Сонник квітка кала, до чого сниться квітка кала уві сні

Про фінансової стабільності і процвітанні говорить побачений уві сні квітка кала. Сонники, керуючись символічної візуалізацією, запевняють, що якщо вам наснився молодий напіврозкритий квіточку або бутон, то це ознака успішного старту на діловому терені, а, тлумачачи,, до чого сниться розквітла квітка, натякають про який відбувся благополуччя.

Сонник Міллера про флористики

Американський психолог і фахівець з тлумачення сновидінь Густав Міллер у своєму сонник стверджував, що пояснення того,, до чого сниться будь-якої квітка, лежить на поверхні: цветотип образу — ось, що передбачить майбутнє.

Так, якщо вам наснився квітка кала звичного білого кольору, то це означає відсутність проблем в житті.

А якщо бачите уві сні кольоровий бутон, пофарбований в нетиповий для даного представника флори колір, то таке бачення означає можливість виникнення незапланованих подій.

Гарний букет, як символ процвітання

Східний тлумач, пояснюючи,, до чого сниться свіжий пружний квітка кала, як один, так і в букеті, запевняє, що це символ успішного капіталовкладення.

Тлумачення сну, пропоноване Англійським сонником, трохи відрізняється: якщо приснився свіжозрізаний квіточку, то це сигнал, що є хороший шанс отримати бажану роботу або посаду.

Бачите уві сні, як хтось дарує вам гарний букетик калл? Ставтеся з належною увагою до прохань цієї людини наяву — це принесе вам користь.

Зів’яла композиція — сигнал про марність планів

Скільки б ви не старалися, реалізувати задумане вам навряд чи вдасться, засмучує Місячний сонник, тлумачачи,, до чого сниться квітка кала, опустив свій «грамофончик» вниз.

Практично всі без винятку сонники прогнозують різні неприємності тим, хто уві сні бачив пониклі кали.

Китайський оракул пророкує розчарування у відносинах: «Те, що здавалося« золотом », виявиться« міддю »- говорить тлумачення.

А сонник пастора Лоффа і зовсім загрожує втратою роботи або дружби в тому випадку, якщо вам наснилися засохлі квіточки.

Як колір впливає на трактування мрії, або Все складеться успішно

Роз’яснюючи, що пророкують квітки кали, багато тлумач посилаються на колористику. Якщо з білими все гранично ясно, то, ось, кольорові викликають питання.

Отже, червоний колір бутона традиційно пов’язують з пристрастю. Правда, в цьому випадку це може бути не «вогонь любові», а шалений потяг до грошей і влади.

Синій або блакитний відтінки обіцяють приємне проведення часу. А ось, зелений — порадує відмінним самопочуттям і зарядом бадьорості.

Чорний цветик не завжди віщує біди. Так, на даному прикладі, можна дізнатися, що бачити уві сні чорний бутончік — сигнал про закінчення смуги невдач.

Де росла квітка кала?

Залежно від того, де саме у вас уві сні виростали квіточки, залежать і трактування сюжету. Порівняйте:

 • На кладовищі — зустрінете «першу любов» або друга дитинства;
 • В клумбі — начальник вас спантеличить якимись справами або обов’язками;
 • В піску — очікуються зміни, що ведуть за собою труднощі;
 • В горщику — до приємних сімейним клопотам.
 • Сонник квітка кала, до чого сниться квітка кала уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: