Сонник ломбард, до чого сниться ломбард уві сні

Ломбард — не самий позитивний образ уві сні. Він попереджає про значні втрати (причому не завжди в матеріальному плані) і серйозних невдачах. Сонник детально розтлумачить, до чого ще сниться цей заклад.

Попередження Міллера

Наснилося, що ви прийшли в ломбард? Сонник Міллера пророкує розчарування і збитки. Уві сні закладати особисті речі — до неприємної розмови з коханою людиною.

Не робіть дурниць!

Йти в ломбард буквально означає зробити дурний і нерозумний вчинок. До чого сниться подібний сюжет? Навіть трапилося бачити ломбард лише з боку, будьте готові до того, що поточні клопоти неодмінно зміняться ще більшими проблемами.

Іноді це прямий натяк на небезпечну ситуацію і нездатність її дозволити. Сонник вважає, що можливо вам доведеться пожертвувати особистими інтересами. Особливо якщо заклад уві сні було закрито.

Але якщо в ніч на понеділок або четвер приснилося, що двері ломбарду вітально відкриті, то потрапите на дружню вечірку.

Доведеться пояснюватися…

До чого сниться, якщо довелося закладати в ломбард якісь речі? Сонник вважає, що найближчим часом вас нахабно обдурять і навіть спробують обібрати.

Сталося бачити, що принесене вами барахло не бажають приймати уві сні? Доведеться домовлятися з чоловіком з приводу надмірних і непотрібних витрат.

Наснилося, що ви таємно від усіх звернулися в ломбард? Наяву потрапите в незручне становище, бо вас буквально зловлять за руку на якомусь проступок.

Що здавали?

Для більш повної розшифровки сонник рекомендує згадати, що саме ви принесли уві сні в ломбард.

 • Одяг, предмети інтер’єру — необхідність жертви.
 • Старовинні книги — убережетеся від небезпеки.
 • Антикваріат — благополуччя залежить від удачі.
 • Срібло — розлука з коханим.
 • Ювелірні прикраси — реальне безгрошів’я.
 • Техніку — необачне рішення.
 • Бачити, що за своє добро вам дають занадто мало готівки — погано. Наяву ви дійсно отримаєте менше, ніж розраховували.

  НЕ пропустіть!

  До чого сниться, що ви спробували закласти золото? На жаль, через власну дурість втратите справжнє щастя або пропустіть відмінний шанс.

  Саме по собі золото іноді виступає символом спогадів. Знаючи це, сонник пропонує ще одне тлумачення сну.

  Наснилося, що ви заклали золотце? Добровільно позбудетеся від думок, які регулярно повертають в минуле і заважають повноцінно жити.

  Тримайте обіцянку!

  Уві сні довелося здати кільце в ломбард? Сонник вважає це поганим знаком. Насправді ви порушите обіцянку або навіть клятву, і за це будете покарані долею серйозним випробуванням.

  Закоханим або сімейним сновидцем здати кільце добровільно — погано. Це ознака погіршення амурних і подружніх відносин. Причому швидше за все по вашій же вини.

  Все налагодиться!

  До чого сниться ломбард, в якому ви викуповує те, що раніше заклали? Сонник вважає, що ви піддастеся спокусі і вляпатися в погану історію, яка обернеться збитками.

  Наснилося, що ви не можете викупити щось через відсутність грошей? Будьте готові до невдачі. Викуповувати чужі товари означає, що сумнівне вкладення не принесе обіцяну прибуток.

  Якщо в реальності у вас і справді важко з фінансами, то цей же сюжет уві сні знаменує кінець труднощів.

  Сонник ломбард, до чого сниться ломбард уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: