Сонник лоша, до чого сниться лоша уві сні

Коні — дуже красиві, витривалі і граціозні тварини. Навіть ваговоз з возом виглядає дуже ставний, а алюр породистого скакуна — це взагалі чарівне видовище. Коні завжди допомагали людині, навіть зараз, в століття глобальної автоматизації, багато людей із задоволенням користуються послугами цих красивих і сильних тварин. Кінь — символ сили і витривалості, і не тільки наяву, але й уві сні. А ось, до чого сниться лоша? До слабкості або до початку чогось нового? Давайте не будемо гадати, а запитаємо у сонника. Він знає точно відповісти на всі питання, пов’язані зі сновидіннями.

Маленька конячка

Бачити уві сні білого лоша, що пасеться на лузі, — до прибуткового почину справи, навіть дуже безперспективного на перший погляд, обіцяє сонник Ванги.

Приснилася маленька руда конячка — вас чекає яскраве і незабутнє проведення часу в компанії близьких людей десь за містом, на природі, радує сонник Міллера.

Сниться сон, що ви наздоганяєте тікає вдалину лоша — до поїздки. Масть жеребчика була чорною, як вороне крило — в дорогу вам належить виїхати в темний час доби, білий малюк — поїздка почекає до ранку.

Сниться кінь з лошам, що стоїть в хліві, — до прибуткової справи. Ймовірно, вам доручать роботу, яка виявиться важкою, але дуже добре оплачуваною, пророкує сонник.

Стриб та скок через місток…

Приснився стрибучий навколо коня лоша — до приїзду довгоочікуваних гостей. Можливо, якщо ви живете окремо від батьків, це будуть вони, обіцяє Східний сонник.

Грати на галявині з лошам або спостерігати за грою двох стригунка з боку — до приємних вражень і радісним новин в особистому житті і справах серцевих, підказує сонник.

Приснився сон, що ви присутні при народженні маленької конячки або спостерігаєте за тим, як малюк смокче мамине вим’я — наяву перед вами відкриються вельми привабливі перспективи в роботі або бізнесі.

Приснився стрибучий і некерований стрігунок — це знак того, що вам слід з великою обережністю поставитися до спілкування з людьми. Імовірність неприємного інциденту і навіть скандалу дуже велика.

Куди йдуть коні, вмираючи

Побачити уві сні мертвого лошати — поганий сон і на емоційному рівні, і на символічному: стежте за своїми словами, контролюйте вчинки та прораховують свої кроки, є ймовірність потрапити в неприємну ситуацію.

Мертвий кінь поруч з живим лошам — знак того, що вам пора переглянути свої погляди на життя і звички. Прийшла пора змін, причому в кращу сторону. Від вас вимагається лише докласти трохи зусиль, і все зміниться вже дуже скоро, прогнозує сонник.

Бачити уві сні, як мертвий лоша встає і тікає в далечінь, поступово піднімаючись на хмари — ваша душа томиться і рветься на частини через якихось неприємностей. Не варто так переживати, скоро все налагодиться.

Ох, і покатаю

Сниться, що ви запрягають лоша або їдете на ньому верхи — тлумачення сну залежить від масті коня: білий дитинча — ваше щастя цілком заслужено вами, насолоджуйтеся, рудий малюк — ваш авторитет серед колег досягне бажаних вершин, чорний жеребець — до хорошої фінансової ситуації, гнідий або «в яблуках» — до швидкого виконання бажань.

Наснилося, що ви катаєтеся на возі, запряженому трьома однорічними стригунка — до гучної, веселою, хмільний гулянці, яка триватиме, скоріш за все, кілька днів. Цілком може бути, що вас запросять на весілля, передбачає Ісламський сонник.

Сниться сон, що ви спостерігаєте, як маленька дитина катається верхи на лоша — до додатку у вашій родині, обіцяє сонник. Слід уточнити, що дитина не обов’язково народиться саме у вас, а можливо у близьких родичів: братів, сестер і т. п.

Сонник лоша, до чого сниться лоша уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: