Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник курча, до чого сниться курча уві сні

Приснився курча — це символ клопоту і турбот. Особливо, якщо їх багато. Сонники без праці розкажуть вам, до чого сняться ці пташенята і чого чекати після подібних мрій. Ви, головне, пригадайте всі подробиці сюжету: що робили Ципко уві сні, як виглядали, наскільки маленькими вони були і т. п.

Як тлумачить Міллер

На думку сонника Міллера, курчата уві сні, хоч у великій кількості, хоч в єдиному екземплярі, означають клопоти, турботи і домашні обов’язки. Наснилися підросли і оперилися курят? Ви «запустіть» проект, який забере у вас багато сил, але натомість ви отримаєте солідний прибуток.

А ось, за версією цього ж тлумача,, до чого сниться вилуплюються курча: можете святкувати перемогу, так як даний сюжет означає успішне закінчення хвилюючою і довгої роботи.

Колір курчати

Розшифровуючи,, до чого сниться курча, обов’язково уточніть, якого кольору була кулька уві сні. Ось, які трактування пропонують сонники:

 • Білий — обіцяє відмінне здоров’я;
 • Чорний — попереджає про можливі складнощі в спілкуванні;
 • Жовтий — до прибутку;
 • Рудий — ви будете хитрувати;
 • Рожевий — до сюрпризів;
 • Блакитний — до виконання бажання;
 • Іншого незвичного забарвлення — на подив.
 • «Народження» курки, або Чекайте поповнення, як сім’ї, так і бюджету

  Є кілька думок,, до чого сниться вилуплення з яйця курча. Наприклад, Східний сонник говорить про те, що жінці вилупилося Ципко пророкує швидку вагітність. А якщо чоловік побачив уві сні, як з яйця вилупився курча, то це нагадування про те, що він мало уваги приділяє родині.

  У тлумаченні сну, яке пропонує Місячний сонник, можна знайти таку інформацію: бачите уві сні вилупилося з яйця курча — чекайте отримання солідного прибутку.

  Жінці, яка шукає «свого» чоловіка, пташеня, який ледь вилупився, обіцяє знайомство з забезпеченою людиною. Особливо добре, якщо уві сні вона тримає в руках і зігріває пташеняти, який тільки що вилупився.

  Квочка з виводком, як символ домашніх справ

  Сновидінню, якому наснилася курка з жовтими курчатами, варто бути готовим до того, що на нього обрушаться сімейні проблеми, пояснює сонник Білого Мага. А ось сонник Мандрівника так описує,, до чого сниться курка з курчонком жовтого кольору: не варто переживати через дрібних клопотів, вони не доставлять вам незручностей, а навіть навпаки, порадують.

  Вагітній жінці квочка з виводком обіцяє швидкі і безболісні пологи. Якщо їй наснилося, що все курчатка білі, а один — жовтий, то це означає, що дитина буде відрізнятися від інших діток в її родині богатирським здоров’ям. А ось, якщо вона бачить, що один з ципок чорний, то це ознака обдарованості малюка.

  Погоня за Курчатов: Не пропустіть щасливий випадок!

  Бігають з гучним писком по двору курчата є передвісником радісних подій. Якщо вам приснилося, що ви намагаєтеся їх зловити, то це натяк на те, що незабаром вам випаде шанс поліпшити своє матеріальне становище.

  Відповідно до думки більшості сонників, ловити уві сні курчати живого і здорового — ознака «легкої» удачі. А ось, якщо ви бачите, що рятуєте пораненого ципу від розлюченого півня або кішки, або зловили і гріє замерзлого курчонка, то для досягнення мети вам доведеться докласти чимало зусиль.

  Годування — ознака допомоги

  Чи не складно зрозуміти,, до чого сниться сюжет, в якому ви годуєте маленьких курочок. Як вважають сонники, це бачення символізує взаємовиручку і допомогу. Однак необхідно внести пару роз’яснень в трактування.

  Так, наприклад, годувати курчат, насипаючи корм в загальне корито — знак благородного вчинку, який матиме масовий характер і громадський резонанс. А ось, приснилося годування пташенят з руки пророкує вчинення сновидцем вчинку, в результаті якого він придбає вдячного і вірного товариша.

  Дохлі пташенята — знак сімейних проблем

  Дуже погано побачити уві сні мертвого курчати. Практично всі без винятку тлумачі сновидінь віщають сімейні скандали через небажання подружжя прийти до консенсусу, тим, хто уві сні виявив мертвого курчати, у якого була відсутня голова.

  Знайти уві сні розбите яйце під квочкою і побачити в ньому зародок, який помер — символ неможливості примирення. Ви зі своїм партнером настільки насолили один одному, що вам важко буде знайти в собі сили, щоб пробачити образи. У шкаралупі було два зародка — партнер надасть вам право вибору в суперечці.

  Сонник курча, до чого сниться курча уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: