Сонник купувати банани, до чого сниться купувати банани уві сні

Купувати банани уві сні часто означає конфліктні ситуації, невдачі в справах або любові. Однак сонник дає також сприятливі інтерпретації: успіх завдяки ораторським здібностям, приємну романтичну зустріч. Зрозуміти,, до чого сниться такий символ можна, пригадавши подробиці бачення.

Що саме приснилося?

Для вірного тлумачення сну пригадаєте всі деталі:

 • Купили стиглі — покарання за необдумані вчинки;
 • Зелені — робота над новим, ризикованим проектом;
 • Гнилі — участь не по своїй волі в досить сумнівних аферах;
 • Бачити, ніби самі торгували ними — займаєтеся чимось безглуздим, непотрібним.
 • Також приснився покупка підгнилих фруктів означає: ваші труди, зусилля марні, слід змінити рід діяльності. Ймовірно, ділові партнери або друзі зрадять вас. Займіться більш перспективною справою, яке принесе задоволення і хорошу віддачу.

  Сонник Міллера: справах загрожує застій

  До чого сниться купувати банани і є їх? Справи сновидіння припиняться. Крім того, на нього звалять додаткові тяжкі обов’язки.

  Неприємності на особистому фронті

  Наснилося купувати банани, особливо ціле гроно, жінці, яка наяву не звикла зберігати вірність чоловікові? Це загрожує викриттям, внаслідок чого відбудуться серйозні зміни в її житті.

  Іноді така покупка уві сні обіцяє жінці новий роман, який виявиться невдалим. Об’єкт пристрасті дуже сильно розчарує.

  Молоду дівчину сновидіння про покупку нестиглих бананів попереджає не поспішати спробувати всі принади дорослого життя, оскільки це загрожує трагедією.

  Досягнете успіху

  До чого сниться купувати банани? Сонник радить: не варто приймати рішення з важливого питання самостійно, потрібно прислухатися до думки близьких людей — можливо, вони більш інформовані.

  Цей сюжет уві сні також означає: на професійній ниві сновидец доб’ється великого успіху завдяки відмінному володінню ораторським мистецтвом. Крім того, таке вміння переконати оточуючих робити те, що потрібно йому, впевненість при виступах перед публікою принесуть сплячому славу, високе положення.

  Має бути конфліктна ситуація

  Чоловікові сонник пояснює: бачити такий сюжет уві сні обіцяє незабаром сварку або ж показує його прагнення до лідерства, першості. Їсти придбані фрукти для нього — передвістя фінансових втрат, невдалих починань.

  Купувати банани і нести їх додому — мати справу з несерйозною людиною. Поменше довіряйте йому важливих речей, інакше згодом доведеться покаятися.

  Наснилося, ніби вони були стиглими? Сонник попереджає: незабаром опинитеся в самому центрі конфлікту. Причому, переконливо захиститися не вийде — доведеться відповідати за свої вчинки. Можливо, після цього деякі знайомі від вас відвернуться.

  Любовні стосунки

  Якщо жінка бачила, ніби вона купила і їсть стиглий солодкий фрукт уві сні — значить, вона вже пригледіла об’єкт для своїх сексуальних бажань.

  До чого сниться купувати банани і пригощати когось? Сонник повідомляє: належить приємна зустріч з особою протилежної статі.

  Купувати їх уві сні прямо біля бананового дерева — у сновідіци з’явиться дуже цікавий в сексуальному плані партнер.

  Сонник купувати банани, до чого сниться купувати банани уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: