Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лимон, до чого сниться лимон уві сні

«Коли тобі дістається лимон, зроби з нього лимонад». Цей вислів стало девізом більшості оптимістів планети. Адже всі знають, що в житті важливо вірити в краще, і тоді нічого поганого з тобою не станеться! Якщо ж вам дістався лимон уві сні, згадайте всі подробиці сновидіння, запитайте у сонника,, до чого сниться подібне, і цілком можливо, що нічого поганого з вами не трапиться!

Цитрусовий рай

Бачити уві сні лимон — до поганого настрою і дрібним проблемам, пророкує сонник Міллера.

Сниться дерево з плодами лимона — ваш партнер по шлюбу змусить вас ревнувати. Однак сонник Ванги тлумачить це сновидіння, як марну ревнощі, нічим не обґрунтовану.

Наснилася велика гора зібраних докупи лимонів — сновидіння віщує далеку поїздку, в якій ви познайомитеся з цікавими людьми.

Є уві сні багато різних цитрусових плодів — до легкого недугу, попереджає сонник.

Побачити, що на плодовому дереві — яблуні, груші, сливі і т. п. — ростуть лимони — до сильного здивування неприємного характеру або навіть до розчарування.

Жовте настрій

Бачити уві сні, що ви їсте лимончик і не морщитеся — ваші проблеми не так вже й складні, як здаються. Вам легко вдасться їх вирішити самому.

Пити лимонний сік з цукром — до веселощів і радості, кислий напій — до смутку і печалі, пророкує сонник.

Їсти лимонні цукати — організм дає вам зрозуміти, що ваш імунітет дуже ослаблений. Займіться профілактичними заходами.

Наснилося, що ви робите собі вітамінні маски на обличчя з часточок кислого цитруса — в реальному житті ви незадоволені своєю роботою або зарплатою.

Сниться гнилої цитрус — до обману, якщо ви його тримаєте в руках — обдурять вас, кусаєте його — збрешете ви, попереджає Місячний сонник.

Кислий фрукт і солодкий чай

Сниться, що ви п’єте солодкий чай з лимоном — завдяки своїй прозорливості і моторності вам вдасться уникнути неприємностей на роботі.

Різати лимончик на дольки для чаювання з друзями — до різкого і несподіваного для всіх вчинку, який ви зробите зопалу, не подумавши про наслідки.

Наснилося, що ви чистите лимони, знімаючи з них шкірку — ви зможете виграти в сутичці зі своїм недругом, якщо будете діяти сміливо і рішуче, не давши ворогу схаменеться.

Уві сні є лимон, запиваючи його солодким чаєм — вас чекає знайомство з людиною, яка виявиться насправді не так вже й хороший, як здасться вам при знайомстві.

Вичавлювати лимончик в чашку з гарячим напоєм — отримати сумні звістки.

Лимонні «Не лимони»

Бачити уві сні гранату лимонку — до сварки з одним або близькою людиною, попереджає сонник. Не будьте надмірно різким в найближчі дні, можете образити когось ненароком.

Наснилося дерево груші-лимонки — незабаром ви захопитеся чимось новим і незвичним для вас.

Сниться, що ви їсте цукерки «Лимонні дольки» — до приємної несподіваної зустрічі зі старими шкільними друзями.

Іграшка у вигляді лимончика, приснився вам, віщує тихі спокійні посиденьки в колі сім’ї.

Час збирати лимони…

Рвати уві сні лимони з дерева — до підвищення по службі або до збільшення зарплати, піднімати їх з підлоги — до зниження в посаді або до догані від начальства, попереджає сонник.

Сниться, що ви купуєте жовті плоди в магазині або на ринку — взятися за клопітка і безперспективна справа, яке вам принесе лише тільки суєту і головний біль.

Бачити сон, що ви продаєте лимони — позбудеться від вантажу проблем і турбот, які навалилися на вас останнім часом, обіцяє сонник.

Збирати уві сні плоди цитруса, розсипані по підлозі — в реальному житті вам належить взятися за вивчення нової для вас професії. Можливо, ви поміняєте місце роботи, а може бути, вирішите знайти підробіток.

Сонник лимон, до чого сниться лимон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: