Сонник купувати будинок, до чого сниться купувати будинок уві сні

Якщо уві сні вам пощастило купувати будинок, то наяву очікуються великі зміни. До чого сниться цей захід? Воно може стосуватися особистого життя, здоров’я, роботи, а у виняткових випадках і смерті сновидіння. Сонник впевнений, грандіозність і спрямованість пророкувань підкажуть деталі.

За Міллеру

Сонник Міллера стверджує, що купувати будинок уві сні означає, що незабаром ви отримаєте несподівана звістка або підете в термінове відрядження.

Ви захищені?

До чого сниться новий будинок? На думку сонника, така будова символізує достаток і хороше здоров’я.

Якщо уві сні він просторий з високими стелями, то в реальності ви відчуваєте захищеність і впевненість. А ось маленький, але затишний обіцяє приємне знайомство. Якщо довелося придбати недобудований будинок, то ви ризикуєте втратити своє майно.

Наснилося, що абсолютно новий будиночок виявився зі страшними статями? Вам доведеться підкоритися обставинам або чужій волі.

Вибирайте!

Щоб зробити правильне тлумачення сну, неодмінно слід врахувати вид і стан самої будівлі. Так купити квартиру в новому будинку означає, що в поточних обставинах у вас є можливість вибору.

Наснилося, що ви прикупили квартиру в новому будинку? Доля дбає про вас і незабаром гарантує щедрий подарунок.

Скоро стане ясно…

До чого сниться бачення, в якому довелось купувати будинок старий? Цей образ пророкує невдачі, сумні звістки і труднощі зі здоров’ям. Сталося уві сні придбати дуже старий будиночок? Вам знадобляться давні зв’язки з впливовими людьми.

Якщо ж старий будинок виявився добре відремонтованим, то скоро проясниться якась заплутана ситуація. Сонник також упевнений, що сновидіння пророкує довге життя і благополучну старість.

Сприятливий символ

До чого сниться, що нерухомість ви купили в селі? Це знак того, що вам вдасться реалізувати відмінну ідею. Купувати домоволодіння в селі означає, що повернення до істинних цінностей стане найкращим рішенням.

Наснилося, що терміново довелося купувати будинок в селі? Наяву є ризик залишитися без роботи. А ось бачити себе вже живуть на землі — до достатку і добробуту.

Будьте сміливіше!

Дуже незвичайну трактування має уві сні дерев’яний будинок. Це символ того, що вам не подобається бути в центрі уваги. Наснилося, що ви вибирали дерев’яний будиночок? Іноді ви буваєте дуже нерішучі.

Вкрай рідко сонник трактує дерев’яний будинок як прогноз швидкої смерті, але тільки якщо уві сні довелося бачити крихітне будова, що не має ні вікон, ні дверей.

Ви впораєтеся!

Знаючи це, досить легко визначити, до чого сниться шукати, але не купити нерухомість з дерева. У цьому світі вам вдасться впоратися або навіть уникнути обставин, які можуть призвести до летального результату.

Крім того сонник впевнений: доглядати, але не купити житло — значить, що щось завадить вам кардинально змінити своє існування.

Трактування по діям

До чого сняться інші дії та маніпуляції з житлом уві сні? Сонник пропонує кілька розшифровок на вибір.

 • Будувати — на радість і достаток.
 • Бачити, як будують інші — мета досяжна.
 • Отримувати у спадок — до суперника або партнера.
 • Оглядати з ріелтором — не слухайте поради.
 • Ремонтувати — до вдалого вкладення.
 • Відновлювати майже з нуля — до марним витратам.
 • Тільки користь!

  Наостанок сонник радить згадати, хто саме був покупець і для кого призначалася нерухомість. Самому купувати будинок — до доброї справи, якщо ж покупець не ви, то удача пройде стороною.

  Наснилося, що ви придбали житло мамі? Станеться щось добре і хороше. Дарувати мамі новенький будиночок — добре завжди. Бачення гарантує, що ви зміните власний імідж і це піде на користь.

  Сонник купувати будинок, до чого сниться купувати будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: