Сонник квітуча яблуня, до чого сниться квітуча яблуня уві сні

До чого сниться квітуча яблуня? Вона символізує жіночі цінності — красу, материнство, благополуччя, здоров’я. Сонники пророкують переважно радісні події тим, хто побачив її уві сні.

Бачити яблуневий цвіт

Яблуня — символ жіночого щастя, родючості, і якщо вона в кольорі — це надає тлумаченням радісну тональність. У народі кажуть: наснилася квітуча яблуня — скоро гуляти на чиїйсь весіллі.

Пророцтва тлумачів стосуються різних граней щастя і благополуччя в тому розумінні, як це зазвичай становлять жінки.

Осінній сонник пророкує людині, що осінь порадує його відмінним урожаєм, повними засіками. Медіум Хассе пророкує появу хороших новин, здатних не просто підняти настрій, а принести в будинок матеріальне благополуччя. Про удачу в справах каже і сонник Апостола Симона Кананіта. У ньому квітуча яблуня тлумачиться, як знак, що передвіщає успіх важливого проекту — звістка про це ви отримаєте найближчим часом.

Провидиця Ванга говорила, що після такого сновидіння людини очікує щасливий випадок, який воскресить світлі почуття і поселить в душі спокій і гармонію. Якщо ж наснилося, як пелюстки на гілках засохли, неждана втрата залишить незагойна рану на серці.

За сонником Правдивого Тлумача Сновидений Л. МОРОЗ, бачити уві сні квітучу яблуню здалеку — значить отримати звістку про власному успіху з далеких країн.

Новітній сонник Іванова радить: після пробудження загадайте відповідне бажання, і в сімействі точно буде поповнення.

Дивне дерево

Образ квітучої яблуні уві сні, в першу чергу, пов’язаний з жіночою сутністю, з тим, що безпосередньо стосується її долі, майбутнього. Іноді може приснитися дуже дивне, одухотворене дерево, спостереження за яким дає масу додаткової інформації для тлумачення.

Сонник Гришиной докладно аналізує, до чого снилися дивовижні квітучі яблуні. Неймовірно пишна, гілляста крона уособлює багатий подіями життєвий шлях, і якщо вона покрита квітами, людини чекає щаслива доля, а з випробувань він винесе безцінний досвід. Якщо гілок дуже багато, це символ прогресу в деякій області — в бізнесі, творчості чи особистому житті.

До чого сниться, що уві сні гілки рухаються, немов живі: сновидіння говорить про потужний інстинкті материнства. Ви готові радісно обійняти і вкрити своє потомство, яке поряд з вами завжди в безпеці.

Події

Наснилося, що гілки прямо на очах покривалися розпускаються бутонами — до нежданому веселощам. Пелюстки, що облітають під поривами вітру — до втрат, печалі.

Малий Велесов сонник пояснює,, до чого сниться гуляти уві сні під пахучою тінистою кроною: в справах не зустрінеться перешкод, і все буде скоєно так, як задумано. Слухати шелест листя уві сні — до приємної бесіди. Влізти на квітучу яблуню — до прибутку в селянському господарстві.

Коли людина уві сні чарівним чином перетворюється в квітучу яблуню — він отримує попередження: здоров’я під загрозою, але своєчасне відвідування лікаря зніме гостроту проблеми. А розмовляти з нею — до знатної прибутку.

Сонник квітуча яблуня, до чого сниться квітуча яблуня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: