Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник квітучі дерева, до чого сниться квітучі дерева уві сні

Квітучі дерева завжди радують око своєю пишністю. Тож не дивно, що побачивши подібне уві сні, людина сподівається на те, що його чекає щастя. І, почасти, він має рацію, так як квіти на гілках — це символ переродження і виконання мрії. Тлумачачи,, до чого сниться цвітіння, сонники рекомендує звертати увагу не тільки на вигляд деревця, а й на те, в яку пору року воно зацвіло.

Сни без подробиць — не привід для засмучення

Хочете знати, до чого сняться квітучі дерева, але не можете згадати деталі сну? Вихід є. Дізнайтеся, що підготувала для вас доля по невеликому і короткого опису.

 • Деревце зацвіло навесні — до радості.
 • Квіточки з’явилися не в сезон — до подолання перешкод.
 • Цвіте деревце в горщику — до здійснення бажань
 • Бачити квітучі дерева з плодами — до багатства і достатку.
 • Липи розцвіли — символ здоров’я.
 • Сонник Міллера

  Той, кому наснилися квітучі дерева, сонник Міллера «обіцяє» період безтурботного спокою, але щоб досягти цього, йому доведеться потрудитися. Бачити плоди під квітами — до досягнення поставлених перед собою завдань.

  Розквітлий парк — радості знак

  Наснилося, що ви, гуляючи по парку, милуєтеся молодими саджанцями з білими квітами на гілках? Цей сон обіцяє безтурботний час, проведений з користю для себе, підказує Місячний сонник. А якщо вам сниться, що ви наламали гілочок з білими квітами і принесли їх додому — в сім’ї запанує порозуміння.

  Хочете дізнатися, що означає сон, в якому ви лазить по квітучим деревам? Сонник міс Хассе підказує, що будь-який цвітіння означає прибуток, а конкретно цей сюжет пророкує грошові надходження, але тільки якщо гілки під вами не ламаються. А ось пересаджувати квітуче деревце з кимось — до налагодження або до зміцнення відносин з цією людиною.

  Сад в цвіту, або Час змін настав

  Добре, якщо приснився квітучий сад — це завжди символізує зміни на краще. В кольором абрикос — чекайте нових знайомств; вишня вся в цвіту — до палкому роману; лимонне деревце розпустилося — ви по-новому поглянете на давнього приятеля, а ще лимонне дерево може символізувати ваше прагнення до нових відчуттів.

  Бачите, що навколо квітучого вишневого деревця кружляють бджоли — у вас з’явитися кілька залицяльників. А якщо вишневими пелюстками всипане все навколо — готуйтеся до весілля, підказує Східний сонник.

  Не можна обійти увагою цвітіння яблуні. Якщо вам приснилося, що розцвіло дуже багато яблунь, то незабаром підуть яскраві події, які залишать приємні спогади. Ваше життя буде сповнене захоплення і радості, якщо уві сні ви купуєте саджанець яблуні з квіточками на гілочках.

  Пора року, як символ надії

  Якщо квітучі дерева радують вас своєю красою взимку, то це означає, для вас настає «біла смуга». Взимку зацвіли плодові дерева — до додатку в сім’ї; сніг на пелюстках декоративних чагарників — захопитеся чимось, що раніше було вам не властиво, пророкує Циганський сонник.

  Розцвітання почалося восени? Тлумачення сну порадує: то, що ви вважали втраченим — відродиться. Восени розпустилася магнолія — ​​отримаєте радісну звістку. А ось якщо вам сниться, що на ялинках восени з’явилися нові зелені пагони, то вас чекає приїзд далеких родичів.

  Сонник квітучі дерева, до чого сниться квітучі дерева уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: