Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник літери, до чого сниться букви уві сні

Несподівані новини і перспективи увійдуть у ваше життя в тому випадку, якщо уві сні ви побачили літери, віщають сонники. Хоча варто відзначити, що таке тлумачення сну досить розпливчасте і узагальнене, тому як, для більш точного розуміння, до чого сняться літери, варто врахувати деякі нюанси мрії: голосні або приголосні букви наснилися, ви їх написали або хтось інший, а так ж, де саме ви їх бачили.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви виводили літери на дошці крейдою або вирізали їх ножем, то це означає, що вас чекає невдача, виною якої стане надмірний інтерес до вас якоїсь нечистої на руку особистості.

А ось, якщо ви зчитували букви уві сні, але, прокинувшись, не можете згадати нічого з прочитаного, то таке сновидіння означає, що вами зацікавиться високопоставлений чиновник, і, завдяки йому, незабаром ви станете успішною людиною.

Цікавить,, до чого сниться вивчення літер іноземної мови або розшифровка незрозумілих символів? Сонник Міллера запевняє, що це до вістям від старих знайомих.

«Букви різні писати…», або Успіх залежить від вас

Багато різних тлумачень дають сонники, пояснюючи, до чого сняться літери, які ви власноруч писали. Для того щоб зрозуміти, до чого це сниться, варто згадати деякі приснилися подробиці.

Отже, уві сні вам довелося писати великі літери? У вас все буде йти за наміченим планом, без затримок і гострих кутів. А якщо бачите уві сні, що ви написали пропозицію красивими друкованими літерами, то це говорить про те, що сама відчайдушна затія, яка коли-небудь приходила до вас в голову, виявиться найбільш вдалою.

Вам примарилося, що ви каліграфічним почерком виводите заголовні літери? Це натяк на те, що кар’єра злетить вгору, завдяки щасливому випадку, радують сонники.

Бачити літери всюди — ознака внутрішніх переживань

Паніка, близька до істерики, чекає ту сновидицей, яка уві сні бачила літери всюди. Хоча, поклавши руку на серце, немає причин для переживань — ваші страхи надумані. Єдине, що вам зараз необхідно — це відпочинок і розслаблення, дає пораду сонник Медеї.

А якщо вам приснилося, що прямо перед вами в повітрі спливає біжить новий рядок, причому, куди б ви не подивилися, то це сигнал про реальну небезпеку. Вам загрожує щось, що має «коріння» у вас в минулому.

Складати слова і числа — знак планування

Наснилося, що ви складаєте з букв слова і з цифр числа? Обов’язково згадайте своє бачення якомога детальніше.

Наприклад, якщо слова, які ви складали, були з кольорових букв, то це означає, що ви на правильному шляху. Побачити уві сні кольорові літери і цифри упереміш з золотими — ознака того, що реалізовувати свої ідеї ви будете не в поодинці, а з партнером, причому, досить забезпеченим.

А якщо вам приснилося, що числа і слівця були суцільно із золотих літер, то така мрія пророкує вдалий продаж власного винаходу, запевняє сонник пастора Лоффа.

Де ще ви їх бачили?

Побачити літери можна не тільки в книгах. Сонники пропонують вивчити ще ряд тлумачень, до чого сняться літери, але в несподіваному для них місці:

 • У себе на тілі — ви занадто близько сприймаєте критику;
 • На снігу — постарайтеся бути «тепліше» з друзями;
 • В небі в формі хмари — у вашої мрії є шанс здійснитися;
 • У вигляді печива або макаронів — до цікавих новин;
 • Вибиті на камені — символ твердості намірів.
 • Сонник літери, до чого сниться букви уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: