Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати духи, до чого сниться купувати духи уві сні

До чого сниться купувати духи? Сонник називає таке бачення вельми неоднозначним. Залежно від подробиць, сюжет уві сні може передвіщати новий роман, взаємну любов, щасливі події. Однак іноді він обіцяє розчарування, розлад або марні зусилля.

Кому набували?

Сонник радить пригадати, для кого їх купили:

 • Для себе — підвищення чуттєвості;
 • Подарувати комусь — ваш роман незабаром закінчиться;
 • Чоловік для дружини — буде шукати методи впливу на неї;
 • Жінка сестрі або подрузі — надасть їй підтримку.
 • Сонник Міллера: сприймайте життя більш здравомислящі

  До чого сниться купувати духи? Наяву ви живете у відриві від реальності, керуючись кілька невірними уявленнями. Слід більш тверезо дивитися на життя.

  Нові відносини, радісна зустріч

  Наснилося придбати тонкий парфум? Незабаром почнеться новий роман. Можливо, познайомитеся з цікавою людиною або це буде хтось, кого раніше сприймали абсолютно неромантичним.

  Підбирати їх уві сні іноді віщує несподівану зустріч з дорогим для сновидіння людиною, яка дуже порадує обох.

  Можливо дрібне розлад, розчарування

  До чого сниться, як, вибираючи в магазині парфум, довго не могли підібрати запах? Наяву ви не відповідаєте займаній посаді.

  Купувати парфуми уві сні в магазині для себе означає: треба буде дрібне, здавалося б, розлад, яке, однак, буде мати довгострокові наслідки.

  Для жінки приснилося бачення, згідно сонником, є підказкою: не варто тішити себе ілюзіями, треба сприймати своїх шанувальників реально з самого початку, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

  Вас чекають щасливі події, взаємне кохання

  Бачили, як купували парфуми і нюхали їх? Сновидіння пророкує якісь щасливі події в особистому житті сплячого.

  До чого сниться вибираючи, нюхати парфуми і відчувати його тонкий аромат? Сонник пояснює: вам пощастило з друзями і з коханою людиною.

  Наснилося купувати духи і відчувати, що запах вам дуже подобається? Бачення обіцяє: ваша любов виявиться взаємною.

  Обережніше: поруч лукавих людей

  Бачити їх, але не відчувати запах уві сні означає: хтось піднесе сновидцу сюрприз. Поки що неясно, обрадує він або засмутить.

  А ось якщо придбали новомодний флакончик але незабаром зрозуміли: аромат вам абсолютно не підходить — наяву треба пильніше придивитися до оточення. Можливо, хтось із знайомих лише прикидається привітним, а насправді його ставлення зовсім протилежно. Краще виявити цю людину і припинити з ним відверте спілкування, щоб уникнути розчарувань згодом.

  Постарайтеся перебороти свою жадібність

  Чоловікові наснилося бачити, як він вибирає і купує парфуми? Сонник попереджає: при покупці подарунка коханій жінці він випробує напад жадібності. Треба хоча б постаратися, щоб вона цього не помітила.

  Іноді такий сюжет уві сні пророкує чоловікові розтрату грошей даремно. Після нього слід уважніше здійснювати витрати, аналізувати, чи потрібні деякі з них.

  Також тлумачення сну про покупку дорогого аромату може бути наступним: розчаруєтеся в улюбленій особі.

  Сонник купувати духи, до чого сниться купувати духи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: