в сонник Нострадамуса: якщо ви чините годинник, то це означає ваше бажання прискорити настання якихось подій. Не варто цього робити!

Наснилося, що ви принесли лагодити годинник в годинникову майстерню? За сонником міс Хассе, це символ безуспішних спроб зупинити те, що неминуче має статися.

Лагодити взуття — до швидкої поїздці

Тим, кому уві сні довелося лагодити взуття, слід знати, що такі сюжети пророкують труднощі в дорозі.

Якщо вам приснилося, що ви приклеюєте підошву до взуття або прилаштовувати відвалилися підбори на чоботи, то це говорить про те, що в поїздці вас чекатимуть негораздо. Але якщо бачите, що ремонт вдався, то ви не просто з легкістю подолаєте всі перешкоди, а й «виросте» в очах оточуючих.

Ремонт будинку — знак налагодження відносин

Англійська сонник, пояснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому ви чините дах будинку, натякає, що прийшов час виправити помилки, допущені ним у відношенні домочадців. А якщо дах припасовували до чужого дому, то варто покаятися перед друзями.

Бачили уві сні, як ви чинили вхідні двері або замок на ній? Це знак готовності йти на компроміс. Ви готові прислухатися до зауважень. Починка вікна, в свою чергу, сигналізує про те, що ви щиро покаялися в скоєному і сподіваєтеся на прощення.

Інші зламані речі

Кожна конкретна річ, яку вам уві сні довелося лагодити, пророкує щось особливе. Щоб переконатися в цьому, пригадайте, що саме було зламано, і уточніть, чого чекати від майбутнього дня. Отже, ви ремонтували:

 • Окуляри — ви сумуєте про те, хто вам доріг;
 • Ліжко — сексуальне життя вимагає нових емоцій;
 • Велосипед — один запросить за місто;
 • Браслет, кільце, сережки — вам слід придивитися до оточуючих;
 • Іграшки — ви звикли тікати від проблем;
 • Праска — прийшла пора проявити силу характеру.
 • Сонник лагодити, до чого сниться лагодити уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: