Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати банани, до чого сниться купувати банани уві сні

Купувати банани уві сні часто означає конфліктні ситуації, невдачі в справах або любові. Однак сонник дає також сприятливі інтерпретації: успіх завдяки ораторським здібностям, приємну романтичну зустріч. Зрозуміти,, до чого сниться такий символ можна, пригадавши подробиці бачення.

Що саме приснилося?

Для вірного тлумачення сну пригадаєте всі деталі:

 • Купили стиглі — покарання за необдумані вчинки;
 • Зелені — робота над новим, ризикованим проектом;
 • Гнилі — участь не по своїй волі в досить сумнівних аферах;
 • Бачити, ніби самі торгували ними — займаєтеся чимось безглуздим, непотрібним.
 • Також приснився покупка підгнилих фруктів означає: ваші труди, зусилля марні, слід змінити рід діяльності. Ймовірно, ділові партнери або друзі зрадять вас. Займіться більш перспективною справою, яке принесе задоволення і хорошу віддачу.

  Сонник Міллера: справах загрожує застій

  До чого сниться купувати банани і є їх? Справи сновидіння припиняться. Крім того, на нього звалять додаткові тяжкі обов’язки.

  Неприємності на особистому фронті

  Наснилося купувати банани, особливо ціле гроно, жінці, яка наяву не звикла зберігати вірність чоловікові? Це загрожує викриттям, внаслідок чого відбудуться серйозні зміни в її житті.

  Іноді така покупка уві сні обіцяє жінці новий роман, який виявиться невдалим. Об’єкт пристрасті дуже сильно розчарує.

  Молоду дівчину сновидіння про покупку нестиглих бананів попереджає не поспішати спробувати всі принади дорослого життя, оскільки це загрожує трагедією.

  Досягнете успіху

  До чого сниться купувати банани? Сонник радить: не варто приймати рішення з важливого питання самостійно, потрібно прислухатися до думки близьких людей — можливо, вони більш інформовані.

  Цей сюжет уві сні також означає: на професійній ниві сновидец доб’ється великого успіху завдяки відмінному володінню ораторським мистецтвом. Крім того, таке вміння переконати оточуючих робити те, що потрібно йому, впевненість при виступах перед публікою принесуть сплячому славу, високе положення.

  Має бути конфліктна ситуація

  Чоловікові сонник пояснює: бачити такий сюжет уві сні обіцяє незабаром сварку або ж показує його прагнення до лідерства, першості. Їсти придбані фрукти для нього — передвістя фінансових втрат, невдалих починань.

  Купувати банани і нести їх додому — мати справу з несерйозною людиною. Поменше довіряйте йому важливих речей, інакше згодом доведеться покаятися.

  Наснилося, ніби вони були стиглими? Сонник попереджає: незабаром опинитеся в самому центрі конфлікту. Причому, переконливо захиститися не вийде — доведеться відповідати за свої вчинки. Можливо, після цього деякі знайомі від вас відвернуться.

  Любовні стосунки

  Якщо жінка бачила, ніби вона купила і їсть стиглий солодкий фрукт уві сні — значить, вона вже пригледіла об’єкт для своїх сексуальних бажань.

  До чого сниться купувати банани і пригощати когось? Сонник повідомляє: належить приємна зустріч з особою протилежної статі.

  Купувати їх уві сні прямо біля бананового дерева — у сновідіци з’явиться дуже цікавий в сексуальному плані партнер.

  Сонник купувати банани, до чого сниться купувати банани уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: