Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліжко, до чого сниться ліжко уві сні

Людина, який побачив уві сні ліжко, напевно знає чого хоче від життя. Щоб правильно і швидко дізнатися, до чого сниться цей символ, слід, як можна точно відтворити всі прівідевшіеся в нічних мареннях події. Після повного відтворення картинки свого сновидіння необхідно звернутися до сонником.

Лежати на ліжку

Сюжет, в якому доводиться лежати в ліжку, пророкує як спокійне, розмірене і тихе життя, без турбот і негараздів.

Побачити себе в сні в ліжку з чоловіком своєї статі означає швидку втрату, якої, при старанні, була можливість уникнути.

Лежати поруч з чоловіком — до несподіваних известиям.

Зовнішній вигляд

Універсальний сонник стверджує, що красива, багато встелена і велике ліжко означає забезпечене життя, але без надмірностей.

Наснилося двоспальне ліжко для незаміжньої дівчини є передвістям швидкого вступу в шлюб.

Дізнатися,, до чого сниться шикарна ліжко в красивій спальні, можливо, звернувшись до Гришиной. Сонник Гришиной повідомляє, що гряде забезпечена і повна достатку життя, якої ви будете дуже задоволені.

Біла ліжко — передвістя велике і чисте кохання. Також таке сновидіння може передвіщати велику удачу в справах і авантюрних заходах.

Якщо сниться нове ліжко, слід приготуватися до появи нового партнера. Сучасний сонник вважає, що це сновидіння може означати нове життя або нове місце роботи.

Якщо уві сні цей предмет меблів був залізним, то виникнуть термінові побутові питання, можливо, неполадки або поломка побутової техніки та великі витрати на заміну або відновлення.

Наснилося дерев’яне ліжко обіцяє значне зміна життєвого устрою.

Спати на ній

Опис,, до чого сниться сон в ліжку, дає Шеремінская. Сонник Шеремінской повідомляє, що подібний сюжет говорить про можливу перспективу зв’язатися з сумнівними людьми, які в підсумку можуть сильно зіпсувати вам репутацію. Остерігайтеся подібних знайомств, тому що вони можуть закінчитися дуже непередбачувано і не дуже добре для вас.

Застеляти постіль

Застеляти уві сні ліжко — до різкого погіршення здоров’я. Також нічні марення, в яких доводиться заправляти постільна білизна, можуть означати появу на горизонті людини, з яким незабаром будуть дуже близькі стосунки.

Заміжній жінці, якій довелося стелити ліжко, варто проявити розсудливість і терпимість до свого чоловіка, інакше все закінчиться великим скандалом.

Щоб дізнатися,, до чого сниться покривало, слід пригадати, що саме ви з ним робили. Сонник Странніков стверджує, що міняти покривало означає прийдешнє переміщення на роботі або переїзд на нове місце роботи.

Розправляти покривало — до вдалого пристрою на роботу, а також фінансового і матеріального благополуччя.

Складати уві сні покривало — до щасливого сімейного життя.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться аналогічний сюжет — набуття істинного жіночого щастя.

Голки і кров

Якщо уві сні ви виявили в ліжку голки, значить, за вашою спиною плетуть інтриги, не виключено, що за допомогою чорної магії. Універсальний сонник радить остерігатися колишніх пасій нинішнього молодого людини.

Якщо подібне наснилося заміжній жінці, варто шукати «доброзичливця» поруч з собою, не виключено, що це можуть бути наближені до сім’ї люди.

Чоловікові виявити в сновидінні кров на постільній білизні, значить, пережити зраду дружини або подруги. Є ризик що «похід наліво» другої половини закінчиться зараженням «цікавою» хворобою.

Сонник Пір року обіцяє тій жінці, якій наснилися сліди крові, швидке захворювання.

Тлумачення сну Міллером

Пояснення,, до чого сниться ліжко, дає і Міллер. Якщо дивлячись на неї уві сні ви відчуваєте непереборне бажання лягти і заснути, значить, маєте схильність йти на поводу своїх швидкоплинних бажань, що нерідко закінчується негативно для іміджу.

Сон, в якому ви лежите на чужій ліжка, означає, що скоро майбутньому вам надійде дуже привабливу пропозицію взяти участь в сумнівній афері, яка може закінчитися для вельми сумно.

Якщо приснилося, що ліжко разом з вами провалюється в прірву, приготуйтеся вирішувати проблеми зі здоров’ям.

Змія в ліжку

Щоб напевно дізнатися,, до чого сниться лежить в ліжку змія, слід згадати всіх побачених в нічних мареннях людей.

Для жінки такий сон пророкує появу на горизонті суперниці, яка видає себе за подругу.

Чоловікові приснилося віщує необдуману зв’язок, яка може привести до небажаних наслідків. Не виключено, що в майбутньому дівчина буде шантажувати його дитиною.

Купувати меблі для спальні

Детальний опис,, до чого сниться придбання меблів, для спальні дає Езоп. Сонник Езопа вважає, що сюжет, в якому доводиться купувати ліжко, віщує клопоти, які будуть займати весь ваш вільний час.

Можливо, ви рано вийдіть заміж, народите дитину, і тим самим візьмете на себе непосильну відповідальність.

Ще подібне може приснитися в тому випадку, якщо в реальності скоро з’явиться шанс відпочити за кордоном.

Зламана і порожня

Побачена уві сні порожня ліжко говорить про те, що ви всіма силами утримуєте себе від вчинення зради або перебуваєте в пошуках партнера.

Сновидіння, в якому вона була зламана, обіцяє перешкоди на шляху до поставлених цілей, а також наявність злісних і заздрісних ворогів, які мають намір найближчим часом зашкодити вашому особистому щастю.

Ліжко інших людей

Сучасний сонник стверджує, що дитяче ліжечко може бути у видіннях тієї ночі в тому випадку, якщо попереду сновидіння очікують ряд радісних і щасливих подій, а також успішні ділові переговори, результатом яких буде досить значна премія.

Наснилося чужа ліжко ознаменовується як тимчасове розставання з коханим. Жіночий сонник повідомляє, що причинами розлучення може бути тривале відрядження або невелику подорож.

Ховатися і падати

Ховатися уві сні під ліжком означає не мати здатність в реальному житті самостійно справлятися зі сформованою ситуацією. Універсальний сонник попереджає, що такий стан справ ризикує призвести до морального виснаження та депресії.

Впасти з ліжка, значить, дізнатися про зраду коханої людини. Також такий сон пророкує падіння авторитету в результаті підлих інтриг «доброзичливців».

Різні тлумачення

Якщо вам сниться багато ліжок, приготуйтеся до поповнення у вашій родині.

Побачити уві сні велику простору кімнату, в якій є відразу кілька спальних місць — до приїзду в гості живуть далеко друзів.

Сонник Шеремінской вважає, що якщо в сновидінні вам доводиться сидіти на ліжку, то, значить, наяву є підсвідоме бажання поміняти свого інтимного партнера, через незадоволення в сексі.

Сон, в якому ви побачили своє ліжко на вулиці, свідчить про зраду близької людини, про яку буде всім відомо. Східний сонник радить не сильно засмучуватися з цього приводу, тому що незабаром знайдеться гідна людина, здатний зцілити ваше поранене серце.

Сонник ліжко, до чого сниться ліжко уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: