Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник квітка, до чого сниться квітка уві сні

Сновидіння дуже рідко бувають «порожніми», і якщо правильно їх розшифрувати, то можна отримати відповіді на багато питань. До чого сниться квітка? Інтерпретації сонників досить суперечливі, але і в них можна побачити «зерно істини», якщо тлумачити сюжет уві сні, виходячи з найдрібніших подробиць.

Всі деталі сну матимуть значення: це і фарбування квіточки, і його розміри і видова приналежність, і фаза зростання. Важливо згадати, ви просто бачили бутон уві сні, або щось робили з рослиною, а може вам його подарували?

Квітковий подарунок уві сні

За тлумаченням Українського сонника, якщо молодий самотній дівчині дарують квітку уві сні, то наяву її чекає романтичне знайомство, яке привнесе в життя багато нового, і змусить інакше поглянути на відносини між чоловіком і жінкою.

Якщо ж сновидцу довелося дарувати квітку симпатичною особі протилежної статі, то сонник передрікає розставання. Причому ініціатором розриву відносин станете ви, і на це у вас будуть досить об’єктивні причини. Зовсім інакше трактується сюжет, де ви подарували букет покійному чоловікові: вас чекає зцілення від недуги.

Як уособлення ревнощів і заздрощів тлумачить сонник сюжет, де один або подруга подарували вам квітка уві сні. Ваш приятель таємно закоханий в вашу другу половинку. Але така інтерпретація вірна лише в тому випадку, якщо пелюстки мали невластиву забарвлення.

Рослина з сновидіння було живим або штучним?

Важливо звернути увагу на те, чи не був букет уві сні складений зі штучних рослин. Адже те,, до чого сниться живу квітку, є уособленням життя, розквіту, нового етапу на шляху до мети, в той час як штучні бутони інтерпретуються сонником зовсім інакше.

Штучний квітка — дуже поганий знак для закоханих. Сонник передрікає, що в стосунках скоро настане значне охолодження почуттів, і не виключено, що це стане причиною сварки, або цілковитого розриву.

Забарвлення пелюсток теж має значення

До чого сниться жовта квітка? Для чоловіків таке сновидіння є передвістям важких днів в сфері бізнесу та кар’єри. Але якщо жовтими були пелюстки хризантеми, то ви зустрінете свою колишню любов, яка сколихне в вас колишні теплі почуття, і змусить шкодувати про минулих днях.

За тлумаченням різних сонників, бачити уві сні біла квітка — неоднозначний символ. Для дівчат, які вже знайшли своє кохання, такий сюжет може передвіщати пропозицію руки і серця. А одиноким належить найближчим часом погуляти на веселою, але чужому весіллі.

До чого сниться чорний квітка? Похмурий колір не віщує сновидцу нічого хорошого. Для одружених і заміжніх це вірне передвістя зради або розлучення. Ще гірше, якщо уві сні була присутня троянда з чорними пелюстками: сонник передрікає смерть і траур одному з близьких людей.

Якщо вам наснився червона квітка, то важливо згадати емоційну обстановку сновидіння. Якщо ви намилуватися не могли на аленький квіточку, то сонник віщує весілля. Якщо ж червоний бутон не викликав у вас ніяких емоцій, то наяву ви серйозно захворієте, якщо не приймете термінових заходів профілактики.

Юнак чи дівчина, які побачили рожева квітка уві сні, в даний момент відчувають романтичні почуття. Не бійтеся своїх нових відчуттів — навіть якщо вони не принесуть за собою ніякого продовження, ви ніколи не будете шкодувати про свою нездійснене кохання, теплі емоції залишаться в серці назавжди.

Відтінки синього кольору на бутонах

Синій відтінок пелюсток можна виділити в окрему категорію, так як тлумачення для кожного відтінку трохи перехрещуються між собою. Незайвим буде згадати, який саме квіточку ви бачили уві сні — може це була неіснуюча синя троянда, або звичайний волошка.

Яскравий синій квітка уві сні — символ ваших планів наяву. Зверніть увагу, свіжий він, або злегка в’яне? У другому випадку планам не судилося збутися. Якщо ж це міфічна синя троянда, то в реальному житті вам належить розчаруватися в коханні.

Фіолетовий квітка є уособленням безнадійності закоханості сновидіння. Якщо у вашому житті є людина, яку ви шалено любите, то не чекайте від нього взаємності, вам не судилося випробувати любов з цією особистістю.

Для дівчини синя квітка є відображенням ніжних романтичних почуттів, які зараз зароджуються між нею і симпатичним їй хлопцем. Не пропустіть момент душевної і чистої закоханості, швидше за все, таке не повториться більше ніколи.

Бузковий квітка — знак обману, безсовісною брехні, пов’язаної з любов’ю. У реальності може трапитися і зрада коханої людини, і нечесний вчинок подруги, зазіхнув на вашого коханого.

Догляд за рослиною уві сні

Особистості, що піклуються про домашнє тепло і затишок можуть не сумніватися,, до чого сниться поливати квітку. Незабаром старання повернуться сторицею, і ви отримаєте від домашніх хвилі позитиву і ніжності.

Пересаджувати квітка з одного місця на інше — передвістя різких змін в житті. Якщо уві сні ви побачили, що пересаджене рослина відмінно прижилося, то зміни будуть тільки на краще, і навпаки — в’янення — символ сумних змін.

Якщо жінці довелося садити квітка уві сні, і при цьому дія відбувалася в саду або в городі, то сонник передрікає складну ситуацію, з якої вона вийде переможцем. У найвідповідальніший момент вам вдасться прийняти вірне і мудре рішення.

Зовсім інше тлумачення дає сонник сюжету, де вам довелося садити квітка в горщик. Якщо до цієї справи йшли успішно, то все круто розвернеться в гіршу сторону, і ще гірше, їли після висаджування квіточку загинув: ви не витримаєте надані долею випробування.

Посадити квітку уві сні для одружених — поява «яблука розбрату» в сімейних відносинах. Спробуйте піти на поступку другій половинці, розтопчіть свої принципи, і тоді у вас вийде утримати сімейні узи в цілості.

Якого ґатунку була рослина уві сні?

До чого сниться квітка троянда? Найчастіше, троянда звичайного для неї кольору — символ любові і пристрасті, але ось присутність чорної трояндочки уві сні слід побоюватися, вона принесе за собою біди. Орхідея відображає відносини сновидіння з протилежною статтю — ви занадто сильно проявляєте пристрасть і чуттєвість, і це може злякати дійсно відповідного вам людини.

Лілія уві сні є символом духовного відродження, появи енергії для нових звершень, активності. Квітка дзвіночка — передвістя розчарування у взаєминах, ревнощів і зради.

Квіточка в горщику

Якщо вам довелося бачити уві сні кімнатна квітка, то в першу чергу потрібно звернути увагу на його стан: в’янення або цвітіння. Сонник асоціює такий сюжет уві сні в сімейними відносинами, і відповідно, його в’янення віщує розбрат, а цвітіння — повне взаєморозуміння.

Для недоторка і скромників те,, до чого сниться домашній квітка є лише уособленням скритності і сором’язливості. Спробуйте розвинути в собі вольові якості, і відразу помітите зміна в спілкуванні з оточуючими.

До чого сниться зростаючий квітка? Якщо вам подарували таке чудо в красивому філігранному горщику, то в реальності сонник передрікає, що ви отримаєте звістку, яке буде нести в собі печаль і горе, але незабаром призведе до зміни життя на краще.

Суб’єктивний погляд на красу і розміри квіточки

До чого сниться красиву квітку? Якщо ви дивитеся з захопленням на квіточку, і не можете від нього погляд відірвати, то сонник віщує, що ваша друга половинка буде зберігати вам бездоганну вірність.

Як гіперболізацію власних почуттів інтерпретує сонник те,, до чого сниться велика квітка. Емоції, які ви відчуваєте до особистості протилежної статі насправді лише посилюються, але це не підтверджує щирості, швидше за все, це скороминуща закоханість.

Незвичайний квітка уві сні — уособлення неординарності сновидіння. Ви вмієте мислити відмінно від інших людей, і це виділяє вас з натовпу. Знайдіть в собі чесноти, і розвивайте їх, і тоді вам понад буде уготована велика доля.

Коли бутон розпускається

Залежно від видової приналежності рослини сонники трактують те,, до чого сниться розквітла квітка. Для закоханої людини бачити квітки і пахучу троянду — сприятливий знак, що передвіщає подальший розвиток відносин без брехні і зради.

Якщо розглядати тему в загальному, то бачити уві сні квітучий квітка — завжди до добра, якого б вигляду і кольору він не був. Особливо сприятливий сюжет, де бутон розкрився прямо у вас на очах. Вас веде ангел-хранитель, який точно вкаже шлях до щастя.

За психоаналітичному сонником, розпускається квітка лілії — відкриття в собі жіночого начала для дівчини. Ви готові до сімейного життя, до виховання дітей, до поділу свого побуту з чоловіком, якого любите.

До чого сниться квітучий квітка нарциса? Егоїзм і самозамилування сновидіння незабаром будуть приборкані за допомогою світлих почуттів. Не обов’язково це буде любов до протилежної статі, можливо, у вас з’явиться дитина, або ж ви знайдете кращого друга.

Якщо ви побачили уві сні, як розцвів квітка, то сонник передрікає несподівану зустріч з людиною, яка милий вам, але ви його давно не бачили. Ця зустріч закінчиться дуже добре, і залишить в душі приємні спогади.

В’янення рослини

До чого сниться зів’ялий квітка? Все сонники сходяться в одній думці, що такий сюжет уві сні не може бути сприятливим. Найчастіше це символ згасання сильних почуттів, знак холоду і відчуження в серце.

Якщо уві сні у вас на очах зів’яв квітка, то сонник обіцяє розрив відносин з коханою людиною. Це відбудеться не через зраду, просто почуття різко охолонуть, і прихильність розчиниться, як ніби її й не було.

Засохлий квітка — теж поганий знак. Сонник передрікає, що вас здолає серйозна хвороба, яка відіб’ється не тільки на вашому фізичному стані, але і похитне психіку, стане причиною самотності.

За іншим тлумаченням, то, до чого сниться зів’яли квітка, є попередженням сонника про небезпеку. Людина, до якого ви добре ставитеся, насправді не настільки нешкідливий, як здається.

Окремі частини рослини уві сні

Корінь квітки — символ непосильної праці. Якщо уві сні ви власноруч його викопали, то сонник обіцяє вам фізичну роботу, якій доведеться зайнятися не для досягнення багатства, а для позбавлення від злиднів.

За іншим тлумаченням, бачити уві сні коріння квітки невеликого розміру — до невеликих, але набридає сімейних негараздів і клопотів. Вам доведеться сильно понервувати в найближчі дні.

До чого сниться паросток квітки? Сонник інтерпретує таку картинку уві сні як сприятливе ознаку. Починається новий етап життя, коли все буде вдаватися, і кожна нова справа стане максимально вигідним.

Відросток квітки, який ви відрізали від більшого рослини, в надії пересадити — теж сприятливий символ. Сонник віщує наявність нових перспектив у старій справі. Уважно розберіться в існуючій ситуації, і ви знайдете вихід зі скрутного становища.

Бутон квітки свідчить про те, що ви стоїте на шляху серйозних змін. Сонник передрікає, що вони кардинально змінять життя на краще, і вам не доведеться прикладати для цього будь-яких серйозних зусиль.

Купівля квіткового букета

Якщо уві сні вам довелося купити квітку в подарунок для кого-то, то сонник пророкує, що ви будете брати участь у веселому урочистій події, яка принесе щастя і любов у ваш будинок.

Але якщо ви купили дві квітки, то тлумачення сонника будуть кардинально відрізнятися від попередніх. Така подія уві сні пророкує лихо, смерть і траур. Якщо ж кожна квіточка призначався окремої людини, то вас наздожене подвійне щастя.

Зірвані і зламані квіткові гілки

До чого сниться квітка у волоссі? Незабаром вам доведеться проявити всі терпіння і мужність для того, щоб встояти в ситуації, що важкої ситуації. Сонник передрікає випробування, з якого ви вийдете безсумнівним переможцем.

Зламаний квітка є поганим символом для сімейних людей. Сонник каже, що в найближчому майбутньому вас наздожене ситуація, єдиним виходом з якої буде повний розрив відносин, вам доведеться забути свою другу половинку.

Ви отримаєте заслужену похвалу, якщо вам довелося зірвати квітку уві сні. Сонник передрікає, що ви зробите вчинок, за який вас полюблять і почнуть поважати.

Сонник квітка, до чого сниться квітка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: