Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати кільце, до чого сниться купувати кільце уві сні

Купувати кільце уві сні — це сигнал про те, що в реальності вам не вистачає уваги, стверджують сонники. Правда, якщо подібні картинки наснилися напередодні весілля або заручин, то не слід шукати таємний сенс в такому сюжеті, так це відображення реальних подій і хвилювань. Всім іншим, бачачи придбання колечка, варто замислитися над питанням,, до чого сниться це дійство.

Г. Міллер і його пророцтва

Сонник Міллера так пояснює,, до чого сниться мрія, в якій ви купуєте кільце для себе: ви не цілком задоволені тим, як складається ваша «Love story».

Наснилося, що ви придбали печатку свого Міленко? Це означає, що ви готові нести відповідальність за нього. А ось, якщо ви купили «маркіз» одного, то це означає, що взаємини можуть придбати інший напрямок.

Купити для себе — знак невпевненості

Вас замучать сумніви в правильності своїх дій, якщо уві сні ви бачите, як купуєте кільце для себе, віщає тлумач Цвєткова.

А в сонник Мандрівника є таке трактування: довго приміряти ювелірний виріб і, врешті-решт, придбати — до скоєння вчинку не властивого вам. Побачили, що приміряєте перстень не за розміром? Не варто братися за справи, в успіху яких ви сумніваєтеся.

Недешевий подарунок, або Розберіться з особистим життям

Зовсім по-іншому звучать трактування того,, до чого сниться купувати кільце на подарунок. Ось, наприклад, Циганський сонник стверджує, що якщо уві сні ви подарували коханому обручальний ободок, то незабаром ви отримаєте від нього пропозицію «руки і серця».

Обручку було подаровано вам? Сонник Мандрівника попереджає вас, що перед тим, як прийняти рішення, слід добре подумати. Ймовірно, в даний момент ви схильні до сильних емоцій, як хорошим, так і не дуже, тому можете зробити помилку.

А якщо уві сні ви купили обручальний ободочек, який, в результаті, дістався не тому, кому повинен був, то вам варто задуматися про те, що поруч з вами не та людина, що вам потрібен.

Наскільки цінне було придбання: Від достатку до обману

Пояснити,, до чого сниться придбання прикрас, як дорогих, так і дешевих, береться Слов’янський сонник. Отже, бачите уві сні, як купуєте золоте кільце — чекайте достатку.

Золотий перстень був з каменем? Згадайте з яким! З дорогоцінним каменем — до допомоги з боку, а якщо золоту каблучку був з «каменем» зі скла — то це ознака обману.

Приснився срібний перстень? Незабаром вам випаде шанс зрозуміти, «справжні» є у вас друзі. А якщо приснилася покупка срібною печатки з самоцвітом, то познайомитеся з людиною, який стане вашим другом.

Що за штучка?

Якщо уві сні вам довелося купувати кільце, то, щоб отримати більш конкретне тлумачення сну, слід пригадати, що саме це було. Сонники запевняють, що така дрібниця може істотно змінити трактування побаченого. Отже:

 • Шикарний маркіз — обзаведетеся зв’язками;
 • Скромний каблучку з дерева — вас чекає здивування;
 • Обручка — на щастя в шлюбі;
 • Пластмасова або керамічна дрібничка — до розчарування і самообману;
 • Біжутерія — ви не відверті з друзями.
 • Сонник купувати кільце, до чого сниться купувати кільце уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: