Сонник квітучі кущі, до чого сниться квітучі кущі уві сні

Квітучі кущі, карликові деревця уві сні символізують багатогранність людської натури. Сновидіння, в якому довелося бачити розпускаються бутони, означає фатальну зустріч, віщує щасливий період життя. Якщо ж наснилося, що ви ламали розпускаються гілочки, приготуйтеся пережити сумні моменти. До чого сниться цвітіння, цікаво трактують сімейні, жіночі сонники.

Трактування за сонником Міллера

Знамениті психологи сходяться на думці, описуючи, до чого сняться квітучі кущі. Майже у всіх цвітіння асоціюються з оновленням в природі. Сновидіння означає, що скоро відбудуться позитивні зміни, старі почуття відродяться з новою силою.

Густав Міллер ширше інших розповідає про розпускаються бутонах. Відомий психотерапевт рекомендує згадати до найдрібніших подробиць, які саме дії наснилися:

 • Поливати — до успішної здачі іспитів, заліків;
 • Милуватися — до швидкого шлюбу, вигідному проекту;
 • Пересаджувати — до нового витка в житті закоханої пари;
 • Купувати — до подарунків, прибутку;
 • Обрізати, зривати — до меланхолії, депресії.
 • Не бійтеся поновлення почуттів

  Бачити квітучі кущі бузку уві сні — до швидкої заручини. Молодим людям сімейні сонники пророкують унікальну зустріч, яка вирішить їх долю. Знайомство в цей період принесе не тільки моральне задоволення — життя заграє яскравими фарбами, з’явиться бажання досягати величезних вершин.

  Тлумачення сну, в якому цвіте і пахне бузок, сонник Цвєткова зводить до урочистих моментів: весіллі, закінчення навчання, отримання диплома, новій посаді. Чим щасливіші ви були уві сні, тим швидше будуть розвиватися події наяву.

  Перемагайте і радійте

  Купити і принести додому квітучий кущ в діжі, або бачити його в своєму дворі — до зростання доходів. Сонник Нострадамуса гарантує високі заробітки і солідні придбання. Наприклад, якщо наснилося, що декоративна рослина зацвіло прямо у вас на очах, приготуйтеся зірвати справжній куш під час чергової оборудки.

  Творчим людям, спортсменам сновидіння обіцяє перемоги, визнання публіки. Швидке сходження на п’єдестал пошани, легке просування по службовій драбині, втілення творчих задумів — саме те,, до чого сниться милуватися з боку запашними бутонами.

  Прислухайтеся до свого стану

  Описуючи, до чого сняться квітучі кущі, сонник Ванги попереджає про те, що зривати колір дуже погано для сновидіння. Виявляється, таке ставлення до природи уві сні свідчить про період втоми. Цілителька передрікає ряд душевних хвороб всім, кому довелося бачити зрубані гілочки, які ледь встигли розпуститися.

  Зривати цвіт самому уві сні, бачити опале пелюстки, топтати їх — до розставання з дорогою людиною. Але не варто засмучуватися, якщо наснилося, що робили ви це в пориві пристрасті. Квітучі кущі говорять лише про те, що завершиться один цикл і йому на зміну прийде інший — якісно новий.

  Сонник квітучі кущі, до чого сниться квітучі кущі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: