Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник каченята, до чого сниться каченята уві сні

Чарівні каченята, які викликають уві сні розчулення або тривогу, трактуються сонниками, як правило, з точки зору сімейного благополуччя. Дізнатися, до чого сняться забавні пухнасті грудочки — і цікаво, і корисно.

Сновидіння з цими пташенятами приємно згадувати, а крім того, корисно дізнатися їх тлумачення.

Символ домашнього затишку і свободи

Якщо приснилися каченята — такі зворушливі, милі створіння, що говорять про це сонники? Такі сновидіння, вельми неоднозначні. З одного боку, ці пташенята є символом пасторальної безтурботного життя, домашнього вогнища, любові до ближніх. З іншого — це вільні перелітні птахи.

До чого приснилися маленькі каченята, безпорадні, явно з сільського подвір’я? Сонники обіцяють несподіваний, що не має великої матеріальної цінності, але нескінченно дорогий подарунок, який зробить сімейне життя ще щасливішим. Можливо, це буде знак уваги коханої людини або очікується поповнення в сімействі.

Бачити уві сні каченят, які вчаться літати, сонник Міллера трактує як прагнення до шлюбу. Міллер пророкує чарівне потомство і власний добротний будинок. Якщо ж чоловік уже є, має бути подорож, в якому він відкриється з нового боку, і сонник Фрейда радить правильно використовувати цю інформацію.

Якщо уві сні спостерігали за виводком диких пташенят, тяга до вільного життя візьме верх над тверезим розрахунком. Попереду мандри, не обмежені певним маршрутом. Може трапитися, що прагнення до незалежності призведе навіть до розриву сімейних зв’язків.

Бачити уві сні багато маленьких каченят без супроводу дорослих особин відображає самостійність сновидіння, віщує творчий злет, реалізацію ділових проектів.

Каченята в біді — знак випробувань

Іноді і сентиментальні сни залишають важкий осад. До чого сниться, що каченята неспокійно кричать? Ісламський сонник трактує це як поганий знак. Все частіше нещасні будуть волати про допомогу, потребуючи вашому негайного втручання і участі. Однак не плутайте відчайдушні крики птахів з веселим гомоном, який обіцяє повна хата гостей.

Уві сні годувати голодних, виснажених каченят означає, що не хто-небудь, а родичі доставлять серйозні неприємності. Якщо ж пташенята шукають корм самі, глибоко пірнаючи в його пошуках, сонники кажуть, що людину змушений буде виконувати важку, підневільну працю, нічого не отримуючи за цей рабська праця.

Найнесприятливіші передбачення сонників стосуються того, до чого сняться мертві каченята. Якщо вони втратили матір, але самі залишилися живі, значить, у сновидіння ще є можливість виправити наслідки поганих вчинків, якщо ж вони загинули — залишається тільки журитися про свою необачність і втрачені можливості. Всі надії, всі плани можуть зруйнуватися в одну мить.

Цікаво, до чого сняться жовті каченята — це говорить про інфантильність, неготовність до рішучих незалежних дій, простодушності. Таку людину здатний обхитрити навіть дитина. Час очікувати на добрі новини настає, коли уві сні намагаються ловити каченят. Якщо зловити вдасться — чекає смуга удач.

Виводок, як знак сімейного щастя

Бачити уві сні качку з каченятами, що пливуть по тихій воді, означає, що в житті людини настає біла смуга. Доля, як ніколи, прихильно посилає приємні сюрпризи і удачу — це найкращий момент для нових проектів. Попереду слава, визнання і фінансова незалежність.

Сонники дають і інші тлумачення,, до чого сниться качка з виводком каченят — по одній з версій, в родині очікується довгоочікуване поповнення, за іншою — сновидицей втомилася від домашніх турбот, їй потрібен відпочинок. Хороший знак бачити уві сні щойно вилупилися каченят — це символ звільнення від нав’язливих страхів. Всі тривоги залишаться позаду, вантаж непосильною відповідальності скинутий.

Бачити уві сні гусенят і каченят, згідно сонником, до корисних придбань, які зроблять будинок ще затишніше. До нежданому багатства, укріплюючому благополуччя сім’ї, в сновидінні є одночасно каченята і курчата. Якщо поруч була і курка, заміжній жінці сонники кажуть, що домашні клопоти приносять їй спокій і задоволення.

Сонник каченята, до чого сниться каченята уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: