Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник літаюча тарілка, до чого сниться літаюча тарілка уві сні

Якщо напередодні ввечері ви не дивилися фільм про інопланетян і взагалі мало цікавитеся цією темою, то літаюча тарілка, що з’явилася уві сні, явно щось означає. Сонник допоможе розібратися, до чого сниться НЛО та інші інопланетні явища.

Символ таємниці і вищого розуму

Так як літаюча тарілка, по суті, є невивченим апаратом, він з’явився невідомо звідки, то при розшифровці слід спиратися на її символічне значення.

А воно свідчить, що цей об’єкт виступає синонімом вищого розуму і таємниці. Тому найчастіше уособлює нові знання і внутрішні можливості самого сновидіння.

Запам’ятайте всі подробиці!

Непізнаний об’єкт знаменує собою невідомість і страхи. До чого він сниться? До змін і не завжди приємними. У будь-якому випадку, наяву трапиться щось таке, що повалить вас в подив, а то і в повний шок.

Взагалі сонник вважає позаземної корабель — явним пророцтвом, пов’язаних з майбутнім. Якщо вам приснилося щось подібне, то запам’ятайте все, що ще було уві сні (час дня і року, звуки, кольори, місце). Ймовірно, в подальшому, це допоможе уникнути неприємної, а то і небезпечної ситуації.

Глобальні масштаби

До чого ще сниться літаюча тарілка? Бачення з нею найчастіше є віщим, причому в глобальних масштабах, але трактувати його сонник радить з урахуванням деталей.

Приснився дивний апарат, що завис над землею? Людство втратило віру і жадає чудес. Однак це може привести до деградації і навіть загибелі.

Бачити, як НЛО падає вниз і розбивається — ще гірше. Таке сновидіння пророкує череду катастроф і катаклізмів, за якими послідує повна зміна звичного світу.

За сонником Міллера

Сонник Міллера вважає, що таке бачення може приснитися в період особливого нервового напруження і внутрішніх протиріч. Це так само говорить про те, що уві сні ви піддаєтеся нападу потойбічних створінь. Особливо якщо сновидіння було темним і страшним.

Вас чекає диво!

Якщо ж відійти від езотеричного значення сну, то літаюча тарілка не такий вже поганий знак. Якщо вам довелося бачити її в нічних мареннях, то наяву готуйтеся до нового знайомству.

Причому в залежності від того, кому приснився сон, буде відрізнятися і основна трактування. Незаміжньої жінки він обіцяє зустріч з людиною, яка її щиро полюбить, а ось молодому хлопцю — нерозділені почуття.

Якщо уві сні ви спостерігали за непізнаним об’єктом, що летить в нічному небі, то сонник гарантує якесь диво.

Тлумачення дій

Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться сон, неодмінно слід відновити в пам’яті власні дії. Від цього безпосередньо залежить тлумачення сну.

 • Бачити літаючу тарілку в небі — до зустрічі зі старим знайомим.
 • Спостерігати за приземленням — до несподіваних гостей.
 • Самому літати на ній — до власної зраді.
 • Розмовляти з інопланетянами — до помилкових чуток і гордині.
 • Стежити за катастрофою НЛО — до бід і випробувань.
 • Не змінюйте!

  Сонник також має пару розшифровок щодо сновидіння, в якому вам пощастило літати на літаючій тарілці. Якщо вам вдалося вступити в контакт з прибульцями і вони забрали вас із собою, то у вас проявляться дуже незвичайні здібності.

  Наснилося, що вас викрали насильно і змусили літати на інопланетне апараті? Сонник впевнений, це бачення є попередженням: ви можете втратити сім’ю, якщо зважитеся на зраду.

  Сонник літаюча тарілка, до чого сниться літаюча тарілка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: