Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник курчата до чого сняться курчата уві сні

Коли сняться кури, курчата, сон символізує втрачені можливості. Сонник підкреслює, що мова може йти як про події, які залишилися в минулому, так і про тих, де ще є шанс все надолужити. Вам допоможе вдалий збіг обставин чи несподівана підтримка, — обіцяє сон.

Те, до чого сниться, як курчата вилуплюються з яєць, сонник безпосередньо пов’язує з втіленням в життя вашого проекту. Для його успішної реалізації вам буде потрібно мобілізувати ваші найкращі ділові якості: працездатність і комунікабельність і винахідливість.

Якщо у вашому сні яйця, курчата виявилися упереміш, сонник акцентує на тому, що це крихітні і тендітні істоти, які потребують особливої ​​турботи. Сон закликає до чуйності по відношенню до оточуючих і до власних бажань.

Якщо наснилася курка з курчатами, сон слід сприймати як попередження. Фермеру сон може передвіщати неврожай. Тих, хто не пов’язаний з сільським господарством, сновидіння попереджає про можливі негаразди в особистому житті.

Все, до чого сняться курчата, сонник пов’язує з віддзеркаленням вашої буденної повсякденності. Сон може вказувати на те, що ви занадто погрузли в рішенні побутових питань.

Як стверджує сонник Фрейда, приснилися жовті курчата можуть означати, що настав час приділити увагу своєму здоров’ю. Сон закликає до турботи про стан здоров’я, інакше вас надовго не вистачить.

Коли сняться каченята, курчата, сонник тлумачить подібний сон як один з найбільш сприятливих, селищах прибуток і благополуччя. Сімейним людям сон обіцяє злагода та любов і тепло домашнього вогнища.

Як свідчить найбільш очевидне тлумачення сну, курчата обіцяють багато занепокоєння і суєти. У той же час, сновидіння обнадіює, що зусилля не пропадуть дарма. Коштувало воно того чи ні — сон залишає на розсуд вашого суб’єктивного сприйняття.

Якщо вам часто сняться маленькі курчата, сон неначе запитує вас: чи не намагаєтеся ви сховатися за дрібними побутовими клопотами від свого призначення в житті?

Як зауважує сонник,, до чого сниться жінці багато курчат, так це до вагітності, про яку їй незабаром належить дізнатися. Чоловікові сон може таким чином спробувати дати знати про вагітність дружини. Наскільки б приголомшливою не здавалася новина, сон слід тлумачити як добрий знак.

До чого ще сняться курчата уві сні

Сон, в якому фігурують мертві курчата, попереджає про те, що в даний момент ви дуже вразливі. Сонник радить триматися подалі від конфліктів і бійок, а жінкам, які не планують вагітність, бути особливо обережними.

Як повідомляє сонник Міллера, курчата, побачені уві сні, можуть виявитися передвісником небезпеки, яка полягає в підступність оточуючих. Недоброзичливці можуть знову активізуватися. Та й в особистому у вас насправді не все гладко, незважаючи на зовнішній лиск.

Все,, до чого сниться сон, в якому вам довелося годувати курчат, сонник тлумачить потребою слабших в ваших навичках і знаннях. Ви відмінно попрацювали в певній галузі, тепер настав час знайти застосування своєму досвіду.

Якщо довелося бачити курчат уві сні, сонник застерігає від передчасних висновків і поспішних рішень. Сон говорить про те, що не слід занадто покладатися на те, що може так і не відбутися.

Якщо приснилися курчата, подібний сон може уособлювати страх перед величезним і жорстоким світом, почуття безпорадності перед зовнішніми обставинами або ж боязнь випробувати занадто сильні переживання.

До чого сниться, як курча вилупилося з яйця, сонник тлумачить як заклик сконцентруватися. Сон означає, що успіх вашого починання залежить від уміння зосередити зусилля на головній меті, що не розпорошуючись на другорядні завдання.

Коли сняться дохлі курчата, сон лише підтверджує те, про що ви і самі здогадуєтеся: ваші відносини заходять в глухий кут. Сонник нагадує, що зараз вкрай несприятливий період для суперечок і сварок, так як найменша сварка може виявитися приводом для розставання.

Не секрет, що ловити курчат — навіть уві сні досить невдячне заняття. Сон означає, що доведеться докласти чимало зусиль заради мізерного результату. Зате моральне задоволення від почуття виконаного обов’язку у вас не відняти.

Сон, в якому вам доводиться знову і знову збирати курчат, символізує вашу втому від повсякденних турбот. Якщо курчата бігають в приміщенні, значить, вас втомили домашні обов’язки, а якщо на відкритому повітрі — вам не вистачає усамітнення у власному будинку.

Якщо приснилися чорні курчата, сонник радить не сподіватися, що ситуація проясниться сама собою. Сон говорить про те, що якщо нічого не зробити, ви і далі будете залишатися в невіданні.

До чого сниться квочка з курчатами, слід розцінювати як застереження. Якщо ваш дохід залежить від врожайності, не покладайтеся в цьому році на надприбуток. Сон означає, що має бути жорстка конкуренція в різних сферах життя.

Сонник курчата до чого сняться курчата уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: