Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник квіти у вазі, до чого сниться квіти у вазі уві сні

Квіти у вазі — дуже цікавий елемент, який можна побачити уві сні. Особливе значення він має для жінок. Сонник докладно розповість,, до чого сниться таке сновидіння.

Думка Міллера

Сонник Міллера стверджує, що бачити уві сні квітучі квіти у вазі — до приємних подій, які скоро траплятися у вашому сімейному житті. Якщо сон приснився дівчині, то її бажання здійсниться.

Символ краси

Сонник стверджує, що тлумачення сну багато в чому залежить від якості самих рослин. Так живі і квітучі символізують красу і потреба в ній. Вони вважаються відображенням жіночності, плодючості і самого життя.

Якщо приснилися живі квіти, що стоять в вазоні, то скоро настане період благополуччя, зів’ялі уособлюють втрати і засмучення, а штучні — обман і фальш.

Крім того, живі бутони є провісниками зароджується і головне, взаємного почуття.

Розшифровка за кольором

Щоб зрозуміти, до чого сняться квіти у вазі, сонник радить згадати їх колір.

Так фіолетові символізують нерозділене кохання, червоні — пристрасть, чорні — неприємності, рожеві — приємну зустріч, а білі — печаль і самотність.

Якщо довелося бачити білі пелюстки з різнокольоровими вкрапленнями, то навпаки буде веселощі і радісна подія.

Значення виду

Але, мабуть, найцікавіші трактування мають жовті квіти у вазі. Сонник вважає, що вони пророкують зраду і розставання.

Але тільки в тому випадку, якщо приснився тільки один бутон. Якщо квітів було багато і вони були жовті, то це обіцяє міцну дружбу і взаєморозуміння.

Залежно від виду навіть жовті суцвіття мають конкретне значення. До чого вони сняться?

 • Астра — до нездійсненних надій.
 • Васильки — до сприятливих змін.
 • Жоржини — до поваги і удачі.
 • Гіацинти — до розлуки.
 • Жасмин — до швидкоплинному роману.
 • Кактус — до зміни обстановки.
 • Календула — до завершення справ.
 • Нарциси — до невірності і самозамилування.
 • Півонії — на щастя.
 • Маргаритки — до нерішучості.
 • Кульбаби — до взаєморозуміння в будинку.
 • Лілії — до оновлення.
 • Троянди — до великого почуття.
 • Пристрасний роман і успіх

  Сонник рекомендує уточнити скільки було квітів у вазі. Це допоможе з’ясувати,, до чого сниться сон. Якщо чоловікові приснився букет, то йому забезпечена сварка з коханою жінкою, а дівчині цей же сон несе надію і цікаве знайомство.

  Бізнесменам букет в вазоні гарантує успішну операцію, хлопцям — сюрприз, правда, не обов’язково приємний. Якщо ж уві сні довелося бачити дуже багато квітів, то вас чекає пристрасний роман.

  Мрії збуваються?

  При розшифровці сновидіння важливо врахувати дії. Якщо вам особисто довелося ставити квіти в вазу з водою, то ви любите свого партнера і мрієте мати від нього дітей.

  До чого ще сниться сон, в якому доводилося ставити квітковий букет в вазон? Сонник стверджує, що ця дія обіцяє спілкування з розумним і освіченою людиною. А для чоловіка ставити суцвіття в красиву ємність — до високого становища в суспільстві.

  Що означає ваза?

  Тлумачення не буде повним, якщо не врахувати зовнішній вигляд і стан самої вази. Так порожня ємність символізує незадоволеність, а з водою — повноцінне сексуальне життя. Наснилося тріснуте виріб — до розставання, негарне — до обридлим відносин, нове — до легкого флірту.

  Сонник квіти у вазі, до чого сниться квіти у вазі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: