Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати цукерки, до чого сниться купувати цукерки уві сні

Купувати в магазині уві сні завжди добре. Сонники обіцяють масу приємних подій, багато флірту, розваг і безтурботне життя. Бачити солодощі, купувати цукерки та печиво — до швидкого вирішення складних питань, причому, у всіх сферах буття. До чого сниться придбання солодощів, допоможуть з’ясувати деталі і нюанси, які врізалися в пам’ять сновидцу.

Що говорить сонник Міллера

Психотерапевт підтверджує у своєму сонник, що удача буде супроводжувати всім, кому наснилися ласощі на прилавку. Придивлятися до них, пробувати, або просто бачити — знак високої духовної організації людини. Однак, Міллер рекомендує звертати увагу на їх обгортку, якість і навіть смак, який довелося пережити уві сні.

Отже,, до чого сниться купувати цукерки:

 • Шоколадні — до великих виграшів;
 • Карамельки, льодяники — до дрібного везінню;
 • Мармеладні — до пристрасного роману;
 • Вафельні — до одужання.
 • Попереду «солодке» життя і інші радощі

  Якщо приснилося, що смак шоколадних солодощів сподобався уві сні і ви вирішили купити цукерки у великій кількості — приготуйтеся до легких перемог і виграшів. Сновидіння означає, що в робочому колективі у вас довгий час не виникатиме труднощів при спілкуванні з колегами, начальством.

  Крім того, сонники тлумачення сну зводять до прибутку. Всі розпочаті в цей період справи, принесуть моральне задоволення і чималу фінансову прибуток. Неординарні ідеї, шикарні можливості для їх втілення — саме те,, до чого сниться купувати цукерки та інші шоколадні «смакоту» в магазині.

  Піддайтеся спокусі

  Відомий психотерапевт Зігмунд Фрейд цікаво описує, до чого сняться мармеладки. Виявляється, бачити їх уві сні, є, пригощати когось — до легкого флірту з приємною людиною. Навіть заміжні дами отримають порцію заслуженого уваги з боку сторонніх чоловіків, якщо наснилося, що довелося купувати цукерки.

  Трохи кислі, але приємні на смак льодяники, означають, що ваші стосунки з партнером стали нудними і одноманітними. Сонник підказує, що прийшов час зайнятися собою, приділити увагу косметичним салонам, фізичних тренувань, щоб партнер заново став вами цікавитися.

  Енергії і здоров’я вистачить на багато

  Купувати цукерки в магазині і відразу ж є їх — до повного одужання. Особливо добре, якщо наснилося, що смакоту мали різноманітну начинку, вафельну основу, або взагалі продавалися упереміж з печивом.

  Сонники Ванги і Нострадамуса стверджують, що сновидіння гарантує позбавлення від частих головних болів, застуди. Якщо останнім часом вам довелося багато нервувати і переживати, то покупка грильяжу, трюфелів, ірисок уві сні свідчить про настання часу, коли від проблем не залишиться навіть сліду.

  Сонник купувати цукерки, до чого сниться купувати цукерки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: