Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник літаючий будинок, до чого сниться літаючий будинок уві сні

Уві сні літаючий будинок закликає: беріться за справу, про який задумалися — вам забезпечений повний успіх. До чого ще сниться такий дивний сновідних об’єкт? Сонник дасть детальну розшифровку.

Не хвилюйтесь!

Приснився ширяє в небесах будиночок? Він означає прагнення втекти від дійсності з її численними труднощами і проблемами. Сонник підозрює, що ви ховаєтеся в власних фантазіях, забуваючи про те, що життя проходить повз.

До чого є уві сні літаючий будинок? У поточний момент ви зайняті вирішенням важливого питання або намагаєтеся вирватися з ситуації, що склалася. Не переживайте — у вас є великі шанси на успіх.

Думка Міллера

Наснилося, що ваш власний будинок раптом піднявся в повітря? Сонник Міллера пропонує найбільш райдужне тлумачення сну: якесь давнє бажання здійсниться найнесподіванішим чином.

Чекайте змін!

Уві сні трапилося не просто бачити літаючий будинок, то і знаходиться в ньому під час польоту? Є ймовірність, що ви підете в далеку подорож.

Іноді цей же сюжет натякає на втрату займаної посади або поточної роботи, або, навпаки, обіцяє стрімкий зліт на службі.

Наснилося, що ви летіли в будиночку? Чекайте абсолютно непередбаченого повороту долі. Крім того, ви точно перебуваєте під захистом і в скрутному становищі вам будете супроводжувати удача.

Розшифровка траєкторії

Сонник радить гранично точно визначити траєкторію польоту.

 • Рух вниз — до невдачі.
 • Вгору — до перемоги, радості.
 • Горизонтальне — подорож, повагу, стабільність.
 • Летить низько — дорога.
 • Високо — ілюзія / щастя.
 • Далеко — очікування / любов.
 • Чи не розслабляйтеся!

  До чого сниться, що разом з будівлею ви летите дуже високо? Сонник пророкує сімейні негаразди.

  Переміщення уві сні майже біля самої землі символізує важку хворобу з неодмінним одужанням.

  Погано бачити під собою брудну воду. Це означає, що недоброзичливці терпляче чекають моменту, коли ви розслабитеся.

  Це любов!

  До чого сниться літаючий будинок, що переміщається в невідомість? Це ознака тривалої любовної зв’язку, поєднаної з абсолютно протилежними переживаннями.

  Уві сні поруч з ширяє будовою з’являлися дивні створіння? Сонник передрікає: всі страхи скоро покинуть вашу душу, і життя стане набагато легше і приємніше.

  Якщо ж ви впали разом зі своїм дивним літальним апаратом, то наяву вляпатися в цілу купу проблем.

  Нудьга або везіння?

  Приснився літаючий будинок і рух на ньому? Зверніть увагу, що ще вдалося бачити внизу? Якщо уві сні ви пролітали над якимись руїнами, то готуйтеся до нудьги і невдач.

  Похмура місцевість з непривабливою рослинністю і сонник обіцяють перепони на шляху до здійснення задуманого. До чого сниться, що під вами зеленіли дерева? Дуже скоро смуга невдач закінчиться, і ви знайде бажане положення.

  Готуйтеся!

  До чого літаючий будинок з’являється на тлі сонця? Вам забезпечена удача, незважаючи на дрібні складності або особисту невпевненість. Якщо ж будова відлетіло геть від землі в далекий космос, то будьте готові до найнеймовірніших бід.

  Уві сні ви примудрилися полетіти в своєму будинку в інше місто або навіть країну? Сонник вважає, що ваші особисті переконання стануть причиною тривалих розбіжностей з оточуючими.

  Сонник літаючий будинок, до чого сниться літаючий будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: