Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник квіти на могилі, до чого сниться квіти на могилі уві сні

Все, що пов’язано з кладовищем уві сні, символізує переживання сновидіння про щось, що сталося в минулому. А якщо наснилися квіти на могилі, то, як стверджують сонники, можна припинити переживати, тому як це бачення говорить про благополучне вирішення багатьох неприємних моментів. Однак все ж враховуйте деталі мрії, тлумачачи,, до чого сниться подібний сюжет, це допоможе вам не зробити помилку в подальшому.

Пророцтва Міллера

На думку сонника Міллера, покласти квітку на могилу уві сні — ознака того, що сновидіння гризуть докори сумління по відношенню до того, чиє фото було на пам’ятнику уві сні.

Наснилося, що ви принесли себе на могилку лілії? Таке бачення означає ваше бажання відмовитися від власних інтересів на користь когось із близьких вам людей.

А ось прибирати квіти з надгробки означає, що ви покаялися в усіх своїх непристойних вчинках і бажаєте налагодити мир з оточуючими.

Класти квіти на могилу — ознака примирення з «минулим»

Бачите, що ви купуєте уві сні красиві троянди і кладете їх на могильну плиту? Це знак примирення з усіма, з ким ви перебували у сварці довгий час, запевняє Італійський сонник, тлумачачи,, до чого сниться такий сюжет. Причому, ініціатором примирення будете виступати саме ви.

Сонник пастора Лоффа дає інше тлумачення сну подібного сюжету: класти на могилу квіти — знак упокорення власної гордині. Ви визнаєте свої недоліки і зверніться за порадою до того, кого не вважали себе рівнею через надмірну самовпевненість і пихатості.

Садити квіти на цвинтарі як символ налагодження зв’язків

Якщо вам приснилося, що ви садите квіти на могилі, то це ознака того, що ви готові до нових звершень, стверджує сонник Лонго. Ймовірно, ви «дозріли» до того, чого боялися раніше, і тепер хочете надолужити упущені можливості, знайомлячись з цікавими і корисними людьми і змирившись зі старими соратниками.

А ось як пояснює Англійська сонник бажання уві сні садити квіти у надгробки. Бачите, що ви садите ромашки — завдяки своїй простоті, зумієте завоювати довіру і авторитет; садити жоржини — знак нових знайомств; а ось посадка незабудок — символ зміцнення вже наявних відносин.

Бродити серед могилок: Від спокою до знайомств

Про спокій, що наступив у вашій душі, каже бачення, в якому ви прогулюєтеся по кладовищу серед могил, стверджують сонники.

До чого сниться, що ви сіли на лавку і милуєтеся прикрашеної квітами могилою? Вас «відвідає» осяяння, як впоратися зі складним завданням, поставленим перед вами, віщає Циганський тлумач.

А ось нести квіти на могилу невідомого солдата — провісник випадкового знайомства з людиною, чиї зв’язки і знання збігаються з вашими потребами в даний період життя.

Бачите уві сні, як дитина несе вінок на кладовище? Не відмахується від дрібниць, вони важливі.

Чия могила приснилася

Для того щоб точніше розуміти, до чого сняться квіти на могилі, варто пригадати, кому саме належала поховання, підказують сонники. Отже, уві сні ви бачили пам’ятник, поставлений:

 • Родичу — до відновлення зв’язку з далекими родичами;
 • Одного — не варто сваритися з товаришем — пошкодуєте;
 • Незнайомій людині — вас чекають нові дивовижні відкриття;
 • Колезі або босові — приділіть увагу роботі.
 • Сонник квіти на могилі, до чого сниться квіти на могилі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: