Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купити будинок, до чого сниться купити будинок уві сні

Купити будинок уві сні — до облаштування життя наяву. Ваше благополуччя не залишить сумнівів, а особисте життя заб’є ключем. Саме так стверджують сучасні сонники. Щоб з’ясувати докладніше,, до чого сниться така угода, зверніть увагу на деталі сновидіння.

Тлумачення сну за сонником Міллера

Якщо приснилося, що ви хочете купити будинок, згадайте як він виглядав, що знаходилося поруч і в якому ви були настрої в момент підписання документів. Сонник Міллера детально роз’яснює,, до чого сниться старе або нове житло, інші важливі моменти сновидіння. Отже, розміри і стан котеджу, який доглядали уві сні:

 • Великий — до збільшення сім’ї, відповідно, і доходів;
 • Маленький — до порозуміння між родичами і невеликого сімейного торжества;
 • Новий — до отримання цінного подарунка;
 • Старий — до деяких проблем зі здоров’ям;
 • Недобудований — до цілого вороху незавершених справ;
 • Дерев’яний — стежте за самопочуттям.
 • Багатство і розкіш поруч

  Купити будинок — означає, забезпечити безбідне життя собі і своєму сімейству. Сонники приділяють особливу увагу дрібницям. Якщо приснилося, що садиба була з ділянкою, виходом до озера, лісі — будьте готові до великих обсягів робіт, які неодмінно принесуть гідний дохід.

  Щоб зрозуміти,, до чого сниться сниться гарне елітне будівля, згадайте, у кого ви його купували. Бачити уві сні знатного торговця — символ причетності до місцевої знаті. Вас чекає період найцікавіших змін, аж до різкого підвищення по службі.

  Готуйтеся до щасливого сімейного життя

  Наснилося, що ви хочете купити будинок великий, з просторими сходовими прольотами, величезними кімнатами — означає вашу відкритість для нових відносин. Прийшов час для створення сім’ї, а кохана людина готовий зробити пропозицію.

  Недобудований особняк уві сні, навпаки, застерігає від поспішних рішень. Сонники стверджують: бачити його — означає, що ви поки не готові взяти на себе серйозні зобов’язання, стати чоловіком, або дружиною.

  Слідкуйте за здоров’ям

  Традиційні сонники добре пояснюють,, до чого сниться старе або повністю старе житло. Наснилося, що ви хочете купити будинок напіврозвалений — терміново пройдіть медичне обстеження.

  Дерев’яні, хиткі конструкції уві сні символізують деякі порушення в організмі. Сонники радять зробити перерву в роботі, взяти відпустку і змінити обстановку на більш розслаблюючу. Наприклад, з’їздити до моря, в гори.

  Бачити або купити будинок з ділянкою на кладовищі — застереження про те, що ви запустили своє здоров’я. Крім того, не забудьте поцікавитися самопочуттям батьків та інших старших родичів. Не поспішайте засмучуватися — будівля на кладовищі може бути і звичайним передвісником маленьких втрат.

  Успіх у творчості — тільки дерзайте

  Дивитися уві сні на великий особняк з боку, придивлятися — знак того, що вас помітять в суспільстві. Будьте готові бути на виду — творчий злет гарантований. Всі дизайнерські проекти різко підуть вгору і попит на них буде величезний.

  Якщо дочка або син просять купити будинок, знайте — ви станете свідками їх прориву в кар’єрі, особливо, якщо вони займаються музикою, танцями, малюванням.

  Сонник купити будинок, до чого сниться купити будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: