Сонник купувати цукерки, до чого сниться купувати цукерки уві сні

Купувати в магазині уві сні завжди добре. Сонники обіцяють масу приємних подій, багато флірту, розваг і безтурботне життя. Бачити солодощі, купувати цукерки та печиво — до швидкого вирішення складних питань, причому, у всіх сферах буття. До чого сниться придбання солодощів, допоможуть з’ясувати деталі і нюанси, які врізалися в пам’ять сновидцу.

Що говорить сонник Міллера

Психотерапевт підтверджує у своєму сонник, що удача буде супроводжувати всім, кому наснилися ласощі на прилавку. Придивлятися до них, пробувати, або просто бачити — знак високої духовної організації людини. Однак, Міллер рекомендує звертати увагу на їх обгортку, якість і навіть смак, який довелося пережити уві сні.

Отже,, до чого сниться купувати цукерки:

 • Шоколадні — до великих виграшів;
 • Карамельки, льодяники — до дрібного везінню;
 • Мармеладні — до пристрасного роману;
 • Вафельні — до одужання.
 • Попереду «солодке» життя і інші радощі

  Якщо приснилося, що смак шоколадних солодощів сподобався уві сні і ви вирішили купити цукерки у великій кількості — приготуйтеся до легких перемог і виграшів. Сновидіння означає, що в робочому колективі у вас довгий час не виникатиме труднощів при спілкуванні з колегами, начальством.

  Крім того, сонники тлумачення сну зводять до прибутку. Всі розпочаті в цей період справи, принесуть моральне задоволення і чималу фінансову прибуток. Неординарні ідеї, шикарні можливості для їх втілення — саме те,, до чого сниться купувати цукерки та інші шоколадні «смакоту» в магазині.

  Піддайтеся спокусі

  Відомий психотерапевт Зігмунд Фрейд цікаво описує, до чого сняться мармеладки. Виявляється, бачити їх уві сні, є, пригощати когось — до легкого флірту з приємною людиною. Навіть заміжні дами отримають порцію заслуженого уваги з боку сторонніх чоловіків, якщо наснилося, що довелося купувати цукерки.

  Трохи кислі, але приємні на смак льодяники, означають, що ваші стосунки з партнером стали нудними і одноманітними. Сонник підказує, що прийшов час зайнятися собою, приділити увагу косметичним салонам, фізичних тренувань, щоб партнер заново став вами цікавитися.

  Енергії і здоров’я вистачить на багато

  Купувати цукерки в магазині і відразу ж є їх — до повного одужання. Особливо добре, якщо наснилося, що смакоту мали різноманітну начинку, вафельну основу, або взагалі продавалися упереміж з печивом.

  Сонники Ванги і Нострадамуса стверджують, що сновидіння гарантує позбавлення від частих головних болів, застуди. Якщо останнім часом вам довелося багато нервувати і переживати, то покупка грильяжу, трюфелів, ірисок уві сні свідчить про настання часу, коли від проблем не залишиться навіть сліду.

  Сонник купувати цукерки, до чого сниться купувати цукерки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: