Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник качка, до чого сниться качка уві сні

Можливість деякий час пожити для себе, не обмежуючись певними матеріальними, фінансовими і моральними рамками — це те,, до чого сниться чорна качка. Одруженим чоловікам, така картинка обіцяє підсвідоме звільнення себе від всіх уз, клятв і зобов’язань перед рідними, що призведе до розгульного способу життя. Жінкам, сновидіння віщує обзаведення молодим коханцем, який незабаром може стати для неї центром всесвіту.

До чого сняться дикі качки? Цей птах є символом вільного життя, що не обтяженої щоденною рутиною і клопотами. Стріляти в неї — обмеження волі сплячої людини в матеріальному плані. Бачити дику качину пару — до миру і злагоди в домі, взаєморозумінню між домочадцями. Молодим дівчатам дане сновидіння обіцяє швидке весілля.

Життєвий період, який людині доведеться провести вдома, займаючись господарськими справами і турботами, — це те, до чого сняться домашні качки.

Багато сонник досить неоднозначно тлумачать, до чого сняться дохлі качки. З одного боку, мертва птиця говорить про прийдешні неприємних новинах, які стосуються близьких людей сплячої людини. Також, мертві качки символізують неприємності, які не вдасться вирішити без сторонньої допомоги.

Якщо качка кусає людину, то сонник характеризує цю картинку як попередження. Найімовірніше недруги нарили значний компромат на сплячої людини, що обіцяє величезні неприємності сновідящій або принизливе співробітництво з ворогами, яке не принесе нічого хорошого, крім занепаду сил і морального виснаження.

Бачити уві сні багато качок, по сонником, попереджає про нежданому, але приємному появі гостей, чути пташиний гомін — на радість і веселощів. Жінці, подібний образ розшифровується як швидке торжество по укладенню шлюбу або сватання.

Сон, де качки плавають по водній гладі, віщує закоханим повну ідилію і згоду. Бачити, як пташки пірнають в воді, символізує вимушену виснажливу роботу, принизливу залежність від інших людей. Літаючі пернаті — до багатства і матеріального благополуччя.

Взаємовідносини пернатого зі сплячою людиною

Уві сні вдалося зловити качку, значить, в реальному житті настає успіх і благополуччя. Матеріальні можливості сновідящего будуть значно перевищувати потреби всіх членів сім’ї.

Вбити качку уві сні, трактується сонником, як серйозні труднощі фінансового становища сновидіння, наявність недоброзичливців, які «пхають палки в колеса», заважаючи вибратися з проблемної ситуації. Вбивати домашню птицю — до серйозних ускладнень відносин між рідними.

Ловити качок уві сні, згідно сонником Хассе, позначає отримання важливої ​​інформації, яка може послужити зброєю проти налаштованих проти сновидіння людей.

Годувати качок уві сні, віщує сонником, наявність величезних проблем у людини, винуватцем появи яких є він сам. Через свою недосвідченість і недалекоглядності сновидец потрапить в складну ситуацію з якої буде вибратися вкрай непросто.

Вискубувати птицю — грядуть чвари і незгоду серед домочадців. Їсти — життя в достатку. Чути качине «крякання» — до пліток і неприємним розглядів.

Качка уві сні як їжа

Благополуччя, безбідне існування і наявність фінансових засобів, для забезпечення всіх потреб своїх домочадців, ось,, до чого сниться м’ясо качки. Для бізнесменів, даний образ розшифровується як можливість розвинути і розширити власний бізнес, жінкам — відмінний шанс підкорити серце вподобаного молодої людини.

Красива, соковита смажена качка символізує появу в реальному житті людини, здатного підкорити серце сновидіння. Жінці бачення передбачає знайомство з чоловіком, який в майбутньому може виявитися чоловіком.

Обробляти уві сні тушку качки, обіцяє наявністю матеріальних проблем, моральне виснаження і занепад життєвих сил. Сонник радить на тиждень вибратися на природу, позбавитися від давно залежалих речей та іншого домашнього пагорба.

Є птицю, за сонником Фрейда, говорить про те, що сновидець марно сподівається на зміну в поведінці свого партнера, все залишиться як і раніше. Краще поставити крапки над «i» зараз, а не відтягувати вирішення питання на невизначений період.

Сонник качка, до чого сниться качка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: